Радість моя• сегодня в 08:33
Починаю худнуть. Підтримайте
Може, є якісь поради.
Отакий план
Вага 75 кг, 169 см зріст.
Ціль за лютий 2 кг.
Вперше буду пробувать рахувать калорії.
Налягати на білок.
Підкажіть, де найкраще і точніше це зробить.
Я щиро не розумію як може точно порпхувать калорії в тарілці борщу програма. Борщ він же такий різний. Чи тарілка плову.
Мені ж треба 1800 кал не перевищити, правильно?
10 тис кроків на день само собою, в мене менше не буває.
3 рази на тиждень спортзал. В інші дні вдома зарядка.
Буду вести щоденник.
Ще заміри хочу зробити
Після 18 не їсти.
Побажайте мені успіху
Отакий план
Вага 75 кг, 169 см зріст.
Ціль за лютий 2 кг.
Вперше буду пробувать рахувать калорії.
Налягати на білок.
Буду вести щоденник.
Ще заміри хочу зробити
Після 18 не їсти.
Побажайте мені успіху
Морковна• сегодня в 08:35
Удачі! Все вийде
Я через fatsecret рахую.
Вже схудла на 4 кг. Ще хочу 2-3
Я через fatsecret рахую.
Вже схудла на 4 кг. Ще хочу 2-3
Поторописька• сегодня в 08:35
Сократите углеводы до минимума и питайтесь без перекусов 3 раза.
Можно есть и после 18, это миф.
1800 при Вашем весе уже много, лучше 1600
Можно есть и после 18, это миф.
Поторописька• сегодня в 08:35
Ответ дляМорковна
Удачі! Все вийде
Я через fatsecret рахую.
Вже схудла на 4 кг. Ще хочу 2-3
Я через fatsecret рахую.
Вже схудла на 4 кг. Ще хочу 2-3
Да, приложение отличное.
Ну шо не так?• сегодня в 08:38
Есть калькулятор, куда вводите продукты для готового блюда, и он выдаст калорийность порции. Разумеется их надо взвесить, но если вы готовите дежурный набор блюд ,то это не сложно.
Пиши-пропало• сегодня в 08:39
На зал поки що не налягайте. Перед залом треба їсти, щоб були сили, після залу теж дуже хочеться і в результаті наьираєте більше. Спробуйте з харчування, трохи скинете, звикнете, а тоді вже тільки в зал
НуКаНаКа• сегодня в 08:40
не советую углеводы сокращать! наоборот добавляйте - крупы макароны овощи и фрукты. 1800 норм калораж я с таким же ростом и весом 64 худела до 59 ) на таком
палка-копалка• сегодня в 08:41
1800?
Норма 2000-1800. Тому дефіциту калорій не буде. Має бути не більше 1600.
Але потрібно пробуватИ рахуватИ
Радість моя
• сегодня в 08:43
Ответ дляПиши-пропало
Та ні, в зал треба. Я 9 міс ходила з переривами, але вже втянута.
Останні 2 міс не ходила. Якийсь важкий період був. Хворіла більше місяця, потім ці морози і відсутність світла. Якраз за 2 міс і приліпилось 3 кг.
Я в залі більше на кардіо налягаю. 5 км доріжка
Пургену мне• сегодня в 08:43
Бажаю успіху, автор! Я сама мрію підсушитися і спортом зайнятися. Ще в жовтні навіть абонемент купила, хз нащо тільки гроші витратила, сходила 5 разів з тих пір, дітей ні з ким залишати. Думаю ну ок, буду дома займатися, угу звичайно..
Пургену мне• сегодня в 08:44
Ответ дляПиши-пропало
+ гарна порада!
Радість моя
• сегодня в 08:44
Ответ дляСмайлик
Не їсти плов і борщ на схудненні.
Їжу важити
Я не зможу так. В мене сім´я. Я їсти буду те, що їм готую в основному
Баррикадница• сегодня в 08:45
А почему не есть после 18? Глупости какие-то.
Просто считайте калории любым приложением.
Но надо понимать, абсолютно точно вы не посчитаете никогда.
Напрмер, яблоки с одной ветки могут иметь разную калорийность- одно более спелое (сладкое), другое- менее.
И почитайте, как считать калории сложных блюд. (Да, борщи тоже бывают разные).
Ну, в целом - ваш подоход верный и такая ерунда, как 2 кг в месяц уйдёт без проблем.
Смайлик• сегодня в 08:46
Ответ дляРадість моя
То переводьте їх на дієтичне харчування.
Плов у вас буде нині з індички.
Рахуєте всі інгредієнти і заносити їх в фет сікрет, заголовок «мій плов», а коли накладаєте важите.
Але я здебільшого окремо від свої харчуюсь, коли сушусь
Плов у вас буде нині з індички.
Смайлик• сегодня в 08:51
Ответ дляБаррикадница
Яблоки с одной ветки могут колебаться незначиткльно.
А борщ на свинине или на курятине - колосальна разница
Смайлик• сегодня в 08:49
Ответ дляРадість моя
А вони без зайво ваги? Чи їм би теж не завадило?
Спостерігала за родиною повні він і вона.
Він почав харчуватися окремо - схуд і дуже добре.
А потім повернувся на її харчі і знову набрав
18 мнеУЖЕ• сегодня в 08:52
Я хочу з вами, бо вже джинси не застібаються. Зараз 50, а потрібно 47 ( зріст 154)
Я колись рахувала калорії, тому і так знаю, що переїдаю. Три латте на день зазвичай з печивом чи шоколадом. Але не можу відмовитися (((( все інше в межах норми
Смайлик• сегодня в 08:53
Ответ дляKotaysi
По подсчету калорий рекомендую пользоваться чатом GPT, хорошо считает просто по фото, не нужно взвешивать все отдельности и вбивать в приложение
Ну! А как он вам посчитает борщ или сложное блюдо?)
У вас не понятно даже какое количество поточу что меры никакой нет, не понятно от чего отталкиваться.
Хотя бы рядом со своей рукой сфотографировали
Робот Вертер• сегодня в 08:53
Ответ дляРадість моя
Вам можно виключити повністю солодощі і хліб. А також після 18 не їсти. І вже буде гарний результат ,от побачите
Смайлик• сегодня в 08:55
Ответ дляРобот Вертер
Головне до 18 не переїдати)
Ответ дляСмайлик
А вы сами как борщ считаете? Достаете оттуда капусту/картошку/мясо и по отдельности взвешиваете? Первое и сложные блюда GPT тоже оценивает, для меня этой примерной оценки достаточно.
Смайлик• сегодня в 09:01
Ответ дляПиши-пропало
Перед залом прекрасно іде вуглеводи та білкова тільки не цукерочки, а крупи/макарони + білок.
Після залу можна протеїновий коктейль випити.
Зал важливий, щоб зберегти мʼязи.
Це працює так, що коли ви худнете , першим ділом горять мʼязи, в потім жир.
Якщо без залу, то худнете за рахунок мʼязів, і вага швидко повертається тільки вже жиром.
Мʼязи - це ваш метаболізм.
Чим більше в тілі мʼязів, тим менше їжа в жир відкладається, бо мʼязи вимагають енергії.
А якщо у вас шкіра і кістки, то буде вас нести навіть від листочку салату
Зал важливий, щоб зберегти мʼязи.
Мʼязи - це ваш метаболізм.
Радість моя
• 2 часа назад
Ответ дляKotaysi
Дякую, спробую
Радість моя
• 2 часа назад
Ответ дляРобот Вертер
Хліб ніякий не можна? Мені треба хоч 1 шматок до перших страв. Да, я ще той динозавр, що майже щодня їсть тарілку бульону, супу чи борщу
4есотка• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
Не їсти плов і борщ на схудненні.
Їжу важити
Я худею, у меня борщ на индейке, без картошки, свеклы, туда фасоль и капуста, тушёные лук и морковь с помидором. 100 грамм - 36 ккал.