Зроблено у 80-х• 31 января в 21:15

Херачать ту кнопку аж бігом і зникають

Як же це дістало 🤪🤪🤪 всі розуміємо так, на якому сайті? Там де ця прекрасна кнопка купити яку всі жмуть і усьооо. Уже четверте замовлення за два дні - замовлення оформлене, повідомлення ніхто не читає. Ну от якого маракуйя таке робити? Якісь кончені. При чому 2 сторінки на сайті одна 7 років інша 3 роки, не нові. Щось мають соображатм як воно правцює. Замовлення оформлють післяплатою на нову пошту, де вказано шо передоплата 150 грн, і от шо вони думають? Замовлення наваяли, а те що треба відкрити повідомлення і внести передплату забули? Як ви з такими боретесь??? Кожен раз писать в той відділ турботи щоб рейтинг не знижували, даааа???
Анютины ласки• 31 января в 21:17
автор, я не очень поняла, о каком сайте вы. но еще менее поняла, какую предоплату вы ждете, если выбрана опция оплаты при получении
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:18
Ответ дляАнютины ласки
Удалено администрацией...
Володарка мрій• 31 января в 21:19
Яка передплата? Люди ж маьуть ЛОХ-доставкою оформлюють через кнопку купити, а там ніяких передплат немає
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:20
Ответ дляВолодарка мрій
ШФ, нова пошта, в налаштуваннях в замовлені, зазначено, що накладний платіж оформлюється з передплатою 150 грн. Безкоштовно без передплату тут ніхто не надсилає.
Володарка мрій• 31 января в 21:20
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
То ще питання хто тугенький тут. Люди купили, чекають посилку собі спокійно.
Володарка мрій• 31 января в 21:21
Ответ дляЗроблено у 80-х
А,ну так відразу кажіть що не ЛОХ, бо коли пишуть про ’знаєте самі який сайт’ то це ЛОХ найчастіше мається на увазі
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:21
Ответ дляВолодарка мрій
Шо купили, якщо ніхто нічого не оплатив? Купили це коли Ви внесли оплату за товар і передплату.
Папобус• 31 января в 21:21
В последнее время обратила внимание на шафа особенно оформляют не оплачиввют. Я´не парюсь, когда оплатят, тогда отправлю))) и очень часто заказ отменяется.
Обычно человек старается связаться с продавцом, а потом оформляет. Банально с отключением света долгим очень тяжело ответить покупателям. Ситуации разные. Ищите дальше.
А_мій_самий_самий• 31 января в 21:22
Ответ дляЗроблено у 80-х
З вашим рівнем комунікації взагалі хтось у вас щось купує?
Сумніваюся....
Анютины ласки• 31 января в 21:23
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
эээ. э... а как вы оценили мой IQ дистанционно? только потому, что не покупаю у шизичек на площадках а предпочитаю более надежные способы покупок?
бог в шельму метит🥳🥳🥳🥳

автор, это естественный отбор среди бызнэсменш.
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:25
Ответ дляА_мій_самий_самий
Сумніваюся....
Так, і не мало до речі. Купують ті хто читає оголошення. Ті хто не читає, не купують, бо їм ніхто нічого не відправляє без передплати. Оплачувати чужі примірки і відмови я не збираюся. Передплата береться для покриття транспортних затрат.
Банка з медом• 31 января в 21:25
я отключила наложку, теперь не жмут
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:26
Ответ дляАнютины ласки
бог в шельму метит🥳🥳🥳🥳

Удалено администрацией...
Анютины ласки• 31 января в 21:27
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
Небалувана Галя• 31 января в 21:28
Ответ дляБанка з медом
я отключила наложку, теперь не жмут
Её нельзя отключить. Должна быть или наложка или доставка шафа. Наложка - меньшее из зол.
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:28
Ответ дляБанка з медом
я отключила наложку, теперь не жмут
Ну безпечна оплата - вона зараз небезпечна. Багато хто гроші не отримує вже давно. А залишити оплату тільки на карту - не можна. Та в суть не в тому. Я відправляю накладним. Просто вони ці замовлення настругають (неоплачені) і вони потім же рейтинг знижують.
Ответ дляНебалувана Галя
Так, саме так.
Щедрик ведрик• 31 января в 21:29
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
Слава тебе Господи, что мне от вас ничего не надо. Дайте ссылку на объявление, я помечу святой водой
Банка з медом• 31 января в 21:30
Ответ дляНебалувана Галя
у меня безпечная, ей редко заказывают, но заказ отменяется автоматически при неоплате и рейтинг не падает
Папобус• 31 января в 21:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
Шось вы загоняетесь. Безпечна оплата все нормально приходит. И многие сами выбирают продавцу на карту. Наложки у меня нет и все нормально. Никто ничего не занижал. Отменялась сама покупка из-за неоплаты именно покупателя. Рейтинг никак не понижался. Настройте у себя и все будет ок.
Небалувана Галя• 31 января в 21:32
Ответ дляБанка з медом
У меня, когда была включена (до первого случая исчезновения денег), постоянно через неё заказывали, потом передумывали сами, а администрация потом присылала угрозы о блокировке. Нафиг надо.
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:35
Ответ дляБанка з медом
В мене замовили якось товар за 9000 безпечною без питань, щойно зареєстрований аккаунт і не повірите - сплатили його! Але я вже відправила на той момент наложкою цю річ. Відписала в чаті, що вибачте, але відправила, якщо не отримають то відправлю Вам. Інша людина забрала замовлення - відповідно це я скасувала. І що Ви думаєте? Вже десь місяц пройшов і людина на сайт не заходила, мої повідомлення не прочитані. Я прифигіла якщо чесно. І знаєте які думки в мене були? Що це ШФ афори так прокручує? Ти приймаєш ту безпечну оплату, відправляєш, товар отримують, а ти гроші ні…я просто ніяк не можу пояснити чому людина оформила, сплатила, і навіть не заходить не читає повідомлень.
Банка з медом• 31 января в 21:37
Ответ дляЗроблено у 80-х
в смысле? если вы отправили, какого активное обьявление?
и норм покупатель зря оформлял и деньги гонял.сама аферистка
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:38
Ответ дляНебалувана Галя
За що саме вони погрози блокування присилали?
автор Зроблено у 80-х • 31 января в 21:39
Ответ дляБанка з медом
Забула поставити в резерв. Але я в кожному оголошенні прошу наявність запитувати, бо в мене товар на різних платформах розміщений.

Аферистка…аби ото ляпнуть!
ИРИНА 25• 31 января в 21:39
Ответ дляАнютины ласки
на сайте шкапа...там замовлення с предоплатой ..люди нажимают купить ..и пропадают
Банка з медом• 31 января в 21:40
Ответ дляЗроблено у 80-х

Аферистка…аби ото ляпнуть!
ппц.
правильно рейтинг понизили!!
Каяспер• 31 января в 21:40
Ответ дляЗроблено у 80-х
Удалено администрацией...
як давно ви працюєте, може вам відпочити? нерви явно підлікувати треба...
ИРИНА 25• 31 января в 21:40
Ответ дляВолодарка мрій
єто на олх..а речь идет о сайте шкафа
Володарка мрій• 31 января в 21:41
Ответ дляИРИНА 25
єто на олх..а речь идет о сайте шкафа
Так це вже потім з автора видушили зізнання що за сайт))) а так я за звичкою коли кажуть ’самі знаєте що за сайт’ вважаю що то про ЛОХ