успокойте_Меня• сегодня в 11:06

Київ, опалення комусь дали?

Бабусі вже два дні як (Дніпровський район), ми теж Дніпровський, і нам нічого. Єдине, що світло було з 19.00 до ранку, і до того до обіду.
Комусь щось підключають?
Червона ікорка• сегодня в 11:44
Ответ дляШикаю і викаю
І що ви пропонуєте?
Я по суті нічого вдома не вмикаю так як цілий день на роботі
Так що не потрібно мені це бла бла…
У мене вдома всюди кондеї, батареї злиті, електроплита, поверх 20+, лівий берег. Жодного дня не вмикала кондиціонер. А ви мені про блабла.
Тому, у тих жалобщиків, на яких я дала посилання, і вибивають рубільники.
То у них, хоча б газ є і папір для скарги у нацпол.
Треба ось так• сегодня в 11:44
Ответ дляШикаю і викаю
А смелости власти не хватает это озвучить?
Так наш мер це озвучив вже надцять раз, але всі думають, що це просто так.
Червона ікорка• сегодня в 11:45
Ответ дляШикаю і викаю
Запитайте у Тімура, дружбана зелі.
Рву и мечу• сегодня в 11:45
Ответ дляЧервона ікорка
Опалення не буде, не чекайте! Чекаємо на весну.
Жителі Троєщині скаржаться до Нацполіції, чарівні на всю голову https://espreso.tv/suspilstvo-shostiy-den-blekautu...
Чарівні? Ви мабуть не з Троєщини,то вам і похєр. Якщо в будинку нічого не має, як вижити? Старим?немічним?
Рву и мечу• сегодня в 11:46
Ответ дляТреба ось так
Я вам хочу сказати, що це не самий гірший варіант, у нас у двох школах у дворі розгорнули пункти, бачила фото, люди з дітьми ночують в спортзалах, там хоч тепло, на відміну від домівок.
Скільки людей помістить той спортзал?100?200? А іншим що робити? До ср@ки ті пункти
Шикаю і викаю• сегодня в 11:46
Ответ дляЧервона ікорка
Так я що кондиціонер вмикаю?
Шикаю і викаю• сегодня в 11:47
Ответ дляРву и мечу
Дітям, вагітним, молодим також….
Шикаю і викаю• сегодня в 11:48
Ответ дляРву и мечу
Ну якщо виїзжати тільки за що і куди не зрозуміло
І хто потім буде усувати всі колапси що будуть в квартирі? За чий рахунок бенкет?
Вумна, аж страшно• сегодня в 11:48
Ответ дляОце так цабе
На Троещине остается значительное количество домов без теплоснабжения и, пока что, прогнозы от тепловиков неутешительны. По их оценкам, нужно от 4 до 5 суток, чтобы восстановить теплоснабжение и работу ТЭЦ-6 при условии отсутствия новых обстрелов’, - отметил парламентарий.
Меньше ля ля. Здесь кацапы присутствуют. Им нюансы не нужно знать. Сказали в общем, кому нужно те поймут.
Кому там слова не давали• сегодня в 11:49
Ответ дляОце так цабе
Также и на лесном
Позаземний розум• сегодня в 11:49
Сусіднім будинкам дали, нам ні. Сьогодні знов будуть пробувати запустити. В пятницю було +10. Виїхали в село, тут хоч пічка.
Кличко приїзжав, в новинах показали, але щось не можуть. Сусідній будинок привезли генератор він повністю на електриці.
Червона ікорка• сегодня в 11:52
Ответ дляРву и мечу
На ваше мабуть і похєр.
А ще у нас в чаті будинку пишуть, кому і що купити треба за можливості. І підеімаючись на свій поверх, я заношу у дві квартири дещо. Часто і дітей своїх прошу про це.
Це емпатія, розуміння реальності в нашому тимчасовому положенні при воєнних обставинах.
Кому там слова не давали• сегодня в 11:52
Ответ дляТреба ось так
Кстати, да. Хоть какой-то вариант
Рву и мечу• сегодня в 11:53
Ответ дляЧервона ікорка
На ваше мабуть і похєр.
Яка у вас емпатія, якщо ви говорите, що люди чарівні. То занесіть людям опалення
Кому там слова не давали• сегодня в 11:53
Ответ дляШикаю і викаю
А свет хоть есть сейчас?
А с этим светом вообще не могу обогреть квартиру так как на работе
Ну если свет на пару часов считать раз в 14 часов, то типа он есть
Червона ікорка• сегодня в 11:54
Ответ дляРву и мечу
Мені його занести у відрі чи в пакеті атб?
Рву и мечу• сегодня в 11:54
Ответ дляОце так цабе
Нам озвучили,що опалювальний сезон закінчився для нас, Троєщина. Вчора все злили.будинок повністю на електриці, 24 поверхи.
Радість моя• 2 часа назад
чого всі пишуть про Трою. дарниця тиждень немає опалення. його ніби дали але з температурою 38, воно не доходе на верхні поверхи. дубарь . за тиждень квартира настільки охолола. як далі бути не знаю..3 дні тому було 10 градусів, зараз меньше. 2 пари шкарпеток, 2 пари штанів, 2 кофти, халат, шапка, пляшка з горячою водою під одежу, якщо є світло. електроплита.
Не виправдовуюсь• 2 часа назад
Нет отопления и воду горячую отключили. Света нет ибо авария в доме. Супер просто
Бавовна• 2 часа назад
Ответ дляфрау Гітта
Троя взагалі без опалення, нам влаштували справжній геноцид і кацапи і влада
Вчора запрошували ночувати в школу, як бомжів
Боже, бідні люди(((
Як же ви зігріваєтеся? Може дійсно краще в школу, там хоч тепло
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
А свет хоть есть сейчас?
У кого как. Включился свет, выбило фазу у родителей и никто ничего не делает.
Ночью уже полиция приезжала
Никто не реагирует
Червона ікорка• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Нема акцента про троєщину. Але, як приклад, дві мешканки висоток на електриці, мають однакові умови перебування і різні погляди і способи пристосування. Тобто одні, шукають можливості, інші чекають, коли їм принесуть опалення ( не то в кульку, не то в відрі).
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
А ей по соловью. Главное, что она не там
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Може того що тут 300 тис осіб
Це не точечно не доходить, це повністю відсутнє
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
Та зніми вже своє біле пальто
Червона ікорка• 2 часа назад
Ответ дляРву и мечу
Та зніми вже своє біле пальто
Відро неси. Опалення відсиплю.
Alex_Kri• 2 часа назад
Троя - у меня отопления нет неделю. Еще и в доме проводка накрылась - 3 дня без света
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляЧервона ікорка
Які можливості в будинку на 23 поверхи, при відсутності світла більше 6 діб??
ХвостПистолетом• 2 часа назад
Нема, труби злили.
Іноді є світло, живу на роботі. Ночую вдома.
вАлнуюся сильнА• 2 часа назад
Братислввська, дали вчора ввечері, у подруги на Оболоні потепліли позавчора