Пані з калабані• вчера в 22:08
Вы помните, что сегодня день рождения президента?
Вы помните,что сегодня день рождения президента?
Что бы вы ему пожелали?Ведь ему очень сложно сейчас.Он сейчас потужно и незламно отстаивает наши интересы.
Бавовнятко• вчера в 22:26
Ответ дляНа паровозе
Тобто це він винен?
Ни при одном президенте войны не было
Бавовнятко• вчера в 22:27
Ответ дляМне без сахара
Треба поважати владу і тих, хто несе тягар війни на собі! Ми усі такі розумні... А що може зробити, наприклад, наш Президент, якого підставили навіть його найближчі друзі,розібравши кошти енергоатому, і який лишився сам на сам із ворогами! Найближчі друзі опинилися крадіями, міністри - крадії, усі навколо - крадії! Нашого Президента зрадили - так підтримаємо його. Треба набратися терпіння і просто не сваритися. Без світла і води можна прожити - а без нашого Президента нема життя. Ми переможемо. Сил та терпіння усім нам на багато років!
Шо вы курите?
Однозначно• вчера в 22:28
Ответ дляМне без сахара
Не говоріть,теж так шкода його,так шкода
Адже всіх друзів і соратників йому русня підкинула
Знову Я• вчера в 22:28
Ответ дляБавовнятко
Шо вы курите?
Наверное тоже, что и невинный президент
Щось не спиться• вчера в 22:29
Ответ дляНа паровозе
Якби не він, були б зараз колонією раші
А сейчас колония Америки мы
MacOS-ница• вчера в 22:31
я предыдущих не поздравляла и не помнила, когда они родились, а чем этот выделился ради моих поздравлений?
Божа кульбабка• вчера в 22:32
Ответ дляЩось не спиться
А сейчас колония Америки мы
И Британии
Щось не спиться• вчера в 22:32
Ответ дляМне без сахара
Нет желания уважать,не заслужил
На паровозе• вчера в 22:32
Ответ дляПані з калабані
ой ли?Разрешите усомниться
Петро точно б здав відразу
На паровозе• вчера в 22:33
Ответ дляОднозначно
До нього були аж п´ять інших і ніхто не здав
А Петро що зробив?
На паровозе• вчера в 22:33
Ответ дляЗнову Я
Ну это немного лучше, чем быть их полигоном
В сенсі? Чемодан-вокзал
Пані з калабані
• вчера в 22:34
Ответ дляНа паровозе
Петро точно б здав відразу
Петро бы не допустил и пропетлял,и сохранил бы миллионы разрушенных жизней
На паровозе• вчера в 22:34
Ответ дляВоленс-неволенс
Ппц скільки кончених на голову
Ви бачите з ким ми живемо в країні і хочемо миру?
На паровозе• вчера в 22:36
Ответ дляПані з калабані
Що Ви мелете. Його ціль прийти до влади була через кровопролиття на майдані
Щось не спиться• вчера в 22:36
Ответ дляНа паровозе
А Петро що зробив?
Петро почав,а вовка добиває країну до кінця
Я пані прохана...• вчера в 22:37
Ответ дляНа паровозе
Тобто це він винен?
ТАК. І його ненаситне плємя
Карамелька• вчера в 22:38
Ответ дляНа паровозе
Якби не він, були б зараз колонією раші
Та вже якось пофіг.
Однозначно• вчера в 22:39
Ответ дляНа паровозе
Но через положенных пять лет он власть уступил тому, кто уже семь лет как намертво прирос к креслу,благодаря кровопролитию.
Грамотний хвіст• вчера в 22:40
Ответ дляМне без сахара
Закусывать нужно
Карамелька• вчера в 22:46
Ответ дляМне без сахара
Ну так і живіть з портретом президента на стіні. Мені особисто вже надоїло жити без світла, води і опалення.
Я пані прохана...• вчера в 22:42
Ответ дляМне без сахара
Я хотіла б вірити, що Ви це або тріль пузатий, або сраколизка мосейчук. Бо нормальна людина таку дичину не написала б після всього, що ми переживаємо
Щось не спиться• вчера в 22:42
Ответ дляНа паровозе
Да ,не було б майдана ,може и войни не було б,так порох,Турчинов,Кличко,Парубій ,Руслана перший голос тримала,багато бажаючих розпалити вогонь було