Всім привіт) Дівчата, можливо, хто нещодавно проходив співбесіду на карту у Луцьку? Поділіться враженнями, будь ласка. Мені, нарешті, призначили дату. А я хвилююся)
Автор, скажіть куди писати? Їм на електронну?
Пожаліться будь ласка.
Моя знайома ( зараз з нею звʼязку нема) рік назад здавала , питали у неї чи діда у Польші і яка була погода. Де гарніші чоловіки у Польші чи в Україні.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Там все розмивчато• вчера в 13:54
Ответ дляДружная семейка
Для чого ця карта Вам ?
Карта даёт право на гражданство. Родственник оформил карту поляка, через пару лет получил гражданство и польский паспорт.
Ответ дляBombastic
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Так. На електронку. luck.kg.kartapolaka@msz.gov.pl
Чекала 8 місяців.
Дівка в намисті• вчера в 13:58
Ответ дляhrystia
Син зараз на першому курсі польського вузу. З картою отримає можливість безкоштовного навчання та стипендію. Легалізацію. Та спрощену процедуру отримання громадянства. Є ще і молодший син.
А сину більше 18 ?
На нього ваша карта « поширюється «?
Дівка в намисті• вчера в 13:59
Ответ дляhrystia
Звичайно.
То все буде добре , особливо якщо готувалися з людьми які то того готують і мають відповіді на типові питання про страви , звичаї , історію
Дружная семейка• вчера в 14:03
Ответ дляhrystia
Та нема ніякої спрощеної системи на громадянство.
Щоб після сталого побиту його отримати, потрібно мати джерело утримання. Звідки воно у студентів?
Тим більше, поки пройдуть ці 3 роки, то термін на карті змінять до 10 років, є вже законопроект , за який на весні будуть голосувати . Толку з тої карти ?
Дівка в намисті• вчера в 14:04
Ответ дляДружная семейка
Не за все голосують що є в проектах
Ответ дляДружная семейка
Толк є.
Стрибну в гречку• вчера в 14:28
Ответ дляBombastic
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Я в прошлом году с преподом по польскому общалась, когда сама думала на карту подаваться. Она сказала что у ее недавней студентки спрашивали про ее отношение к Волынской трагедии. Честно, не для срача ради. Видимо от настроения консула зависит, но могут спрашивать и полный бред видимо.
Ответ дляСтрибну в гречку
Звісно від людини залежить яка екзаменує.
Ответ дляСтрибну в гречку
Співбесіда проходила у Луцьку?
Скорая помощь• вчера в 14:59
Ответ дляСтрибну в гречку
Це нормальне питання, у Львові теж можуть запитати і провідношення до Бандери теж. Люди, які готують до іспиту знають як треба відповісти.
Ответ дляBombastic
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
Пожаліться будь ласка.
Їй дуже повезло.
Але як зараз ситуація не знаю.
Хочу чоловіка відправити.
Як довго чекали на відповідь?
У профільних групах у ФБ , пишуть, що вже як тиждень відкритий запис на Львів.
Ответ дляДівка в намисті
А сину більше 18 ?
На нього ваша карта « поширюється «?
Так. Якраз виповнилося. Але на підставі моєї карти йому легше буде податися. Звичайно, буде проходити співбесіду. Також, маю ще одного сина. От на нього можна буде подати документи без співбесіди