Шотуткоїться?• 03 февраля в 16:09
Біль внизу живота зліва, віддає у стегно
Вітаю! Можливо в когось таке було, болить внизу живота зліва, віддає у пах, стегно збоку, поперек зліва, навіть сідницю і ногу до коліна, вже пару місяців. Біль ниюча періодична, іноді пекуча. Гінекологи нічого не бачать, узд нирок, жкт норма. С-реактивний білок, шоє, кальпротектин, сеча, прихована кров - норма.
Також по мрт попереку є неактивний двобічний сакроілеїт, але виражений більше справа, а не зліва. Ген HLA-B27 негативний, через це сказали, що це не Бехтерева, ревмопроби норма. Читала, що якщо є ця Бехтерева, то так можуть боліти і кульшові суглоби, але ж мені його не поставили (
Можливо хто стикався з такими симптомами, бо я вже не знаю що ще обстежувати(
Шотуткоїться?
• 03 февраля в 17:01
Ответ дляАлина-1240
А нах вам колоно?) Есть кт с контрастом, прекрасно кишочки видно🥲😂есть видеокапсулы( глотнули, потом высрали) у врача с нее изображения
Ці всі обстеження не замінять колоно, так як там обов´язково бореться біопсія на всі можливі коліти, Крона і тому подібні речі, видаляються відразу поліпи, які потім перероджуються у всякі погані речі, якщо їх не видалити, це золотий стандарт
Алина-1240• 03 февраля в 17:02
Ответ дляШотуткоїться?
Золотой стандарт, бо дешево) с чего вы взяли, что вам биопсия нужна
Алина-1240• 03 февраля в 17:04
Ответ дляШотуткоїться?
Это как с мамографией)) дешево сиськи подавить))) мрт дороже, хоть видимость лучше😂
Алина-1240• 03 февраля в 17:09
Ответ дляШотуткоїться?
Я вот простите на слове сру как волк всю жизнь, и пучит иногда так, что на стенки лезу. По кишках все ок. И не зависит от типа еды😃
Allein74999• 03 февраля в 19:06
Ну у меня это болит аденомиоз, у вас может это проблема толстого кишечника, если не почки и не кости
Шотуткоїться?
• 03 февраля в 20:11
Ответ дляAllein74999
Так само болить? Мені один гінеколог говорив що початковий аденоміоз є, інший каже нічого там немає. А як ви зрозуміли, що саме він болить, а не той же кишківник наприклад?
Allein74999• 03 февраля в 22:56
Ответ дляШотуткоїться?
Прочла ваши первые два предложения и вы в точности описали мои боли, вплоть до пекучості.
Я просто знаю, чем я страдаю последние много лет) и ессно до этого я исключила все
Шотуткоїться?
• 03 февраля в 23:15
Ответ дляAllein74999
Мда, пошуки розширюються(
І якось лікуєте його, гормонотерапія? Чи як біль цю прибираєте?
сою не люблю• 04 февраля в 01:23
Ответ дляШотуткоїться?
Мда, пошуки розширюються(
Так дійсно це може бути ендометріоз, можно зробити МРТ органів малого таку, але і на ньому не завжди видно. Колоно не бійтеся все буде добре.
У мене аденоміоз, болить поперек, пью гормони, бо болить (( з ними краще але все одно періодично болить.
Шотуткоїться?
• 04 февраля в 07:01
Ответ длясою не люблю
Зрозуміла, дякую вам 🤗
Allein74999• 04 февраля в 07:40
Ответ дляШотуткоїться?
Мда, пошуки розширюються(
Ой, там целый пиздец(. Простите за слова. 12 лет мне удавалось сдерживать с помощью КОКов, пока один оч умный врач, не решил облегчить мне жизнь, установив Мирену, будь она не ладна( не всем так везет, это мой организм взбунтовался на нее) и вот тогда боли стали вообще адскими. Да, без нурофена было вообще никак. Сейчас тяжелая и не дешевая артиллерия под названием Золадекс. Но это все временно и эффективно только на момент уколов. Что дальше - теряюсь в догадках
Шотуткоїться?
• 04 февраля в 08:22
Ответ дляAllein74999
Ох співчуваю (
Не знаю, скільки вам років, але читала, що такі симптоми проходять з менопаузою, хоча теж такий собі варіант, бо там інша хрінь починається(
Allein74999• 04 февраля в 09:00
Ответ дляШотуткоїться?
Ох співчуваю (
42. Проблемы начались в 29
сою не люблю• 04 февраля в 13:06
Ответ дляAllein74999
42. Проблемы начались в 29
А дієногест вам не призначали? Бо золадекс це взагалі майже нема естрогену можуть бути приливи, остеопороз. Дієногест всеж лишає низький рівень який не дає розростатися ендометрію, але не дає ефекти менопаузи.
Allein74999• 04 февраля в 13:20
Ответ длясою не люблю
Скажем так, Золадекс - самое мощное из пока придуманного. И то он не сразу меня взял( тут я офигела конечно). Я добавляю эстроген - гель. Диеногест, я так понимаю это Визан? В моем случае врач сказал, что будет слабоват
сою не люблю• 04 февраля в 17:36
Ответ дляAllein74999
Дякую, скажіть у Вас тільки аденоміоз в матці, чи є і ендометріоз ще на інших органах? Діагностували за допомогою УЗД, МРТ?
Я поки пью дієногест, так це візан і багато є препаратів з цією діючою речовиною, але теж поки не завжди бере, кровотечі рідше але все одно раз на два місяці є і болі теж легше але теж є.
Allein74999• 04 февраля в 19:19
Ответ длясою не люблю
Тільки аденоміоз. Але й цього достатньо, щоб погіршити собі життя.
Я уже так задолбалась, что при виде крови у меня истерика начинается.
сою не люблю• 04 февраля в 21:30
Ответ дляAllein74999
Мені теж поставили діагноз аденоміоз, я Вам розумію, нічого гарного , спина живіт болить і взагалі самопочуття хронічної втоми... Лібідо - і з болями не особо хочеться, і на таблетках краще ніби, але вони теж лібідо притупляють.