Мусик Пусик• сегодня в 00:26
Школа. Київ
Чи відпустите дітей в понеділок в школу в Києві? -20 кажуть буде(
Фісташкова кава• сегодня в 00:43
В нашому ліцеї сказали - очне навчання з понеділка. І головне, що батьки так радісно це підтримали....Їх навіть не цікавило, що в класах темп-ра повітря 13-15 градусів. А як буде дійсно зранку мороз -25? Я свою дитину на авто вожу, ми далеко живемо. А як будуть добиратись діти, хто ходить пішки або на громадському транспорті?
Примарочка• сегодня в 00:54
Ответ дляФісташкова кава
Як раз пішки найкраще - рух не дає змерзнути. А стояти на зупинці - от це ризик замерзнути
Примарочка• сегодня в 00:54
Ответ дляНе против
А что каникулы не продлили после 01.02.?Везде тишина
Ні, нема вже куди. І так вже не буде весняних і перший тиждень червня вчитися
Все буде Україна• сегодня в 01:52
Ответ дляФісташкова кава
Так само як і завжди, у всіх є зимові теплі речі, в нас не карабський клімат. І дітям не вчитися не варіант
Знаю бакси• сегодня в 01:58
І як я в школу весь час ходила при такому мінусі? Піде звичайно, а то взагалі ніякого навчання нема
КротоТо• сегодня в 07:19
Дніпровський район в понеділок йдемо до школи, повідомили, що вода є, тепло є, світло є. Звісно якщо, ще щось не зміниться...
Фісташкова кава• сегодня в 07:53
Ответ дляЗнаю бакси
В моєму дитинстві за темп-ри -20 школа відмінялась.
Фісташкова кава• сегодня в 07:56
Ответ дляВсе буде Україна
3 дні найбільших морозів можна було б і вдома дітей залишити. На фоні всіх освітніх втрат 3 дні погоди вже не зроблять.
Воленс-неволенс• сегодня в 10:17
Пропустить пару днів, мені самій не хочеться виходити в такий мороз.
Все буде Україна• сегодня в 10:25
Ответ дляФісташкова кава
А потім ще на три і ще, вже насиділись
Все буде Україна• сегодня в 10:27
Ответ дляВоленс-неволенс
До травня можна не виходити
Знаю бакси• сегодня в 11:29
Ответ дляФісташкова кава
У мене ніколи не було ситуації, щоб відміняли школу, навчалася з 1983 по 1993 роки, завжди в морози ходили до школи. Не бачу причин, аби моя дитина зараз не йшла до школи, температура в школі вища, ніж у нас дома