ФсеСама• вчера в 10:20
Чому в нього від віагри встає, а без таблетки ні?
Моєму хлопцеві 27 років. Зі мною в нього взагалі не встає, дивиться порно, те саме, не стоїть від слова взагалі, хоча і збудження і бажання є в нього шалене. Іноді сам по собі встає, але так само швидко падає. Два лікарі після огляду сказали, що з ним все ок, він повністю здоровий, причина психологічна і вона пройде сама по собі, не звертати увагу. По результатам УЗД теж все нормально у нього. Випив віагру саму слабку дозу, все в нього встало через 30 хвилин, стояв, як має бути. Шикарний секс в нас був 4 рази, член твердий, все ідеально. В чому причина може бути і що робити, щоб не пити таблетки? Без віагри в нього і збудження і бажання є, але не встає, якщо рукою буде 10 хвилин мастурбувати, то встане і він зможе кінчити, але без руки ніяк. Двоє лікарів сказали, що він повністю і цілком здоровий, навіть жодних ліків не виписали. В когось можливо таке було з ваших чоловіків, хлопців, і якщо було, що ви робили? Цікавить лише корисна інформація, жарти недоречні
Підмітайло• вчера в 12:24
Ответ дляСон і дрімота
Дрочили при СРСР, зараж це називаеться секс-тренинг
дрочка это от хорошей сытой жизни
когда жрать нечего дубарина и болит все, абсолютно срать на дрочь, на секс, на сраных мужиков и весь этот шлак
Оновлена версія• вчера в 21:10
Два лікарі після огляду сказали, що з ним все ок, він повністю здоровий, причина психологічна і вона пройде сама по собі, не звертати увагу.
Це з його слів?)