Из Кукуева я• вчера в 19:03
Вони щось знають? Що за нагнітання? Інструкція по запасанню їжею і водою на 5
днів? Скільки можна вже грати на нервах людських?
Из Кукуева я
• вчера в 19:15
Ответ дляТуфли в чешуе
Чекайте, ви ж про їжу починали, і про воду?)
Явно ви читаєте між рядками
Туфли в чешуе• вчера в 19:16
Ответ дляМіняйловна
Ну так там же є і наступне попередження. Що саме вас здивувало, авторе?
❗️Ворог до кінця тижня планує дуже масований обстріл, яким захоче за один раз повністю знищити всю енергетичну інфраструктуру Києва та області, ціль — повний блекаут у столиці, — монітори
📍Удар буде проводитися із застосуванням стратегічної авіації, дронів, балістичних ракет, та балістичних ракет середньої дальності типу «Орєшнік» з полігону Капустин Яр.
📍Імовірно удар може відбутися в період 24-26
📍Русня хоче, щоб кияни залишилися зовсім без світла і замерзли.
Україна Online | Підписатись
Ще б цим моніторам язики вкоротити. І без них тужно
Міняйловна• вчера в 19:16
Ответ дляSo_so
И где связь? У Вас нет запаса воды на 5 дней? Консерв?
Не підказуйте, лише майже 4 роки війна йде
маска Ілона• вчера в 19:17
Ответ дляКоролеВешна
В чем проблема сделать запас ?
Кушать пирожные,предлагаете,когда нет хлеба?
Из Кукуева я
• вчера в 19:17
Ответ дляSo_so
Блін, при чому їжа тут? Говориться, що вони знають, що буде обстріл чи просто нагнітають, мене більше енергосистема турбує чим просто набитий живіт
КоролеВешна• вчера в 19:17
Ответ длямаска Ілона
Запас это консервы, тушонка, вермишель, крупы, вода, лекарства
Я не про пирожные
КоролеВешна• вчера в 19:18
Ответ дляИз Кукуева я
Обстрелы закончились ? Вы про Днепр читали новости ?
Из Кукуева я
• вчера в 19:18
Ответ дляКоролеВешна
Не читала ще, бо лише звʼязок зʼявився
КоролеВешна• вчера в 19:19
Ответ дляИз Кукуева я
Кривой Рог сейчас почитайте
Вы волшебная ?
Міняйловна• вчера в 19:19
Ответ дляИз Кукуева я
У вас логіка трохи дивна: зараз все чудово, світло не вимикають,обстрілів немає, енергосистема працює на повну і ніяких проблем ? Що саме вас налякало в повідомленні?
Из Кукуева я
• вчера в 19:20
Ответ дляSo_so
Вы видите какую-то причину по которой больше не будет обстрелов по энергетике и газу? Поделитесь.
Да, причини думати, що їх не буде немає нажаль, але воно ж поїхало і має розуміти, що ще раз і буде пиз…., то думала, що може щось порішає
Да, все всё знают. Медики готовят больницы к приему гражданских, по протоколу чрезвычайных ситуаций, останавливают плановые госпитализации. КМДА еще на прошлой неделе созывала директоров поликлиник на совещание и дала план действий на случай полного блекаута, без связи и благ цивилизации
КоролеВешна• вчера в 19:20
Ответ дляИз Кукуева я
Не читала ще, бо лише звʼязок зʼявився
А до сегодня, какие причины были у вас, думать что не нужны запасы ?
Дівка в намисті• вчера в 19:20
Ответ дляИз Кукуева я
Мене лякає те, що можуть остаточно покласти енергосистему, а наші попереджальники важні
Ну варіантів в вас всеодно немає
Прийдеться прийняти як буде
КоролеВешна• вчера в 19:20
Ответ дляИз Кукуева я
Не порешал.
Туфли в чешуе• вчера в 19:21
Ответ дляИз Кукуева я
Явно ви читаєте між рядками
Я прочитала, на жаль, всі ваші недолугі рядки.
Ви або бот новачок, вчитеся лиш.
Або нещодавно вернулися в Україну, або живете на заході, де війна ще не так важко відчувається.
В будь якому випадку, думки у вас не в рядок і навіть не до купи зібрані.
Ви або бот новачок, вчитеся лиш.
КоролеВешна• вчера в 19:21
Ответ дляPrervana
Ещё ж и болячки вылезут от холода
Из Кукуева я
• вчера в 19:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви або бот новачок, вчитеся лиш.
Можу те саме сказати про вас
Посудомойка• вчера в 19:22
Ответ дляМоре Щастя
В Гренландии
Гренландию подарят,чтоб избежать войны.... а они даже не братские народы
Вкаблучках• вчера в 19:22
Ответ дляШаманю второпях
Ну так сделайте запас, чего вы
Ко всему нужно быть готовым
Я сидела 2 суток без света
Где 2 там 4..
Ко всему нужно быть готовым
Я сидела 2 суток без света
Где 2 там 4..
А зачем президент такой при котором люди сами о себе думают, зачем такое государство которое 30 разворовывали, а сейчас просто сдадут со временем и продадут как договорятся, это же даже не война по документам, народ у нас такой который боится за себя постоять
КоролеВешна• вчера в 19:23
Ответ дляВкаблучках
Когда ходили на Майданы, кричали, что эти не понравятся - снова пойдём. Потому что свободные и независимые
И ?
Из Кукуева я
• вчера в 19:25
Ответ дляSo_so
Так если Вы понимаете, то сделайте запасы (если их, чего я не могу представить).
Вже сто раз писала, мене турбують не запаси їжі, а щоб не лягла повністю енергосистема, бо зараз в нас лише 6 годин світла на добу.
БлинчикБезСметанки• вчера в 19:26
Ответ дляPrervana
Да, рассматривают вариант, что в зданиях школа будут специальные пункты, никакие палатки не смогут помочь такому количеству нуждающихся.
Не готовятся - козлы, умолчали, готовятся - козлы, нагнетают.
КоролеВешна• вчера в 19:25
Ответ дляИз Кукуева я
Так это шикарно ещё
Ну, если скажут - что ляжет
Дальше что? Достанете запасы
Вот и делайте
Ну, если скажут - что ляжет
Дальше что? Достанете запасы
Вот и делайте
Десь так, але...• вчера в 19:26
Ответ дляИз Кукуева я
Автор, так у Вас ситуація крутезна, в інших по півтори години на добу світло є та й потому
КоролеВешна• вчера в 19:26
Ответ дляДесь так, але...
Это точно