Маю декілька думок• 25 января в 11:50

Мій терапевт каже, що пептиди викликають рак

Була на прийомі, після ковіду. Обмолвілась про пептиди, вона на мене глянула так, мені аж не по собі стало. І потім як почала мені і про пептиди, і про ретинол , і уколи красоти. Що дівчата лисіють із за цих уколів, особливо по лінії росту волосся на лобі. По пептиди то взагалі, що рак вже із за них проявляє себе, хто вже пару років в цій темі. Сказала, що мірена і протизаплідні - теж у неї підозра на рак. Це їх власні спостереження і спілкується з колегами. Але тільки між собою.
Пушап Мі мі• 09 марта в 22:34
Любое вмешательство в организм, связанное с ускоренным делением клеток, может спровоцировать.