Банан-барабан• 24 января в 17:40
Чоловік задивляється на худих...(
Поїхали з ним на відпочинок в гори - там молодь, купа дівчат, жінок і помічала за ним не один раз як прямо зааавтикав та задивився на худеньких, на дівчат в лосинах, коли дуже худі ноги та попа. Влітку були на морі - так само, коли поруч була худа, гарна, жінка розміру xs - він косився не неї очима, і так на кожну, але я ж все бачу)
Я зараз в розмірі М-L, не скажу що прям жирна, але якась роздута чи пухла, целюліт звісно є. Жир не трясеться, але й не струнка. Запитала його обережно "може мені схуднути?", він "та ти нормальна". Ну таке(
Я ж бачу його погляди на інших, на мене точно так не дивиться.
У вас було таке? помічали за своїм? Це веде до зради чи вони просто дивляться і все?
Скокмоно - стокнуно• 24 января в 17:43
Навіщо питати?? Просто беріть і худніть. Ви ж таким чином підкреслюєте невпевненість в собі. А кому це подобається?
Полуничка• 24 января в 17:43
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Костями царапаться тоже желающих не много
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:43
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Удалено администрацией...
Банан-барабан
• 24 января в 17:43
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Я б не сказала, що я ЖИРНА. Думала що жирна це коли вже хххл, ходити важко, трясеться все...
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:43
Ответ дляПолуничка
Удалено администрацией...
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:44
Ответ дляБанан-барабан
Удалено администрацией...
Полуничка• 24 января в 17:44
Ответ дляБанан-барабан
Живут и чпокают и с хххл
Бешене сарі• 24 января в 17:45
Он не на худых смотрит, а на новое мясо, если вы и похудение, то все равно будет чужие сраки рассматривать
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:44
Ответ дляПолуничка
Живут и чпокают и с хххл
Удалено администрацией...
Купи слона• 24 января в 17:44
А нащо питати його чи потрібно худнути вам? Робіть це для себе.
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:45
Ответ дляИМХОля
Ваш мужик урод, от і все
Удалено администрацией...
Оце фіфа• 24 января в 17:45
Я нормально ставилася, коли чоловік задивлявся на інших, могла і сама звернути його увагу на гарну дівчину. Якось в мене ніколи ревнощів не було
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:46
Ответ дляОце фіфа
Удалено администрацией...
В моїй хаті моя правда• 24 января в 17:46
Я й сама дивлюся на дівчат худих в лосінах)
Ну молодці, що гарні і можуть собі дозволити таке одягти)
По темі: ви реально на приколі питати таке у чоловіка?)
Оце фіфа• 24 января в 17:47
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Ви різницю між тим, щоб дивитися на гарних людей і мати коханку взагалі не бачите? Своєму можете хоч повію підігнати
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:48
Ответ дляОце фіфа
Удалено администрацией...
Оце фіфа• 24 января в 17:49
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Ніякого зв´язку абсолютно. За більше 20 років шлюбу ніде не був замічаний за дьорганням цицьок. Але деяким невпевненим в собі жіночкам подобається думати так,як ви
З родзинкою• 24 января в 17:50
Ответ дляБанан-барабан
Так сколько это в цифрах? У меня кума считала себя дуже стрункою А меня считала толстоватой. И допекала меня несколько месяцев Пока я не взяла сантиметр и не померила объём бёдер у неё и у себя объём груди. Оказалось что грудь у меня больше а жопа меньше ещё я её выше на 10 см.
Банан-барабан
• 24 января в 17:51
Ответ дляКупи слона
Я думала я нормальна, не хотіла б худнути
АдеКВАтная• 24 января в 17:51
А Ви на гарних чоловіків не дивитесь і навіть не помічаєте їх? тільки на коханого?
Банан-барабан
• 24 января в 17:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Він до речі теж розміру Л.
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:52
Ответ дляБанан-барабан
Удалено администрацией...