Инфотуфелька• сегодня в 15:00
Згадайте найхолодніший день цієї зими
у чому були одягнені й що тоді реально врятувало від дубака?
Ms. Android• сегодня в 15:04
Дома как обычно хлопковый костюм, футболка под него, сверху тёплый халат, хб и шерстяные носки, тапки с овчинной стелькой.
На улице парка, ушанка енотовая, варежки лыжные, угги. Внизу джинсы, тёплые колготы, футболка, свитер, жилет на пуху.
Княгиня пітьми• сегодня в 15:05
Одяг з капюшоном, в капюшоні значно тепліше. А так просто багато шарів
Лика-прилипка• сегодня в 15:07
Не доводилося мерзнути
На вулиці одяг по погоді, авто, вдома тепло
Диверсификация• сегодня в 15:11
Ответ дляЛика-прилипка
Не доводилося мерзнути
Тут такого не можна писати) видаліть)))
Єдина Країна• сегодня в 15:14
2 роки потому купила в турецькому відділі костюм шерстяний,куртку на пуху таку по коліна,шерстяну шапку і черевики на цигейці.Ну трохи заплатила,але виносила,не передати.Щодня в 6.30 на роботу,там змінний одяг і назад.3 місяці вже з дня в день вдягаю це все
Лика-прилипка• сегодня в 15:16
Ответ дляДиверсификация
Тут такого не можна писати) видаліть)))
Тут скоро не можна буде писати що їсиш, п´єш, спиш ,дихаєш і взагалі живеш життя
Соня-сонятко• сегодня в 15:19
Укрзалізниця врятувала)) бо якраз всю найхолоднішу ніч я була в дорозі
ТигрЛьвович• сегодня в 15:19
Ответ дляЛика-прилипка
В мене сьогодні світла більше, ніж за графіком. Таке можна писать?
Вранці додали 2 год і ось включили знов, а мали б в 18.30 дати.
Мені страшно спитать, це всім дали більше?
УжеВотДа• сегодня в 15:20
Ответ дляТигрЛьвович
не всем
Лика-прилипка• сегодня в 15:21
Ответ дляТигрЛьвович
Яка різниця скільки в кого світла?
В мене воно є постійно. В інших по іншому
Коварная Зая• сегодня в 15:23
Ответ дляТигрЛьвович
У нас выключили в 9.30 и включат в 18.30.
9 часов без света (( Потом дадут на 2 часа и снова выключат. Днепр
Затишне кубло• сегодня в 15:29
На вулиці холодно тільки якщо стоїш. Якщо йдеш а ще краще вгору то жарко. Того дуже теплі куртки не розумію. Я мокра всередині тоді.
Диверсификация• сегодня в 15:38
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, нажаль)
Мядуза аля моргонер• сегодня в 15:53
Худі, пуховик, лосини і спортивні штани, не лижні. Берці з хутром. Шапка, капюшон
Українська зірочка• сегодня в 15:58
Ответ дляЛика-прилипка
Українська зірочка• сегодня в 15:59
Ответ дляЗатишне кубло
я тоже почти сразу потеть начинаю. хожу быстро
ТигрЛьвович• сегодня в 16:37
Ответ дляЛика-прилипка
Яка різниця скільки в кого світла?
Яещо я питаю значить мені є різниця
Лика-прилипка• сегодня в 16:38
Ответ дляТигрЛьвович
Яещо я питаю значить мені є різниця
Питайте далі
Помаранчова душа• сегодня в 17:24
Пам´ятаю, нещодавно було. У найтеплішій кімнаті 9 градусів. Я одягнена, під трьома ковдрами.