На границе• сегодня в 12:59
Дитячий спорт - то не про психічне здоров´я, ви такої ж думки?
Маю двох дітей. Досить тривалий час займалися художньою гімнастикою, тхеквондо і волейболом (не все разом). Не професійно. Для фізичного розвитку.
І всюди мав місце стрес, примушення, іноді образи і подібне. Вибір без вибору - не подобається, шукайте інший спорт.
У кого діти займаються, у вас інший досвід?
ХвостПистолетом• сегодня в 14:39
Син плаває. Немає примусу, образ в стресу. Якщо захворів і не ходить тиждень на тренування, то вже хоче скоріше піти. Все залежить від тренера. У сина адекватний, спокійний. До цього був неадекватний) то перейшли до іншого.
Скляна миша• сегодня в 14:50
Ответ дляМусик Пусик
Там, где начинается проф спорт, о школе стоит забыть к сожалению. Ни один успешный и титулованный спортсмен не смог сочетать учебу и спорт. Отдавайте в те секции, где для души занятия и соревнования просто для демонстрации успеха и воспитания здоровой конкуренции
Мій чоловік чемпіон Європи в його виді спорту (багатоборство). З дитинства займається, років з 7.
Медаліст, дві ВО з відзнакою і в житті дуже розумний і логіка працює огого
ГендиреХтор• сегодня в 15:10
Ответ дляОмлетик
Німеччина, якщо це для вас так суттєво.
Тому що Німеччина це одна з небагатьох країн Європи, де про права дітей дбають на високому рівні. Штрафи і наслідки такі серйозні, що там порушувати права дітей ніхто не буде.
Морожена_курка• сегодня в 15:11
Ответ дляЗамулена ріка
я притримуюсь думки що треба вибрати спорт без заставляння, має подобатись процес, а не тільки результат. Просто активність у кожного своя. Ми і так багато чого робимо в цьому житті через силу.
Безусловно, спорт должен нравиться. Но даже то что нравится иногда приходится делать через силу. Все на изи не получится. Мне нравится иметь хорошую фигуру, нравятся ощущения после спорта, но это не значит что иногда мне не приходится себя заставлять идти на тренировку. Иногда кажется, да фиг с ним, останусь дома, но в итоге чувствую себя потом не очень. Так и с детьми.
Или посмотрите на известных спортсменом, они получают кой от того, чем занимаются, без этого они б не достигли этих результатов, но тем не менее, не всегда тренировки давались и даются легко и без напряга
Сумчатая кошка• 2 часа назад
Займалася плаванням в мене були вимогливі, але класні тренери. Наша група була набагато сильніша за приватну групу де цяцькалися за 700 грн на місяць (для 2002 року то були шалені гроші). Ми декілька кілометрів пропливали, а вони з дощечками в через півроку плавали.
А ще я помітила, що приниження процвітають в так званих жіночих видах - художня гімнастика, синхронне плавання.
Хоча мій брат ходив на футбол, і там теж тренер називав їх кривоногими дебілами, і за гроші ставив на ігри, а от веслування йому прям зайшло сильно.
Так що, багато що залежить від тренера, як і від вчителя в школі.
Курочка• 2 часа назад
Ответ дляНе вмію заміряти
ТЦК ждет лося)
Свого сина вже віддали?
Хай чоловіки йдуть.
Дітей не чіпайте! Вони ще життя не бачили.
Хай чоловіки йдуть.