4есотка• 25 января в 13:35
Цикл після 30 років
Дівчата у вас змінивсь цикл після 30 років? Мені 33 і я дивлюсь що цикл поступово довшає. До 34-36 днів. Це нормально чи вже відхилення від норми? В лікаря була пів року назад з поліпом, трохи перевіряв, сказав гормони в нормі. Чат говорить що до 38 днів це нормально, але хотілось би дізнатися від реальних жінок.
Бува і таке• 25 января в 13:37
Ні, мені 35, все чітко, навіть календар можна не вести, чітко 30 днів завжди. ттт
Твоя подружайка• 25 января в 13:38
Які саме здавали гормони?
Тільки не кажіть, що естрадіол і прогестерон.
Цикл може стати довшим, коли є естрогендомінування
Кусачая Я• 25 января в 13:38
У меня вообще после 35 непонятно что творится. Месячные стали более скудные, боль прошла почти, длятся дня 2-3.
Аноним с кешбеком• 25 января в 13:39
после 40 по пол года не было, даже Прогестероном не хотел вызываться.. Потом начались кровотечения и меня посадили на Регулон чтобы шли как по часам. Уже 2 года на нем сижу
Ну шо не так?• 25 января в 13:43
В мене теж змінився цикл після пологів, це як раз 33 мені було. Потроху збільшився, тепер 31-33 дні, мені зараз 41 рік. І місячні стали менш обільні, ніж були, але так само 5 днів
Лінива, не каюсь• 25 января в 13:44
В 33 начался климакс, 2 года тянула на циклодиноне и в 35 пропали месячные.
4есотка
• 25 января в 13:46
Дякую за відповіді. Я не в Україні, тут завжди у лікарів все добре якщо ти ще приходиш на своїх двох і маєш сили говорити. Буду тоді їхати обслідуватись більш детально вдома. Бо я думала що це норма.
Стервочка• 25 января в 13:49
По мимо всяких ужасов, что вы успели себе подумать на цикл влияет состояние нервов и стрессы, смена массы тела, щж, лекарства и прочее..
Ищу-брожу• 25 января в 13:48
Ответ дляКусачая Я
В мене так само після 35. Але в мене днів 6-7 зовсім трішки маститься. Хоча цикл став 24 днів, а до того був по 30-40 як коли.
Ищу-брожу• 25 января в 13:50
Ответ дляЛінива, не каюсь
А що той циклодинон міг витягнути? Він на травках. Я його теж пила коли були затримки. А яка основна причина такого раннього клімаксу?
В кого тако було• 25 января в 13:59
36, вроде так же как и было, бывает что на 1 дент позже/раньше начинается, но без критичных сдвигов. После родов стали короче и менее болезненные сами КД.
Живчик-счастливчик• 25 января в 14:05
Не знаю, мне кажется, рано это ещё, чтобы сильно прям менялся.
В основном после 40-45 ощутимые изменения.
А так, существует, конечно, преждевременное истощение яичников, но это не есть норма.
Фуліганка• 25 января в 14:05
Реально 33 - это рано. Я бы сходила к врачу, на вашем месте.
И если всегда было норм и вдруг цикл стал удлиняться, то это не норма.
Само_достаточная• 25 января в 14:32
С 12 лет и до 52, не считая беременностей, цикл всегда был одинаковый и день в день. Потом началась менопауза и все.
На границе• 25 января в 14:52
Ответ для4есотка
Це норма. Спробуйте вітаміни. Особливо залізо та віт.С.
ВЫВсеВрете• 25 января в 14:52
У меня до 32 лет, вторые роды, цикл был 40-45 дней. Потом 30-32. Где-то в 43 начал сокращаться и сейчас 24-28 дней:( (мне 47)
Лінива, не каюсь• 25 января в 19:40
Ответ дляИщу-брожу
При циклодіноні місячні йшли, коли припиняла пить, вони пропадали. Причину так мені і не сказали, ніби все норм булр, окрім амг, він був як пр глибокому клімаксі.
4есотка
• вчера в 01:23
Ответ дляНа границе
Дякую, до речі дуже давно я їх не приймала.