Карапулька• 29 января в 22:04

Вчу німецьку й застрягла на довгих словах

типу Krankenversicherung, Arbeitserlaubnis і т.п. Як ви їх запамятовували? розбивали на частини, малювали асоціації чи просто зубрили до сліз?
Мамзелькіна• 29 января в 23:03
Вот вам пример как стоит воспринимать такие композитные слова :
Слово Streichholzschachtel — это типичное немецкое составное слово (Kompositum). Оно состоит из трёх частей:

streich ← от глагола streichen
→ «чиркать, проводить» (как чиркают спичкой)

Holz
→ «дерево»
👉 Streichholz = «спичка» (буквально: «деревяшка, о которую чиркают»)

Schachtel
→ «коробка, коробочек»

📌 В итоге:
Streich + Holz + Schachtel
= «коробка для спичек»

А если не знать составляющие слова, то звучит как заклинание для вызова дьявола
Arctic777• 29 января в 23:22
Ответ дляСкіфська пектораль
Та какой там, начинать буду только в марте учить, только подумаю уже депрессия начинается
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
ГейТуда• 29 января в 23:44
Повторювати в слух, але не окремо, а використовувати в реченні.
Тішуся неперетішуся• вчера в 09:08
Ответ дляМамзелькіна
А мне нравилось на курсах. Это интересно
На яких - В1 чи В2?
Тішуся неперетішуся• вчера в 09:09
Ответ дляБорисфенка
Це окрема пісня. Мене бісить, що в англійській одне дієслово help, а в німецькій штук 20 форм для кожного відмінку і часу, і всі, сцуко, на одну літеру відрізняються.
А дієслів тисячі. Це ж нереально запам´ятати.
Одна наша написала в місцевому чаті - Це не мова, це кара господня)))
Мамзелькіна• вчера в 10:50
Ответ дляТішуся неперетішуся
На яких - В1 чи В2?
И на том и на том
Цибулька зла• вчера в 20:10
Так це ще легкі слова. І як правило в таких словах реально легко зрозуміти сенс коли знаєш що значать слова з яких воно складається. Одним словом Arbeit macht frei ))