Последний вагон• вчера в 21:14
У приват банку дійсно такі зарплати ?
Чи це замануха?
Мені їх ейчар рік назад казала ,що близько 30 тисяч буде все про все і можливо навіть це сума до вирахування податків
Последний вагон
• вчера в 21:16
Ответ дляНевгамовна
Может, у них есть какой-то план по продаже услуг? И это с процентами?
Не написано ,але підозрою ,що таких грошей там немає за місяць
Последний вагон
• вчера в 21:17
Ответ дляМіряю від одиниці
Не может быть такой зп
Ви там працюєте?
Міряю від одиниці• вчера в 21:18
Ответ дляПоследний вагон
Ви там працюєте?
Нет. Но на подобных работах нет такой зп
Фляшунька• вчера в 21:20
Ну якщо це до податків (-20%) і якщо з виконанням максимального плану, то може бути.
По факту, напевно +/- 30тис.
Последний вагон
• вчера в 21:20
Ответ дляФляшунька
По факту, напевно +/- 30тис.
Так я і так по думала,що це сума із виконаним планом
Пес Патрон• вчера в 21:26
Ответ дляФляшунька
По факту, напевно +/- 30тис.
Пару лет назад 25 тыс рядовой работник, Харьков
Последний вагон
• вчера в 21:28
Ответ дляПес Патрон
В Києві в 2022-2023 висіло оголошення у відділенні ,що набирають персонал в банк типу касир -менеджери і зп всього 14-17 тисяч ,я тоді прифігіла
Фляшунька• вчера в 21:30
Ответ дляПес Патрон
В мене у знайомої 2 роки тому в Києві на цій посаді було 20тис, але інший банк, теж великий.
Не думаю, що прям в 2 рази їм з/п підняли.
Кому там слова не давали• вчера в 22:13
Ответ дляПес Патрон
25 000 грн-это еще нормальная зарплата, даже на сегодняшний день.Обычно работодатель платит зарплату меньше.
dahashutka19• сегодня в 00:01
Я думаю це за умови виконання планів. Я з привату пішла в 2019 році, у мене вже тоді зп була більше 20000. Там зараз мабуть тільки ставка 20000 буде.
МадамОхмури• сегодня в 01:34
На аналогічних посадах в сенс банк зп +-25тис грн
При тому, що тех спеціальності (по типу системних аналітиків) мають зп більше 100тис грн.
Думаю в приваті десь так само.