Вітаю) хтось мав справи з сенс банком? Була оформлена кредитка ще у Альфа банку в 2019 році, останній платіж був в 2021, потім не платила. Тіло кредиту около 30000 грн, на сьогодні нарахували 90000 грн. До суду не подали, просто дзвонять постійно. А вчора по блокували мені кредитки в Приват та А банку, хоча там в мене немає прострочки, тому що кредитна історія погана із за Сенс банку. Хочу з ними закрити все, чи підуть вони на тіло і як швидко? Може в когось є був такий опит?
осень харашо• 23 января в 15:40
Ответ дляМарина-17e4
Банк не благотворительность — согласна.
Но и должник не обязан платить больше, чем разрешено законом, даже если банк так насчитал.
Конечно. Должник должен заплатить то, что предусмотрено в кредитном договоре/условиях/оферте. Я не думаю, что банк с неба взял сумму.
Звожу з розуму• 23 января в 15:53
Ответ дляМарина-17e4
Банк не благотворительность — согласна.
У вас больше процентов чем в договоре? Или договор недействителен?
Звожу з розуму• 23 января в 15:55
Кстати исковая давность останавливалась во время войны, может она у вас не пройшла.