Бавовнятий Пупс• вчера в 09:52
Повернення на answear кількох замовлень однією коробкою.
Може хтось так вже повертав. Я отримала дві посилки, у кожній по дві пари взуття. Але підійшли по одній парі з коробки. Чи можна спакувати те, що не підійшло, в одну коробку, вкласти дві заяви на повернення та повернути?
Нічого вдягти• вчера в 09:54
Я так возвращала в одной посылке возвраты из нескольких заказов - все ок. Но будьте внимательны с заполнением возвратного бланка.
Бавовнятий Пупс
• вчера в 10:24
Ответ дляТа прям багіня
І що вам відповів Ансвер?
Ще не відповів