Партизанка• 1 час назад

Я в шоці, від таких залицянь

Залицяється один кавалер.
Було 2 побачення (один букетик квітів був і чай) Пише кожен день, такий перепісюн, що аж страшно.
Щось розговорилися про бутлі для води, каже мені: "Купи в Епіцентрі бутель, він біля 350 грн коштує".
А я тобі з водою його піднесу на поверх. Навіщо мені він? Що, не може 350 витратити на бутель, поїхати, привезти? Людина працює, якщо що. Хоче зі мною сексу…
Тут багато хто напише, що я зажралася… напевно, зажралася, чоловіки взагалі не вміють залицятися.
Зате шле букетики в стікерах і поцілуночки)))
Ось що людині відповісти? Бо в мене тільки якась гадість на язиці)
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
То есть вы типа ничего не поняли?)) Дело не в стоимости, а в отношении и готовности потратиться на женщину. Зачем мужик, у которого этого нет?
а що є у неї щоб він хотів на неї тратитись?
Наташа_32• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
В мене є вода вдома.
Він хотів поумнічати, що мало і має бути ще бутиль
А Вы ему предложите из этой воды сварить Вам что-то вкусненькое)
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Ця поведінка прекрасно його характеризує.
Это не о чем не говорит вообще. Они виделись дважды и бессмысленная переписка.
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
Нормальний би чоловік запитав, чи є бутель. Поїхав, купив, привіз, підніс.
Нормалтний скаже, коли тобі буде зручно я привезу воду.
Триндичіха Байрактар• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
Глубоко насрать на неадекватов.
Адекватность на этом ресурсе, понятие очень относительное.
Пригощаю кашею• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Я теж так вважаю.
я бы так и написала. ’вася, ну если сам купишь и привезешь с водой было бы хорошо, не умею я сама все это делать’ и посмотреть что ответит. пусть со своими электронными цемчиками идет в жопу)))... ’на словах я лев толстой, а на деле х.. простой’
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
Це навіть не про витрати. Що таке 350 грн сьогодні
ПампушОК• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
Любой нормальный мужик хочет тратиться на понравившуюся женщину. Или он ненормальный, или она не понравилась. В обоих случаях его в сад.
Наташа_32• 1 час назад
А он Вас действительно любит, или только хочет от Вас секс?
автор Партизанка • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну ваша позиція теж дивна, чужий чолоіік по факте має виконувати мпйже роль мужа - поїдь, купи, привези, занеси. І це після одного побачення. Нащо йому ця битовуха зі старту?
Ну і ви не маючи навіть грошей на замовлення бутля води ще щось притикаєте ’бідному’ мужику. Я нікого не захищаю, але ситуація максимум дивна.
Ну таке
Навіщо тоді строчити мені про це.
Продавлювати, що мені бутиль з Епіцентру потрібний.
Я все сама собі можу купити, якщо я захочу і буду вважати за необхідність.
А тут типа, з його сторони, як турбота ... саме так він це приподносить.
То я не вважаю, що це так
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
Тобто мудик після одного побачення має тягати воду, їздити в епік і що там ще? Розетки ремонтвати, підлоги мити?))) Це перші побачення, ну камон, що це за фігня
А я кумедна• 1 час назад
Ви сюди не перший раз пишете і приносите на обговорення своїх кавалерів. По манері написання складається певне враження і якщо чесно, то і кавалери відповідні притягуються, тому для мене нічого дивного.
Муууумие• 1 час назад
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
в них два побачення було))) і в словах автора про нього нема ні краплі поваги
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Ок))
автор Партизанка • 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну на 3 побачення він закинув удочку. Що він може в себе вдома смачну вечерю приготувати ....Чому я маю саме його член обрати? )) Може інша на його поради поведеться
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
Навіщо тоді строчити мені про це.
То я не вважаю, що це так
сподіваюся ви йому прямо про це сказали?
ПампушОК• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну таке
Нет, он сам должен предложить купить, занести и тд. И пытаться сделать приятно, чтобы заинтересовать. Это для начала знакомства. Конечно если предполагается не разовый перепихон, а отношения. Других даже рассматривать не стоит, иначе потом на трусы денег будет не допроситься.
Пригощаю кашею• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
есть она и ее время, в данный момент этого достаточно. не готов никак вкладываться - свободен
ПампушОК• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Именно так, это начало отношений. Именно желание сделать для нее и важна.
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
В мене є вода вдома.
То він хоче до вас додому напроситися
Локшина на вухах• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
о Боже)))))) саме його член обрати)))) Ну це жесть
автор Партизанка • 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Не хай тоді не патякає про це.
Його ніхто не просе це робити.
І побачення було - 2. Місяць строче кожного дня.
Хоче 3 побачення в себе вдома
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Автор його не просила. А жлоб сам почав цю мову типу турбота
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
Це період залицянь, а не битовухи зі старту. Я б ще зрозуміла тему, що не туди повів чи не те замовив, а не воду з бутлями
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляЛокшина на вухах
А скілтки треба побачень щоб воно захотіло бутель води принести?
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляНаташа_32
И толку, света все равно нет
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляПартизанка
В будь якому випадку ви забагато часу і енергії на оце витрчаєте. Воно не риба не мясо
З царем в голові• 1 час назад
Ответ дляПампушОК
Они виделись 2 раза. Может он еще не определился
автор Партизанка • 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Так і є.
3 побачення не буде точно.