Вірю, я повірив• 29 января в 12:10
Я не понимаю тему про очки
В моей картине мира это считай вещь первой необходимости. Важнее одежды и оплаты обучения.
И 20 тысяч не какая-то заоблачная цена на очки.
Я вот пару лет назад потратила на очки 18 тысяч, и сейчас немного жалею что не взяла облегчённую оправу (оправа была недорогая, до 1000 грн).
Это же про ежедневный комфорт.
Вишня на торті• 29 января в 16:50
Ответ дляСірничок
А где это 20 тысяч? Я делала за 3 с оправой несколько лет назад. Не видела таких цен
Мне на -10 без дополнительного чего-то в виде астигматизма там или затемнения, заявили минимум 10-12 тысяч за 1 линзу, про оправу в их заведении я уже и спрашивать не стала.
Тріль підпільний• 29 января в 17:31
Ответ дляСірничок
шо в тій темі, шо в цій я фігею з таких ’я сібє купіла за 10 грн і супер’.
як мама дитини з проблемами зору і як людина, яка має проблеми з зором і ходить в окулярах - те, що ви купила за 100 грн, за 10 грн може бути непідходящим для людей з ЇХ проблемами.
мені підходять лінзи, ціна яких стартує від 1000 грн.
а доньці виписали лікувальні лінзи - їх ціна за одну стартує від 9500. якщо не лікувальні без насічки, то через великий мінус ціна лінзи від 3500 тис. тому що з тієї, що тисяча гривень неможливо фізично виточити -5,5 і +1,75 на одному і тому склі.
тому в неї вийшли одні окуляри 22К, інші 9,5К і ще треба нічні лінзи 12К і це без розчину, кейса і супутніх матеріалів.
так шо ми всією сім´єю так раді, що у 3 тисячі з оправою, але не дуже щиро. і, мабуть, не дуже ваші окуляри гарно виконують їх фанкцію. що ви інші ціни не бачили.
Тріль підпільний• 29 января в 17:36
Ответ дляВірю, я повірив
У меня астигматизм и нужны специальные линзы + линзы которые меньше по весу стоят дороже
як я вас розумію. мої вам співчуття.
тут навіть не намагайтеся щось довести: клуши купують готові окуляри -1, -2, -3 за 300 гривень і всіх інших вважають зажратими.
Тріль підпільний• 29 января в 17:41
Ответ дляМандолина Бу
Важно
Вы сами себе заработали на дорогие очки
В той теме ребенку 21 год ,родители оплачивают учебу ,проживание в другом городе ,одежду ,досуг
Девушка же даже не пытается начать зарабатывать
Очки вещь первой необходимости,но не за 20 тыс. Можно купить дешевле ,но дочка автора на хочет ж бюджетнее вариант
Вы сами себе заработали на дорогие очки
моїй доньці 13 років. вона не ставила мені умов які їй окуляри. але лікарка виписала рецепт на потрібні їй окуляри - найбюджетніший варіант вийшов 22К.
можливо при проблемі доньки того автора НЕМАЄ дешевшого варіанту?
Тріль підпільний• 29 января в 17:46
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А линзы вам не подходят?
при змішаному астигматизмі та й з міопією неможливо підібрати лінзи.
я при невеликому мінусі пробувала собі підібрати. береш просто -1 і провалля перед очима на 1 метр. ти не бачиш цієї ділянки і не бачиш ямки, сходинок.
Я Головна• 29 января в 19:20
Ответ дляВірю, я повірив
Я, но это не так важно.
Мои родители мне на очки бы тоже не экономили
Если каждый год линзы менять в очках, то дорого выходит
Носки на подтяжках• 29 января в 20:10
Ответ дляВірю, я повірив
Это не так
Линзы это самая дорогая часть
Я выше писала, мои очки стоили 2 года назад 4700 грн, из них 900 линзы. Но у меня зрение недавно испортилось, опыта в этом мало, у всех свои диагнозы по зрению и линзы всем разные нужны. В любом случае вы можете сами узнать цену линз, которые нужны вашей дочери.
Замурмишка• 29 января в 20:50
Ответ дляСтебель березы
в Люксоптика такі ціни. Місяць назад питала. Лінза до 8 тис (якщо вона 2 в 1 - із затемненням на сонце). Ну і оправи в них не дешеві
неправда, не тільки в Люксоптиці.
Якщо Ви перевірите ціни на одну і туж комбінацію лінзи/оправа - вони будть скрізь однакові.
Фотохроми бувають різними по ціні.
Купувала бабусі фотохроми (їй після операції порадили таакі носити), у мене і у чоловіка є теж фотохроми.
ДУУУже широкий діапазон цін.
Фотохроми бувають різними по ціні.
ДУУУже широкий діапазон цін.
Замурмишка• 29 января в 20:56
Ответ дляПирожкиня
Я думаю, что нужно учитывать ресурсы.
Мои очки около 9, сильный минус, линзы под заказ.
Можно было и за 40 купить, наверное, если постараться.
Когда я была студенткой, в голову бы не пришло требовать у родителей деньги в ультимативной форме и посылать в попу.
модна купити і більше ніж за 40 тис грн.
Окрім люксових брендів оправ, є ще Сілуети, наприклад, з позолотою.
Де стільки коштує тільки одна оправа
Замурмишка• 29 января в 20:57
Ответ дляЗавтра не пью
Ну так объясните. Как с*ка 2 куска полированого стекла могут стоить 500 баксов?
Це те семе, що сказати на якийсь сучасний автомобіль, ну чому метал коштує так дорого?
Замурмишка• 29 января в 21:12
Ответ дляКуколка-мяуколка
автор 18 000 ту матч. Папе -там коктейль диагнозов. 6000, и большую часть линзы+ прочная оправа
15 тис в минулому році тільки лінзи водійські з фотохромом вартували.
чоловіку замовляла.
І він відчуває різницю, особливо, в сутінках.
тому все від запиту залежить
чоловіку замовляла.
тому все від запиту залежить
Замурмишка• 29 января в 21:14
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
я купляла окуляри в 2021 році за 2600 грн. В листопаді минулого року вони зламалися, а в мене завтра поїздка через всю країну. Запасні шукаю - не знаходжу, обрила все. Я в маленькому місті, вечір суботи, в неділю оптика віхідна. Я ранком біжу на ринок, купую на розкладці окуляри на свій мінус, перші-ліпші, аби табло побачити на вокзалі. Ціна - 550 грн. Збиралася приїхати і зробити гарні, а ці лишити запасними замість загублених. Вгадайте що? Правильно, досі ношу окуляри з ринку, взагалі різниці не відчуваю з тими що зламалися)))) я розумію що є складні лінзи, але це один випадок на декілька десятків, а більшості підходять стандарнтні, от як мені.
ну якщо у Вас є запасні очі, можна на ринку і за 50 грн окуляри знайти))))
Завтра не пью• 29 января в 21:14
Ответ дляЗамурмишка
Вартість окулярів для корекції зору в США варіюється
від бюджетних варіантів за $30–$70 (наприклад, 2 пари за $69 в America´s Best або онлайн-магазини) до сотень доларів за дизайнерські оправи (Lens Crafters). Онлайн-магазини (Eyebuydirect) пропонують ціни від $30–$50, а відомі бренди (Ray-Ban) коштують від $130
Можете пояснити чому ціна в Україні у 10 разів більша ніж у США?
Замурмишка• 29 января в 21:17
Ответ дляЗавтра не пью
Ви привели цитату про сонцезахисні окуляри?
Ray-Ban і в Україні можна знайти за $130 і навіть дешевше.
Мова про окуляри для корекції зору, там ще лінзи чогось вартують.
Завтра не пью• 29 января в 21:18
Ответ дляЗамурмишка
Вартість окулярів ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ
Замурмишка• 29 января в 21:24
Ответ дляЗавтра не пью
Вартість окулярів ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ
Окуляри для корекції зору в США зазвичай коштують від $50 до $500+ за пару, залежно від бренду, типу лінз та наявності страховки. Базові варіанти з онлайн-магазинів коштують найдешевше ($30-$100)...
Так і в Україні є такі пропозиції.
Завтра не пью• 29 января в 21:30
Ответ дляЗамурмишка
Так і в Україні є такі пропозиції.
Ага, ’якщо у Вас є запасні очі, можна на ринку і за 50 грн окуляри знайти)))) ’
Це називається картельний зговір. Якщо усі домовились і занесли куди треба, то можна ставити ціник х10 на товар від якого споживач фізично не може відмовитись. Звичайний українській бізнес
Просто не треба мене повчати на прикладі авто, доречі на авто у нас також цінник х1.5
Замурмишка• 29 января в 21:36
Ответ дляЗавтра не пью
я Вас не повчаю, Боже збав.
Звісно, оптики заробляють на тому, що вони продають, інакше б вони не існували.
Але ж це очі!
Я якось купила сонцезахисні окуляри на розкладці. Просто був дуже сонячний день і я не втрималась.
І зіпсувала очі.
Почали боліти, а потім став погіршуватися зір.
Тому я зі свого досвіду написала.
На тих же китайських сайтах є та ж техніка дешевше ніж в Україні.
Але хочеться якось якості, гарантії.
А яка може бути гарантія, якщо воно коштує копійки?
Уявіть собівартість навіть на базарі.
Знову ж - я не переконую.
А для себе знаю: є речі які можна купити за три копійки, а є такі на яких аж дуже дешевити не варто.
Але ж це очі!
І зіпсувала очі.
Тому я зі свого досвіду написала.
Але хочеться якось якості, гарантії.
Уявіть собівартість навіть на базарі.
Знову ж - я не переконую.
Замурмишка• 29 января в 21:38
Ответ дляСтебель березы
Замовляла мамі окуляри, оправа дуже проста, лінзи з хороших і недорогих. 5 тис. у звичайній оптиці і не в столиці. тут же треба ще дивитись показання. По моїм показанням треба інша лінза. Чоловіку замовляли в звичайній оптиці пару років назад - 300 дол. окуляри.
+ Якщо затемнена лінза на літо, вона буде дорога. Як бути тоді влітку?! Є багато нюансів. Мені понти не потрібні і я взагалі прийняла рішення про лазерну корекцію, бо з часом окуляри все одно треба буде адаптувати під зір
затемнена лінза (фотохром) не обов´язково дорога.
Я бабусі замовляла Кодак, обійшлись до 2 тис грн (і її оправу)
Замурмишка• 29 января в 21:40
Ответ дляВишня на торті
бо у Вас великий мінус, на жаль...
Завтра не пью• 29 января в 21:41
Ответ дляЗамурмишка
я Вас не повчаю, Боже збав.
Але ж це очі!
І зіпсувала очі.
Тому я зі свого досвіду написала.
Але хочеться якось якості, гарантії.
Уявіть собівартість навіть на базарі.
Знову ж - я не переконую.
Але ж це очі!
І зіпсувала очі.
Тому я зі свого досвіду написала.
Але хочеться якось якості, гарантії.
Уявіть собівартість навіть на базарі.
Знову ж - я не переконую.
Знаєте що я думаю? Бізнес того хто вас найняв йде по пизді, навіть при такій ціні
Замурмишка• 29 января в 21:48
Ответ дляЗавтра не пью
Бізнес в Україні в принципі, певно.
Я працюю в компанії, де є варіанти рішень на будь-який смак і гаманець.
Не 550 грн, але здається нещодавно була пакетна пропозиція 1000 грн чи 1200 грн оправа+лінзи.
Та й на жаль, людей, які потребують корекцію, з кожним роком стає більше.
Тому у офтальмолога завжди буде робота.
ЖаннаНеАгузарова• 30 января в 00:49
Ответ дляЗамурмишка
Я була в окуліста після того, щоб перевірити зір і робити вже ’актуальні’ окуляри бо я ж пам´ятала лише свої дані п´ятирічної давнини. І чесно їй сказала що ось купила на ринку але хочу замовити якісні лінзи і все таке тому прийшла перевірити які зараз показники в мене. І вона мені прямо сказала що можете ці носити, вони вам підходять цілком. На моє а як же лінзи вона відповіла що ні на що ціна лінз не впливає нікуди мій зір від окулярів з ринку не подінеться.