Не пью, не курю• Изменено 26 января в 22:17
Як Ви б відреагували на таку ситуацію?
Уявіть собі ситуацію. Ваша дочка в 10 класі надсилає фото в бюстгальтері хлопцю, який їй подобається. А він в свою чергу пересилає ці фото своїм друзям. Фото потрапили до подруг доньки, які в соціальних мережах зробили сторінку з цим фото - де ніби донька надає сексуальні послуги. Всі сміються з доньки та пальцем показуючи. Яка була б Ваша реакція?
Стефанія• вчера в 08:08
Ответ дляКонфиденциальность
Тогда только лес учит, но это дорого
Насмотрелись фильмов)
Может лучше ноги в бетон и в речку или расстрелять?
Конфиденциальность• вчера в 09:36
Ответ дляСтефанія
Насмотрелись фильмов)
Это вы предложили,
Конфиденциальность• вчера в 09:40
Ответ дляНе пью, не курю
Але вона сама винна в цьому булінгу
Вона не в боулинге виновата, а в том что Свои фото если шлёшь, будь готов к огласке, а булить могут за что угодно, за одежду, обувь, смотрите фильм чучело
ТочноБудет• вчера в 13:59
Ответ для100%
А він бідний, святий
До чого тут він? Ми говоримо про неї.
100%• вчера в 17:35
Ответ дляВасилина Семеніч
Якщо послав одному-двом друзям у приватних повідомленнях то виходить що він теж приватно. Але я не розбираюся в юридичних тонкощах, по моєму все це дуже складно і складно буде розбиратися і виясняти чи правда вона не давала дозволу, чи дійсно він перший комусь відіслав чи може вона сама відправила кільком хлопцям. Чи не хоче вона його засудити з пости що він не схотів з нею бути і таке інше.
Чужу людину «приватно» скинув
100%• вчера в 17:36
Ответ дляТочноБудет
До чого тут він? Ми говоримо про неї.
Ми говоримо про ситуацію
Голубая фишка• сегодня в 01:51
Я никому в личке не отправляла, зато выставляла такие фото в 8-9 классе на аватарку)) Никто меня за это не булил. Забить на эту историю да и все, через пару дней забудут все