Пліснявілий сир• вчера в 10:09

Нема кому доглядати маму

Розсудіть, бо виходу не бачу 😢
Вже 2 роки з дітьми в Чехії живу, було все добре. Чоловік служить, сам мене з малими відправив за кордон, мовляв, так спокійніше буде, бо живемо в Миколаївській області.
Я вже й роботу знайшла, діти ходять в школу. На перший погляд ніби й все добре у мене.
Але останнім часом мама дзвонить мені по декілька разів на день 😔, скаржиться на самопочуття😢, мовляв, щоб я приїжджала, доглядала її.
Я пояснюю, що кинути не можу все тут, бо трохи підлаштувалася і найближчий рік не приїду, ми так з чоловіком вирішили 🙏🏻
Маю рідну сестру, яка живе під Одесою, має великий приватний будинок і квартиру в оренду здає.
А подзвонила їй, виклала все, як є….
Кажу забирай маму до себе, тобі і хата її хай буде, а я копійку теж якусь надсилатиму, якщо зможу 😢 я тут не розкошує, ледь виживаю сама, ще чоловік гроші надсилає.
Але сестра відмовила 😢 при чому дуже різко, ми посварилися 😭 вона каже, що зайвого клопоту зовсім не хоче і хати не потрібно їй, мовляв я з мамою всі роки жила, до того, як виїхала, то тепер маю про неї й думати.
Але я не можу повернутися, світла немає, холодно, тут хоч в дітей нормальне навчання.
І до себе забрати не можу, я не витримаю тут сама з двома дітьми і мамою старенькою😔.
Вже хотіла жінку якусь знайти, щоб ходила до мами за гроші, але рідня мене заклює 😢
Що мені робити не знаю, може знайдеться добра людина, яка розрадить порадою, бо вихід сама не знайду… 😭
Маю натхнення• вчера в 10:31
Не думаю що в 67 потрібна доглядальниця.
Але можливо потрібно провести обстеження, до лікарів звернутися, якщо самопочуття погане.
Я_канеша_извиняюсь• вчера в 10:31
Автор, ваше?
Мне без сахара• вчера в 10:31
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
ну оно как бы да, но если у сестры была возможность выбиться в люди, заиметь жилье под сдачу, а у автора нет, то что, даже пополам теперь нельзя на маму скинуться? уверена, автор с радостью бы ушла жить отдельно. Или даже мама: у меня большая хата, живите, что ж я сама тут делать буду
як я люблю оце ’возможность’, часто це сам собі вигриз, а потім поділися з тими, хто сидів на попі рівно. бо в них немає
Маю натхнення• вчера в 10:32
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Автор, ваше?
А всі такі хором відповідати))
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 10:32
Ответ дляXвостокрутелка
Рідня заклює, що дочка не з матір´ю сидить, а людину найняла.
В нас в родині є родичка вимушена не ходити на роботу а доглядати бабусю, бо там і бабуся звикла тільки до неї...
мне это тоже странно.
у меня свекровь была лежачая 7 лет. утром-вечером обслужили - а днем на работе. иначе ноги протянуть можно
Майданщица• вчера в 10:33
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Моїй 74 справляється сама. Город садить для себе, квіти вирощує. Зі мною жити не планує, як і я з нею. Все обговорено. До моїх 40 років ми на неї працювали з чоловіком. З нею ніколи не жили. Все життя були в боргу. Тому автор, ви маєте право на будь які рішення. Ні ми, ні родичі вам не судді. Все одно будете поганою.
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 10:33
Ответ дляМне без сахара
нет, не поделился с теми, кто сидит на попе ровно, а половину скинул от расходов- на родителя. немного есть разница.
Мне без сахара• вчера в 10:35
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Автор не пропонує не те що половини, хоча саме вона більше тягнула з матері, ніж сестра, вона пропонує все взяти на себе сестрі. а вона ’якщо будуть гроші’, може. щось підкине. Почитайте уважно
КучМала• вчера в 10:34
найдите проживающую рядом женщину и платите ей
ДлинноНожка• вчера в 10:34
О, вчера эту историю в ФБ видела, с такими же смайл ками, на странице Женские истории или что-то типа того. Вот работа у людей, копипастить всякий шлак))
По теме: маму забрала к себе, досмотрела, похоронила. Не представляю как это, уехать в чужую страну, а маму оставить умирать в войне
Майданщица• вчера в 10:34
Ответ дляКучМала
Як на мене найкращий варіант.
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 10:35
Ответ дляМайданщица
моя свекровь в 74 была лежачая
ПлакалаВАвто• вчера в 10:35
Ответ дляКарамбулкул
Класні дочки, немає слів. Що одна поїхала скинула, що інша срати хотіла.
Яка мама, такі діти.
Майданщица• вчера в 10:36
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
моя свекровь в 74 была лежачая
Люди різні, здоров´я і можливості. Хто знає яка у автора мама?
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 10:36
Ответ дляМайданщица
поэтому сложно тут советовать. ситуация вроде подана, но недостаточно.
Зайченя• вчера в 10:37
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Кто заклюёт? Вам не пох? Нанимайте сиделку, можно за право наследования жилья и пусть приглядывает.
Жиле в Николаевской области и раньше не особо кому было нужно (если это не в Коблево, конечно), а сейчас и подавно
ПлакалаВАвто• вчера в 10:37
Ответ дляМайданщица
Якщо діти плюють на матір, значить і їх зозуля десь лишила.
Майданщица• вчера в 10:39
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Але кидати налагоджене життя, перекреслити майбутнє дітей, через те щоб їхати до мами в Україну? То автора справа обирати.
КучМала• вчера в 10:39
Ответ дляДлинноНожка
наше общество трудно понять:
одни - что ты за мать, почему все не бросила и не увезла детей?
другие- как можно бросить мать?
меня тут с гавном смешали, потому что я живя в городе, который постоянно под массовыми обстрелами, не уезжаю с ребенком.
кем я только не была тут....и тварью и зачем я рожала и тд.
а я просто не могу уехать: у меня муж в зоне боевых действий на ЛБЗ, у меня свекровь, которой 83 года и которую я очень люблю, она мне почти мама...у меня работа...
я уже в 22 году уезжала...меня хватило на 2 месяца и я вернулась..
Майданщица• вчера в 10:40
Ответ дляПлакалаВАвто
Є інші варіанти. Якщо матір була зозуля, це багато чого пояснює.
Крошка Енот• вчера в 10:40
Ответ дляКарамбулкул
Схєралі вони повинні допомагати. Є дві дочки. Які бігом прибіжать все ділити
Хто не допомагає - тримає пасть на замку. Все що від них треба - заткнутись і не псувати людям нерви.
ЛижТолько• вчера в 10:40
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
67 - это не возраст , чтобы досматривать . Или мама - неходячий инвалид ?
Шалена красуня• вчера в 10:40
Ответ дляПліснявілий сир
Мамі 67 років , живе сама
Вона немічна?
Руки, ноги має?
Мамин тріль• вчера в 10:41
Мама ваша с непростым характером?
ПлакалаВАвто• вчера в 10:44
Автор, кожен коваль свого щастя і наковальня чужого. Ніколи не забуду як одна мати казала, що вона своїй дитині не може робити зауваження щоб не причинити їй психологічну травму. Якщо таку маман лишать, то життя справедливе. Значить і вам не робили зауваження, бо ви не відчуваєте відповідальності.
ЛижТолько• вчера в 10:42
Ответ дляXвостокрутелка
А что такого криминального или позорного в том , чтобы нанять человека ?
Майданщица• вчера в 10:42
Ответ дляЛижТолько
В нас ментально закладена жертовність. Всі інші варіанти засуджуються.
ПлакалаВАвто• вчера в 10:45
Ответ дляМайданщица
Не в прямому сенсі кинула дітей, а сама пішла в загул, а в сенсі, коли дітям важко, то їм не допомогли, а сказали розбирайтесь самі, ну чим я допоможу. Таке кидалово на рівному місці.
Непозбувна Бентега• вчера в 10:43
Ой, вы автор хитрая ты забери, а я копейкой помогу, если смогу и домик тебе будет, все просчитали.
Тюрюнь_Тюнь• вчера в 10:44
Ответ дляМайданщица
ну тогда и вторая дочь может выбрать спокойную жизнь