Пліснявілий сир• 1 час назад
Нема кому доглядати маму
Розсудіть, бо виходу не бачу 😢
Вже 2 роки з дітьми в Чехії живу, було все добре. Чоловік служить, сам мене з малими відправив за кордон, мовляв, так спокійніше буде, бо живемо в Миколаївській області.
Я вже й роботу знайшла, діти ходять в школу. На перший погляд ніби й все добре у мене.
Але останнім часом мама дзвонить мені по декілька разів на день 😔, скаржиться на самопочуття😢, мовляв, щоб я приїжджала, доглядала її.
Я пояснюю, що кинути не можу все тут, бо трохи підлаштувалася і найближчий рік не приїду, ми так з чоловіком вирішили 🙏🏻
Маю рідну сестру, яка живе під Одесою, має великий приватний будинок і квартиру в оренду здає.
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Кажу забирай маму до себе, тобі і хата її хай буде, а я копійку теж якусь надсилатиму, якщо зможу 😢 я тут не розкошує, ледь виживаю сама, ще чоловік гроші надсилає.
Але сестра відмовила 😢 при чому дуже різко, ми посварилися 😭 вона каже, що зайвого клопоту зовсім не хоче і хати не потрібно їй, мовляв я з мамою всі роки жила, до того, як виїхала, то тепер маю про неї й думати.
Але я не можу повернутися, світла немає, холодно, тут хоч в дітей нормальне навчання.
І до себе забрати не можу, я не витримаю тут сама з двома дітьми і мамою старенькою😔.
Вже хотіла жінку якусь знайти, щоб ходила до мами за гроші, але рідня мене заклює 😢
Що мені робити не знаю, може знайдеться добра людина, яка розрадить порадою, бо вихід сама не знайду… 😭
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
Кто заклюёт? Вам не пох? Нанимайте сиделку, можно за право наследования жилья и пусть приглядывает.
бифидобактерияЖоржик• 1 час назад
Так нехай рідня до себе забирає, заклюють, вам не пофіг, нафіг послали і робите так, як вам зручно.
Карамбулкул• 1 час назад
Класні дочки, немає слів. Що одна поїхала скинула, що інша срати хотіла.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Прям все так плохо, что надо сиделку? Скорее всего просто манипуляции,так как ей одиноко. Плавали, знаем. Да, здоровье может не фонтан, но ей же не 80 лет, если у вас ещё дети,а не внуки.
Анютины ласки• 1 час назад
Автор, класна у вас позиція, наймати не буду бо заклюють, до себе не прийму , хай сестра возиться, дуже зручно. Шукайте людину яка буде ходити до вашої мами і допомагати, витрати розділите з сестрою
Плету корзинки• 1 час назад
А мама не соображает,что вы не можете все бросить. Да если и приедете, то шо, детей самих бросить,не работать ,маму доглядать. Если сама ходит и ей скучно,то пусть ноет дальше. Если инвалид, то сиделка или дом престарелых.
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Пока мама жалуется, то пусть живет. она жаловаться может еще лет 10, старики это умеют виртуозно.
Родные заклюют? это кто, те люди, что на вашу ситуацию болт ложили? пока что я бы искала человека с доплатой, чтоб там жил. нооднозначно надо свободная комната и если мама будет ныть и ныть - не всякий потянет. возможно, приходящая женщина?
Родных вычеркивайте. нету их.
Зоя Жорівна• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
У меня знакомые такие ’что люди скажут’. У деда было двое детей, взрослых, на соседних улицах буквально жили. Но работа, дела, лень что ли. Дед сам по себе умирал, а дети соседям плакали ’ну как я чужому человеку доверю, ну что люди скажут’.
Червона рута• 1 час назад
’Сами мы не местные, беженки, еле-еле концы с концами сводим, помочь некому, родня-твари...’. Используйте уже хотя бы ИИ, ну тухлятина же
энциклопУдия• 1 час назад
Вот так вот, растишь детей, всю душу, здоровье и финансы вкладывешь, а на старость на фиг никому не нужен. Я понимаю тех , кто не хочет заводить детей.
Продавчиня кіз• 1 час назад
Сейчас тысячи людей остались без жилья.Находите сиделку и мама делает на неё завещание .Люди вам спасибо скажут. У меня знакомая так сделала, которая в Германии с ребёнком, а в Украине дедушку и лежачую бабушку опекает женщина , которой останется квартира
сою не люблю• 1 час назад
Нанимать маме помощницу. Какие ещё могут быть варианты? А то возвращаться не хочу, забрать не могу. А сестра пусть расхлебывает.. Офигенная позиция, ничего не скажешь.
Майданщица• 1 час назад
Ответ длясою не люблю
В сестри не краща. Роби що хочеш мені пофіг.
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
Заводят животных, но вам это все равно не понять! Не дано, так не дано !
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Дві конченні. Просто відмороженні. Ця до війни жила з мамою, бо походу немала житла інша просто забила
Крошка Енот• 1 час назад
Шо значить ’рідня заклює’? Хто їм взагалі слово давав? Не можуть допомогти з доглядом - значить підстрибом ідуть лісом. З помічницею/доглядальницею - хороша ідея. Мені з батьком допомагала доглядальниця, хоч ми і жили разом.
Майданщица• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
А ви ´заводите´ дітей лише як майбутніх працівників і доглядальників?
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
При чем тут аж двое детей и обе с*чки
13чудоСВЕТА• 1 час назад
Вихід один - наймати сиділку для мами. В всім хто буде клювати вас пропонуйте забрати маму до себе і доглядати. Відразу всі вумні язик в жо засунуть.
Бо тільки чужими руками легко жар загрібати, тоді своє біле пальто не вимазується від осуду.
Карамбулкул• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Схєралі вони повинні допомагати. Є дві дочки. Які бігом прибіжать все ділити
Xвостокрутелка• 1 час назад
Жесть что мать просит дочь бросить все и вернуться в страну с войной..
ША! я прийшла!• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Тут скоріше всього, що автор рано чи пізно але повернеться. А раз жила з матір´ю до виїзду, то повертатися тільки в хату. Тоді доглядальниця тільки за гроші
Міс Всесвіт• 1 час назад
Ответ дляДама-мадама
Яка конкретно рідня вас заклює?
Жаба автора, что жлобится на помощницу