Телячі ніжноСті• сегодня в 09:47

Хтось займається самомассажем вдома?

Якщо немає можливості ходити кудись. Мова йде про массаж проблемних ділянок тіла: ноги, живіт. Який у вас массажер? Вважаю краще хоч якось, ніж нічого взагалі, робота сидяча, наростає лишнє, і хотіла б активності, але в такому ритмі поки ніяк: зранку до вечора на роботі, після роботи з дитиною я сама, помічників немає
ГоловнаЯ• сегодня в 09:54
Перкусійний масажер - класний. Самому важче, але можна працювати.
Тенісний м*ячик на підлозі катайте попою (забере зажими з сідниць), масажний рол-валик для спини.
Ще є класна вправи - розтягнення сідничного нерва (загугліть)
КрестьянинДиор• сегодня в 09:55
Щиро раджу вам займатись йогою.
Оберіть вправу на ютуб
І ваше тіло скаже вам щиро дякую
КрестьянинДиор• сегодня в 09:57
. Написано вправи для тазового дна, але насправді для всього тіла
Моторошні троянди• сегодня в 10:10
Ответ дляКрестьянинДиор
Щиро раджу вам займатись йогою.
Оберіть вправу на ютуб
І ваше тіло скаже вам щиро дякую
ооооооо,да,йога это кайф
Запароленое одеяло• сегодня в 10:12
Массаж сухой щеткой
ЯНаПэПэ• 2 часа назад
Ответ дляГоловнаЯ
’Розтягування сідничного нерва’ - це для кого? Нерв сідничний розтягнути - це як??? І головне - навіщо???
ГоловнаЯ• 2 часа назад
Ответ дляЯНаПэПэ
Уточнюю - розтягування м*язів навколо нерва...для зняття болю, напруги та спазмів, покращити кровообіг після тривалого сидіння в одній позі. Зменшення болю в попереку.
Для всіх у кого сидяча робота.