Маю декілька думок• 25 января в 11:50

Мій терапевт каже, що пептиди викликають рак

Була на прийомі, після ковіду. Обмолвілась про пептиди, вона на мене глянула так, мені аж не по собі стало. І потім як почала мені і про пептиди, і про ретинол , і уколи красоти. Що дівчата лисіють із за цих уколів, особливо по лінії росту волосся на лобі. По пептиди то взагалі, що рак вже із за них проявляє себе, хто вже пару років в цій темі. Сказала, що мірена і протизаплідні - теж у неї підозра на рак. Це їх власні спостереження і спілкується з колегами. Але тільки між собою.
Пушап Мі мі• 09 марта в 22:34
Любое вмешательство в организм, связанное с ускоренным делением клеток, может спровоцировать.

КаРаКаТиЦа• 07 апреля в 04:36
Ответ дляНе против
Я не знаю, шо таке пептили, ще не вивчала це питання. Але щ міреною і взагалі в горм препарвтвх цей ризик описаний в побочказ, і він лишається ще 10років після припинення прийому.
Навіть тут дівчина писала що захворіла після свічок утрожестана с міні дозі. Звинувасує саме їх, бо узі грудей робила кожні півроку, і до початку прийому все було ок.
Утрожестан не может вызвать онкологию никак. Слишком мала доза. А Узи часто не видит опухоль. У меня так было. Пришла в 23 году, прошла узи, все чисто, а пришла в 24 году уже 2 стадия с метастазами в лимфоузлы. Просто не увидели, маленькая была опухоль, не визуализировалась.