Меломанка Маланка• сегодня в 02:47
Наверно я завтра сварю вареники. Дайте пожалуйста легкий рецепт вкусный
Теста. С картошкой сделаю наверно
Тролю як можу• сегодня в 02:49
Можно на воде или молоке или сыроватка и мука и яйца все. Посолить. И месите.
Меломанка Маланка
• сегодня в 02:50
Ответ дляТролю як можу
Без дрожжей же? Я просто не шарю
черная мамба• сегодня в 02:51
Ответ дляМеломанка Маланка
Без дрожжей же? Я просто не шарю
Та лучше суши
Тролю як можу• сегодня в 02:53
Ответ дляМеломанка Маланка
Без дрожжей же? Я просто не шарю
Конечно без.
Дрожжи это уже пирожки))))
Меломанка Маланка
• сегодня в 02:53
Ответ дляТролю як можу
Конечно без.
Дрожжи это уже пирожки))))
А, ну да))
Алина-1240• сегодня в 02:55
Вода, мука, яйца, чуть соли. Норм на вкус. В фарш картофан, шкварки и жаренный лук, перец и соль
Меломанка Маланка
• сегодня в 03:01
Ответ дляАлина-1240
Спасибо Алинка❤️
Бабка_в_кедах• сегодня в 03:21
Як на мене, найкращій рецепт - просто вода, борошно і одне яйце замісити в туге тісто. Всередину я просто картопляне пюре густе без води додаю, трохи підсолене. А до вареників найкраще обсмажити цибулю до коричневого кольору на олії, й перемішати з ними. Такі вареники раніше завжди продавали на станції в Жмеринці. Дуже смачні були, тож і я навчилася схожі робити
Меломанка Маланка
• сегодня в 03:22
Ответ дляБабка_в_кедах
Они жесткими не будут?
Бабка_в_кедах• сегодня в 03:23
Ответ дляМеломанка Маланка
Они жесткими не будут?
Та ні, мені вони смачні.
Меломанка Маланка
• сегодня в 03:59
Ответ дляБабка_в_кедах
Та ні, мені вони смачні.
А сколько воды и муки? Масла не нужно в тесто?
Бабка_в_кедах• сегодня в 04:08
Ответ дляМеломанка Маланка
На жаль точну кількість не скажу, завжди готую на око. Все одно борошно буває різної якості, і від цього його кількість змінюється. Я просто розмішую яйце з водою, а потім поступово додаю борошно, поки тісто не стане достатньо густим. В результаті воно на має липнути до рук. Олію я не додаю, сіль теж.
Лунтик-паунтик• сегодня в 04:25
Вы герой!
Я тоже собираюсь. Но сначала голубцы сделаю, это тоже подвиг.
Бибер-анонимер• сегодня в 07:25
Ответ дляМеломанка Маланка
Без дрожжей же? Я просто не шарю
Почніть з чогось простішого
Наприклад, купіть вареники в магазині
вАлнуюся сильнА• 1 час назад
Ответ дляПуки-куки
3 частини борошна,1 частина води,або молока,1 яйце,2 л олії
Це пропорції на заварне, з холодною водою більше борошна йде.