Снежнакомка• сегодня в 15:08
Посоветуйте ноутбук, который держит заряд часа 4
При работе, не фильмы смотреть. У кого какой?
Губной рояль• сегодня в 15:09
макбук - заряжаю раз в неделю
леново легион - сдыхает через 1.5 часа
Петриківна• сегодня в 15:11
У меня какой-то Делл, ему 4 года. Держит 3,5-4 часа без света. Читаю, играю.
ПоЗиТиВнАя• сегодня в 15:13
У мене такий тримає 6 годин.
У нього ще й великий екран, повністю перейшла з компа монітором на нього.
Дуже комфортний і шустрий.
ШобВам_КакНам• сегодня в 15:21
На ek.ua оставте фільтр ’хороша автономність’
Якщо додати фільр ’процессор = Snapdragon’, там будуть ноути що парцюють по 16 годин і більше
Душа компанії• сегодня в 15:25
Ответ дляШобВам_КакНам
Ви особисто працювали на ноуті 16 годин без зарядки?)
ШобВам_КакНам• сегодня в 16:03
Ответ дляДуша компанії
У подруги ноут на Snapdragon-і, тому я про них і знаю. Скільки він працює без мережі не засікали, але заряд він тримає дійсно набагато краще ніж Intel та AMD
всемВсёИмного• сегодня в 16:11
Ответ дляШобВам_КакНам
До 22 годин в режимі без відео.
Але ціна вище середнього
Поліпривіт всім• сегодня в 16:22
У мене НР якийсь з простих з Розетки. Минулого року шеф за 20 тис купував без акції.
Вчора працювала з 9 до 15 і потім ще годину дивилась фільм. О 16 приблизно підключила до зарядної. Тобто 7 годин пропрацював зі 100% до 5%.
Соображалочка• сегодня в 16:26
Леново слимилеа пад 3 тримає точно більше 4 год. Дизайнерю. 20.тис восени коштував
Allein74999• сегодня в 17:00
У меня Омен держал в самом начале 4 часа, щаз 1,5.
А, кстати, ребенку купили хромбук, чтоб он мог его с собой брать. Держит оч долго, не засекала, но прилично так
Душа компанії• сегодня в 17:00
Ответ дляШобВам_КакНам
Не тримає 16 годин, це ж очевидно хіба ні?
Перша леді колгоспу• сегодня в 17:14
Ответ дляДуша компанії
3 години звичайної роботи.
ШобВам_КакНам• сегодня в 18:28
Ответ дляДуша компанії
Якщо закритий броузер і працювати на віддаленому робочому столі, то ні, не очевидно. У такому режимі дуже помірне навантаження
Мені аж цікаво стало
Тестування у режимі великого навантаження. Скрін з цього відео, синя лінія що йде на 4 години - це якраз snapdragon x elite
Мені аж цікаво стало
Верочка 100%• сегодня в 19:08
Ответ дляПетриківна
наклейку с днища сфоткайте автору