Клин_Кляйн• сегодня в 11:43
Взяла з притулку кошенятко
Йому десь 4 місяці.
Ми з дівчинкою волонтеркою домовились, що вони роблять щеплення, а я вже по віку понесу сама на стерилізацію.
Я накупила йому все, саме краще і саме гарненьке - мисочки, лежанку, переноску, іграшки, кігтедралку, всі шкафи кормами забиті.
Вона мені його привезла 10 днів назад, додому, бо були морози. Зайшла на каву, вона подивилась умови. Все ок. Періодично фото відправляти я згодна.
Але мене насторожив запах від нього. Думаю - ну, мабуть з притулку це частенько тваринки з запахом. Бачу - діарея. Збігала за ентеросгелем. Хоч відмовлявся їсти взагалі - в ротик запихувала цей гель 2 рази в день. Кошеня було сумне, не їло, сиділо в одній точці. Думаю - стрес від переїзду. Пройде. Витирала ганчірками під хвостиком.
Друга ніч була ще гірша - діарея не пройшла, його стан чомусь погіршився.
Я в шоці. Всю ніч просиділа біля нього. Поїла водою, гріла пляшкою з теплою водою, укривала.
Він вже майже лежав, не вставав. Пішли судоми.
Я плакала, ледь діждалась ранку, побігла в ветеринарку поруч з ним. без черги понесла. Лікар сказав - кошеня має пайлекопенію (чумку) вже в запущеному стані. Лікар сказав - температура в нього вже не відстежується, надто низька, і жовтизна пішла, це печінка відмовляти почала. В нас в місті стаціонарів для тваринок немає іменно вірусних. Звичайні стаціонари - лікаж каже - не візьмуть.
Я вся зарьована, їй ледь додзвонилась, зв´язок поганий із-за відключень. Вона його забрала. Вже більше тижня він в Києві на стаціонарі капається. Покращення є, але повільні.
Після антибіотиків вірусу наче немає, але органи запускаються повільно.
Дівчина мені постійно каже, що клініка дорога.
Я в інтернеті почитала про такі стаціонари - вони дуже дорогі, 1600 / день, це вже до 15к натікало. Не розумію - я маю сплачувати за цю всю реанімацію?
За кошеня переживаю, готова його виховувати, ростити, любити, лікувати в подальшому, але мені його хворого вже привезли.
Ні одна людина не бажає собі взяти додому тваринку вже з чумкою.
І притулки мають це рощуміти, вірно?
Мені здається, вона весь час намьоки кидає, чи це мені здається?
І притулки мають це рощуміти, вірно?
Квітка папороті• сегодня в 13:27
Ответ дляПотужна махіна
Вам просто не повезло с волонтером. Мы тоже взяли котенка, оказалось он болен кальцивирозом. Хорошо, что на второй день мы поняли, что что-то не так. Вызвали ветеринара, созвонились с волонтером, чтобы предупредить о болезни котенка, она сразу предложила компенсировать лечение в полном объеме. Понятно, что это не лейкопения, но и кальцивироз тоже достаточно нехорошее заболевание. Так что волонтеры тоже бывают разные.
Откуда вы знаете, что автору не повезло с волонтером. Волонтер же ни слова не написала о том, чтоб автор этот счет закрывала. Это все наши домыслы. А что там будет по факту - неизвестно. Вполне возможно, что она скажет, что лечение оказалось очень дорогое и если есть возможность помочь - будут рады, но чтоб прям требовать оплатить весь счет - не думаю
Ответ дляКвітка папороті
А у меня не так. Они его щупают, осматривают, но перед тем, как рентген сделать, УЗИ - ознакомили с ценой и попросили оплатить и только потом приступили к диагностике.
Колосок достать - так же. Осмотрели, в нос заглянули, сказали, что нужно эндоскопом доставать, ознакомили со счетом, подписала бумаги, отправили на кассу и только потом начали
Ну хз. Я и на Оболони, и на Дмитриевской была. Никуда меня не отправляли, и с ценой никто не ознакамливал заранее
Потужна махіна• сегодня в 13:28
Ответ дляКвітка папороті
Поживем увидим. Главное, чтобы котенка спасли.
Мир Мир Мир!• сегодня в 13:29
Ответ дляТільки не про гроші
вона дуже весела, активна, все їсть, на руках урчить
люблю таких зайчиків)
Так, саме прості кішечка найбільш ласкаві. Вони будуть спати в обнімку
.
У нас британський, на коліна навіть не сяде. Старається не наступити на нас
, обходить, перестрибує. А так хочеться котячої ласки ))).
І спить тільки в ногах або на лежаку біля ліжка.
Єдиний плюс - він ніколи не стрибає на обідній стіл і не тронув диван за 10 років життя. Прості кішечки тут вже трішки шкодять. І в стійку, і на підвіконня, і на стіл - стрибають так, як і в природі це роблять. Але з віком стають спокійними
Точу ляси• сегодня в 13:30
Ответ дляКвітка папороті
Как вы себе представляете? Звонит левая тетка и говорит, что она не будет оплачивать лечение. А они у нее требуют оплаты?
Волонтер уже требует деньги с автора, чтоб его на место ставили?
Не левая тетка, а человек, который взял кота у волонтёра. То есть новая хозяйка больного животного. Чью болезнь от нее изначально скрыл волонтёр. Вы наверное тоже волонтёр, раз такое пишете.
Я ж говорю, возьми животное и потом перед всеми отчитывайся и оправдывайся. И будешь во всем виноват. Поэтому посредников у меня нет, если я хочу завести себе животное.
Точу ляси• сегодня в 13:31
Ответ дляКвітка папороті
Она подсунула автору больное животное. При чем здесь деньги? Вы считаете это порядочно?
Мир Мир Мир!• сегодня в 13:32
Ответ дляКлин_Кляйн
коли вона його туди здавала, вони ж їй ціни не замовчували?
Прийніто озвучувати вартість при госпіталізації.
Вона ті цифри чула, я так розумію, і впевнено здала, значить притулок в змозі це тягнути?.
Це ж очевидно.
Але останні дні от вона якось так пише наче з підтекстом
Якщо не в змозі - вона мала мені озвучити і запитати
Це ж очевидно.
Не Терентьева, случайно.. вспоминаю эту волонтёршу.. как-то так звучала фамилия
Квітка папороті• сегодня в 13:33
Ответ дляPrervana
И я на Дмитриевской была. И на Ревуцкого
Странно. Как-то они по-разному ко всем.
Может мне сразу счет озвучивали и отправляли на кассу, потому что я на бомжа похожа?🤔😂
Странно. Как-то они по-разному ко всем.
Точу ляси• сегодня в 13:33
Ответ дляКлин_Кляйн
Це ж очевидно.
Не бойтесь с ней открыто вести диалог и задавать прямые вопросы. Она чувствует что Вы ее боитесь и готовы на любые условия, вот и будет диктовать Вам эти условия. Не бойтесь просто. И не ведитесь на манипуляции.
Квітка папороті• сегодня в 13:34
Ответ дляТочу ляси
Так может она не знала
Точу ляси• сегодня в 13:35
Ответ дляКвітка папороті
Так может она не знала
Ну как не знала? По животному видно было ещё в приюте что оно себя плохо чувствовало. Судя по болячке. Если уже интенсивная терапия нужна.
Квітка папороті• сегодня в 13:39
Ответ дляТочу ляси
Так не она же принесла кота. Нет у кота паспорта с чипом, где указано, что автор хозяйка. Для ветклиники автор - левая тетка
Я не волонтер, но не вижу ничего такого, за что волнтера можно обвинять. Вполне возможно, что они не знали, что котенок больной
Квітка папороті• сегодня в 13:41
Ответ дляТочу ляси
Может они сделали вакцинацию и такое случилось после нее?
Все может быть. Летом моя собака днем чувствует себя отлично, скачет, ест, а ночью писает и какает кровью, ей плохо, неделя капельниц, еда из шприца. И ничего я не видела днем
Видящие_помогите• сегодня в 13:41
Ответ дляPrervana
если спрашиваете, то рассказывают цены. Если не спрашиваете, то не рассказывают.
Мир Мир Мир!• сегодня в 13:42
Ответ дляКлин_Кляйн
А як можна з першого погляду, коли тобі дають твринку, зрозуміти стан його здоров´я?
Я це зрозуміла тільки через кілька годин, коли волонтерка уїхала
Ну так. Мені привезли взимку, було темно. Я вийшла на вулицю. Кошеня поки їхало в переносці вже обмазалося, бо сходило в туалет. Його замотали і віддали мені.
Перед цим вони в фейсбуці показували його, підносили як пролікованого, робили фотосесію з Клочковою(чемпіонка по плаванню)
Там бізнес.. Автор, прощайтесь з ними. Більше не відповідайте. Нехай це буде досвідом. Такі люди як ми, коли попадаємо в таку ситуацію, де тваринка і у нас включається наш мамський інстинкт, нами легко керувати, давити на болючі точки, бо ми дуже добрі.. Але це просто їх бізнес. І , будь ласка, не ведіться. Прощайтесь з ними. Вас обдурили і може досі це продовжують робити, щоб викачати кошти у вас і інших людей. Вони ж збирають на лікування, але ніхто не знає скільки людей їм перерахували і скільки коштів. І чи вони ї хж витрачали. Ви ж бачите які вони всі на тачках і відтюнінговані всі
Квітка папороті• сегодня в 13:42
Ответ дляВидящие_помогите
Я не спрашивала. Мне они сами сразу озвучивали, давали бумажку, где все расписаны услуги и отправляли на кассу и потом только делали диагностику. Не, ну точно думали, что я бомж и не оплачу 😂😂😂
Мир Мир Мир!• сегодня в 13:45
Ответ дляКлин_Кляйн
Ви ж розумієте, що ви не повинні були самі визначити чи хворе кошеня, бо ВАМ ВЕЗЛИ ПРОЛІКОВАНЕ І ЩЕПЛЕНЕ. Мені теж так само везли. Скоти вони да і все(
Мир Мир Мир!• сегодня в 13:47
Ответ дляКлин_Кляйн
Їм для сторінки потрібно написати - знайшли домівку! Щоб показувати, які вони ’МОЛОДЦІ’ і дорогі підписники цим заряджаються і далі активно роблять добро для волонтерів, які будують квартири, купують машини, їздять відпочивати за їх ВНЕСКИ НА КОТИКІВ
Ответ дляКлин_Кляйн
в мене і немає таких коштів, хіба що в кредитку влізти.
Але я не готова в кредити влипнуть
То озвучте відразу волонтерці свої можливості. У притулку грошей на лікування, звісно теж немає, але вони можуть відкрити якийсь збір. А скільки часу кошеня перебувало у вас, поки захворіло, на який день йому стало гірше?
Шлях до зірок• сегодня в 13:55
Ответ дляКлин_Кляйн
Я домовлялась взяти у власність здорове кошенятко, а не смертельно хворе.
Тому як це моя фінансова відповідальність?
Якщо людина взяла кошеня, це не значить, що у неї в тумбочці автоматично валяється зайві 20 тис., щоб його з того світу витаскувати.
Зараз відбуваєься перезагрузка - притулок поправляє ситуацію, щоб кошеня віддати в добрі руки здоровим, як і має це бути
Вы брали относительно здоровое животное. Если бы он приобрел болезнь у вас, то это была бы полностью ваша ответственность, но животное было больное, если бы вы об этом знали, то конкретно этого котенка не взяли бы скорее всего. К волонтеру есть вопросы в этом случае. Если будет говорить о деньгах прямо, говорите, что как хозяйка готовы оплатить посильную на данный момент для вас сумму и котенка ждете домой здоровым. Если у нее нет денег, у нее должен быть опыт по сбору средств на лечение. У людей без опыта шансов на это мало. У нас пожилая женщина присматривала за бездомной кошкой, кошка где-то получила травму, перелом таза со смещением, нужна операция, односельчане собрали 7000 из 22000, деньги лежат, кошка без операции. Я пыталась помочь, распространить информацию, но опыта нет, мне кинули заключение и рентген, размещала на одном канале в телеграмм, ни копейки не поступило, но начали требовать чеки, а откуда их взять, если кошка ждет сбора средств и вряд ли на лечение насобирают, ссылки на соц сети просили, но никто в соц сетях никаких профилей не создавал. Тут хотела разместить, но оказывается деньги должна собирать я лично, опять же пока нет чеков, фото кошки не догадалась попросить, но это не проблема, только толку ноль. Деньги собирает коллега мужчина, сосед этой женщины, который хочет помочь, в клинику их возил, но тут размещать точно ничего не будет, как и создавать профиль. Я поняла, что денег все равно не соберем, но мозг вынесут, поэтому кинула посильную для меня сумму, месяц размещала в телергамм, на этом все. Просила в том канале совета, где еще можно разместить, никто не ответил. Кошка инвалид живет у женщины. Но это я отвлеклась от темы, хотела сказать, что у волонтеров в этом больше опыта. Здоровья котенку, но учтите, что после выздоровления его лечение будет ваша ответственность, а болячки могут быть и дорогостоящие.
Ответ дляКвітка папороті
Странно. Как-то они по-разному ко всем.
Не удивлюсь если так. У меня многолетняя история сотрудничества с ними, может они как в банке, рейтинг клиентов делают
Ответ дляКлин_Кляйн
Але я не готова в кредити влипнуть
Ніхто з вас ніякі кошти примусово не стягне. Але може зможете частково долучитися до оплати рахунків, що вам підсилу. Ні - то ні.
А то вже справа притулку, чи повернути вам кошеня .
Шлях до зірок• сегодня в 14:02
Ответ дляМир Мир Мир!
Не надо обобщать, есть волонтер с котами в нашем райцентре, нет там ни квартир, ни машин, еле концы с концами сводит.
Тільки не про гроші• сегодня в 14:09
Ответ дляМир Мир Мир!
.
В нас проста кішка, коли відбивається від рук - б*є легесенько лапкою, це так мило) але оре капец, музичний супровід кругом, особливо коли йду на кухню. На руках не любить сидіти, спить в ногах.
А в батьків британець. Не дай Бог дорогу перейти - як цапне, то роздере. У ветеринара такі записано - злий котік. Я стараюсь сама його обходити.
Фоточки нема• сегодня в 14:10
не беріть з притулків, це такий геморой, жодної людини не знаю яка б запросто взяла тваринку і не було нюансів чи по здоров´ю, чи з самими волонтерами (претензії, інформаційний булінг). Шукайте на ОЛХ в своєму місті де пристроюють кошенят що живуть в квартирі (підібрашки, або є свої кіт і кицька і вони не стерілізовані). В квартиру менша ймовірність принести болячку. Їдете, дивитесь, потім або говорите я подумаю, чекаєте дні три щоб точно впевнитися що кошеня не ховоріє на зараз, або як бачите що там не антисанітарія, коти доглянуті і т.д. то забираєте. Бонусом - ніхто не буде довбати звітами і контролем умов.
ХикориДикори• сегодня в 14:16
Автор, головне, що ви маєте зараз зрозуміти це те, що як надумаєте таки брати іншого котика, то йому не можна контактувати з отим всім, що лишилось після хворого. Все має бути простирилізоване або викинуте. Місця де ходив хворий котик теж мають бути ретельно оброблені. Вірус може зберігатись на поверхнях більше року. І новий котик просто теж заразиться. Або ж він має вже бути щепленим від котячих вірусів. І так, кошенята ай більш вразливі, сьогодні воно виглядає зовсім здоровим, а завтра вже хворе, волонтер не завжди може то оцінити. У мене була аналогічна ситуація, взяла мале з вулиці, воно через пару днів виявилось хворе, вилікувати не вийшло, померло, взяли іншого і теж захворіло, саме через те, що я не знала, що вірус живе на поверхнях. Але друге одужало.
Мир Мир Мир!• сегодня в 14:27
Ответ дляШлях до зірок
Я верю, что есть добрые волонтёры, по зову сердца, не испорченные деньгами.
Эта волонтёр ОБМАНУЛА автора. Её сразу в блок, а лучше написать о ней в Гугле, что она дрянь. Она скрыла факт болезни, не проверила котёнка перед тем как привести его в квартиру! Теперь автор не сможет завести животное. Это преступление, за которое можно в суд подать и прикрыть эту лавочку недоволонтерши
Неначасі• сегодня в 14:37
Автор, я п,ять років тому сама підібрала в кущах доходягу тримісячну, спочатку два тижні тіпало,чи не заразить він домашнього кота, якого любимо до одурі, потім з,ясувалося-,що треба гроші на операцію( вроджена вада), потім -що воно дике до одурі і визнає тільки старшого кота), ми для нього обслуга. Але через місяць після кошачого всиновлення моя дочка ледве вижила після видалення вісімки,хоч підстраховувалися ми як могли ( аналізи, проби, крута клініка). Часом думаю,що Всесвіт мене випробовував тим кошеням, і я це випробовування пройшла. Гроши звісно, хай платять волонтери, пригрозіть їм розголосом, але не про що не шкодуйте- добро до вас повернеться обов,язково
Алгонавт• сегодня в 14:41
Ви не маєте платити ці рахунки. Ви коли брали кошеня, вона ж не казала вам про хворобу? Ні. Хоча вона про те, зо кошеня не здорове знала 100%. То нехай сама оплачує.