Не пириживай• Изменено вчера в 16:38
львівська, тернопільська, франківська, чернівецька обл, світло
Тут навіть тем немає про те, що у них стан із світлом важкий. Ситуація не така сама, як у інших областях, особливо, на півдні, сході, у столиці. За темами легко відстежити, у кого колапс, а хто любить драматизувати та жаліти себе. І завжди максимально некультурні представники перелічених областей постійно жаліються на подібні теми як ця. Тож де справедливість? Чого про те, що в Одесі дуже погано писати можна, а про те, що на зу краще набагато зі світлом-зась? Чи це є свободою слова? Ні.
Щас ухожу• вчера в 16:39
Ответ дляSvitlo_
Сестра живе в Чернівцях. В них повна жопа зі світлом
Удалено администрацией...
Лгин• вчера в 16:45
Житомирська область жесть зі світлом, другий день аварійні відключення крім жорстких графіків, але розумію що в Києві жесть більша
Дюйм оф о4ка• вчера в 16:47
Ответ дляЩас ухожу
Удалено администрацией...
Теж знайомі живуть в Чернівецькій області. Не розумію чому, але їх дійсно більше відключають ніж інші області ЗУ, на багато більше
Козачка• вчера в 16:52
Дівчаточка. Не намагайтеся зіштовхнути лобами українців. Посіяти зневіру, що на Східній частині України капець як погано, а от Західна жирує. Тут не так багато дебілів, як ви вважаєте. Передайте кураторам, що такі теми працюють якраз на обʼєднання, бо всі мають очі і мозок, і не готові споживати цей низькосортний шлак.
Добродійка• вчера в 16:51
Ну так ті області, де (невідомо, чи надовго) краще зі світлом, начебто сидять тихенько і не створюють тем про те, що їм гірше всіх?
Якийсь сумбурний ваш вкид і недопрацьований
Кудряшка Сью• вчера в 16:54
Ответ дляДобродійка
З 17 січня намагається, бідося, криза жанру - тема хитається поганенько.
Огірок та Помідорчик• вчера в 16:56
Ответ дляSvitlo_
Рівненщина теж. Сьогодні в нас не виключали
везет, у нас целы день отключения, Волынь...
Ответ дляКозачка
Этот автор пишет не первый раз и вообще регулярно пишет вот такие заказные темы.
Потом прокололась (отвечает сразу во многих темах) и отправила не туда пост, там чистейший русский язык.
Перекус беру завжди• вчера в 17:02
Львівська, виключення помірні кілька( 3 - 4) годин в день
На вихідних не вимикають
Лгин• вчера в 17:02
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну так война она ж для всех областей война.Или как?
Так, для всіх, тому львівʼяни, франківчани, чернівчани, тернопільчани воюють на фронті точно так само, як і люди з інших міст, селищ. Чи вам буде легше, якщо прилітати буде у всі міста України однаково? Але знаєте, українці прильотами не керують, а тільки страждають від них
Гравіцапа• вчера в 17:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
И вам везёт!
Киев две недели практически без включений. Бывает час в сутки среди ночи, бывает вообще не включают. И отопления нет.
Перекус беру завжди• вчера в 17:04
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тема ж про світло
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:06
Ответ дляПерекус беру завжди
Тема ж про світло
Отсутствие света есть следствием военных действий.
Перекус беру завжди• вчера в 17:07
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Військовий стан не = військові дії
В багатьох країнах так було
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:08
Ответ дляЛгин
А де я писала,що мені легше чи не легше?Я, чесно кажучи, не слідкую за графіками світла в інших областях.Своїх вистачає
Янгол в камуфляжі• вчера в 17:09
Ответ дляПерекус беру завжди
Військовий стан не = військові дії
В багатьох країнах так було
Пусть так.Я не против.
НеКонец-Света• вчера в 17:14
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Нет, не для всех и это все знают и вы тоже. И хорошо,в некоторые можно ещё поехать отдохнуть немного от бахов этих
Щас ухожу• вчера в 17:17
Ответ дляПерекус беру завжди
На вихідних не вимикають
Хоч хтось правду написав
Вірю, я повірив• вчера в 18:07
Ответ дляПерекус беру завжди
На вихідних не вимикають
Якщо у вас так, то радійте і за всіх не розказуйте. У родичів по 12годин немає світла. І опалення разом з ним пропадає.
Перекус беру завжди• вчера в 18:09
Ответ дляВірю, я повірив
Мені нічого радіти чи не радіти, ми літом сонячні поставили за 6000 у.о. і опалення газ, твердопаливний котел.
Сирожено_пирожено• вчера в 18:14
Ви з рашківських методичок, а зась написали, щоб вас прийняли за свою?
Не вийде.
Я з Львівської обл., світла немає так само як і у всіх. У квартирі 18-19 градусів, так в мене однушка-малогабаритка, стелі 2.40, а не 3 м як в нових ЖК, тому ясно що трошки тепліше.
Вам від того стало легше?
А сама я з Харкова, своїх знайомих коли питаю за світло +- так як і в нас.
А якщо ви думаєте, що тут мед, то велкам сюди і на зйомну квартиру. Потішитесь тоді може?
Не вийде.
Вам від того стало легше?
Дона Ко Ко• вчера в 18:28
Ответ дляSvitlo_
фото
6-7 годин на добу зі світлом то ще не жопа. Ми 22-го мали 3.5 години світла на добу. Весь тиждень 4-5. Сьогодні свято - вже 5 годин було, і ще 1 годину обіцяють в 23-й дати.
Миколаїв, якщо що.