Пліснявілий сир• 1 час назад
Нема кому доглядати маму
Розсудіть, бо виходу не бачу 😢
Вже 2 роки з дітьми в Чехії живу, було все добре. Чоловік служить, сам мене з малими відправив за кордон, мовляв, так спокійніше буде, бо живемо в Миколаївській області.
Я вже й роботу знайшла, діти ходять в школу. На перший погляд ніби й все добре у мене.
Але останнім часом мама дзвонить мені по декілька разів на день 😔, скаржиться на самопочуття😢, мовляв, щоб я приїжджала, доглядала її.
Я пояснюю, що кинути не можу все тут, бо трохи підлаштувалася і найближчий рік не приїду, ми так з чоловіком вирішили 🙏🏻
Маю рідну сестру, яка живе під Одесою, має великий приватний будинок і квартиру в оренду здає.
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Кажу забирай маму до себе, тобі і хата її хай буде, а я копійку теж якусь надсилатиму, якщо зможу 😢 я тут не розкошує, ледь виживаю сама, ще чоловік гроші надсилає.
Але сестра відмовила 😢 при чому дуже різко, ми посварилися 😭 вона каже, що зайвого клопоту зовсім не хоче і хати не потрібно їй, мовляв я з мамою всі роки жила, до того, як виїхала, то тепер маю про неї й думати.
Але я не можу повернутися, світла немає, холодно, тут хоч в дітей нормальне навчання.
І до себе забрати не можу, я не витримаю тут сама з двома дітьми і мамою старенькою😔.
Вже хотіла жінку якусь знайти, щоб ходила до мами за гроші, але рідня мене заклює 😢
Що мені робити не знаю, може знайдеться добра людина, яка розрадить порадою, бо вихід сама не знайду… 😭
А подзвонила їй, виклала все, як є….
ЛижТолько• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Схєралі вони повинні допомагати. Є дві дочки. Які бігом прибіжать все ділити
А по какому праву они будут высказывать автору свое ’фе’ ?
энциклопУдия• 1 час назад
Тут надо понимать, что сиделка -куда? Где находится мама? В селе? В городе по-легче найти сиделку, это всем понятно, но село? Еще и в николаевской области. Насчет финансов… Посмотрите, как автор пишет, что сестре она бы по мере возможности присылала. Т.е если есть эти лишние деньги. С сиделкой так не прокатить, это не дешево, потому что это тяжелый труд.
Витворунка• 1 час назад
ну как то слабенько, муж конечно воюет, а вы или мама с Бахмута или еще какой-то прифронтовой области
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Ответ дляКарамбулкул
Класні дочки, немає слів. Що одна поїхала скинула, що інша срати хотіла.
А детей рожают чтобы было кому зад в старости подтереть?
Бокс-орун• 1 час назад
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Кто заклюёт? Вам не пох? Нанимайте сиделку, можно за право наследования жилья и пусть приглядывает.
За житло в Миколаївській області зараз ніхто не захоче.
Пожмаковна• 1 час назад
Автор, я правильно розумію, що ви привели в хату до мами чоловіка, народили в батьківській хаті дітей, мама допомагала вам тих дітей ростити, але тепер маму має доглядати сестра?
Яку тут можна дати пораду? Робіть як вам совість підказує. А чоловік ваш що говорить?
Мне без сахара• 1 час назад
Я правильно розумію, ви жили в маминому житлі. поки там було комфортно і мама не потребувала допомоги. А як потрібна допомога мамі, то ви намагаєтеся скинути на сестру, бо вам важко? І чому ж вона не погоджується, аж дивно.
Їй же, можливо, перепаде житло, яке нічого наразі не вартує, бо там небезпечно і немає умов. А ви, якщо вирішите, що маєте зайві гроші, то, МОЖЕ, щось підкинете. І всім, звісно, легше, ніж вам, тому треба жаліти лише вас. Щось пропустила?
Майданщица• 1 час назад
Ответ дляБокс-орун
Чому? Є сусідки пенсіонерки , подруги мамині чи знайомі. Соціальні працівники навіть ходять. Але платити доведеться.
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Ответ дляКружите меня,кружите
ну в принципе и на это расчитывают, да
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Ответ дляэнциклопУдия
Вот так вот, растишь детей, всю душу, здоровье и финансы вкладывешь, а на старость на фиг никому не нужен. Я понимаю тех , кто не хочет заводить детей.
Автору нужно бросить детей и работу ?
Маю натхнення• 1 час назад
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Село, місто?
Ви з мамою жили?
Бокс-орун• 1 час назад
Ответ дляЗоя Жорівна
Прям все так плохо, что надо сиделку? Скорее всего просто манипуляции,так как ей одиноко. Плавали, знаем. Да, здоровье может не фонтан, но ей же не 80 лет, если у вас ещё дети,а не внуки.
В мене подрузі 58, а доніці 14. Коли їй буде 80, то доньці буде 36. Як ви думаєте, якого віку у неї будуть діти?
Майданщица• 1 час назад
Автор, поговоріть з мамою. Треба по місцю шукати помічницю і вирішувати питання з оплатою послуг. Я іншого варіанта не бачу. Вам повертатись неварто, у вас є свої діти
Мне без сахара• 1 час назад
Ответ дляКружите меня,кружите
Автору нужно бросить детей и работу ?
Автор може пошукати варіанти, як забрати маму до себе. бо в маминому житлі жила свого часу. поки це їй було зручно. Може пошукати доглядальницю чи дім для літніх людей за гроші. так. це вартує грошей. але хто, якщо не вона цим має займатися?
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
Сейчас тысячи людей остались без жилья.Находите сиделку и мама делает на неё завещание .Люди вам спасибо скажут. У меня знакомая так сделала, которая в Германии с ребёнком, а в Украине дедушку и лежачую бабушку опекает женщина , которой останется квартира
ну одно дело хатка в николаевской области. и другое - квартира в условно спокойном областном центре. разница колоссальная
Xвостокрутелка• 1 час назад
Рідня заклює, що дочка не з матір´ю сидить, а людину найняла.
В нас в родині є родичка вимушена не ходити на роботу а доглядати бабусю, бо там і бабуся звикла тільки до неї...
Кружите меня,кружите• 1 час назад
Ответ дляXвостокрутелка
Жесть что мать просит дочь бросить все и вернуться в страну с войной..
Да . Мне как то папаша выдал в начале войны , я тогда на Звпадной была « приезжай скорей , Одесса скоро в окружении попадёт». Я О@ нела
В шоколаде• 1 час назад
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Це ж молода жінка. Для чого їй доглядальниця? Няньку їй потрібно? Ваша мама маніпулятор.
Бокс-орун• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Напаркуа сусідам чи подругам це житло?
Тюрюнь_Тюнь• 1 час назад
Ответ дляМне без сахара
ну оно как бы да, но если у сестры была возможность выбиться в люди, заиметь жилье под сдачу, а у автора нет, то что, даже пополам теперь нельзя на маму скинуться? уверена, автор с радостью бы ушла жить отдельно. Или даже мама: у меня большая хата, живите, что ж я сама тут делать буду
энциклопУдия• 1 час назад
Ответ дляКружите меня,кружите
Автору нужно бросить детей и работу ?
Автору нужно на сестру не перекладывать все заботу, а совместно с ней подумать о доме престарелых за деньги.
Фіфачка• 1 час назад
Так почему мама звонит вам , а не другой дочери, которая живёт недалеко , у которой и дом большой и возможность маму к себе забрать есть? Мама вообще со второй дочерью не общается?