Чула з Бібліі, що «люди сховаються під землею»;
І що: прийде Звір 666, і він один буде правити всіма народами.
Перше - ясно - про укриття.
А друге - це те, що зараз деякі особи (ну чи держави) хочуть бути такими, в чиїх руках зосереджено все (ну, ресурси. Управління..), тобто правити всім і всіма.
Хто ж із них той Звір-то..
Сподіваюся ці рені не Ваня Богослов писав. В кінці, в Откровенні.
Бо стрьом
Перше - ясно - про укриття.
Хто ж із них той Звір-то..
Бо стрьом
Ответ дляTeonaa
Ну да
А це не стосується мого спору ж стомовно що таке церква
Про хрестителя да, предтеча ж. Перед , значить.
Але зараз хрещення нема🤷♀️ я робила, в Дніпрі колись.
Але ж хрещення у нас - це коли немовля притащили і відбувся обряд. А далі - жодного духовного виховання. Просто йдуть па рєстаранам)
Как нет крещения? Все есть, не всех крестят в детстве
Ответ дляЕлена2530
Так я й за те ж написала) Бути добрим, милоседним і щасливим - це життя якому вчить Христос. Хто вам каже йти до церкви де священники служать темним( з ваших слів) і поклонятися їм
А ви звідки знаєте кому ті священники служать?)Ті хто гвлт дітей, живе розгульним життям, питає на сповіді’ чи ти брала грішне тіло в рот’( це історія реальна).Богу поклонятись теж не потрібно,він цього ніколи не хотів, він наш Батько.Якщо для вас норма ставати на коліна і служити мамі з татом то тоді я зрозумію чому ви служите і поклоняєтесь тому хто всемогутній і не хоче цього бо це мішає жити повноцінним життям і витрачати безцінний час на церкву.
Ответ дляlliina
Вы так и не ответили, какая первая заповедь. Если вы христианка вы должны знать заповеди своего Бога, Бога которому служите.
Ответ дляlliina
Я вам сама найду и начало заповедей и Иисус в Новом завете
на вашу еретическую ложь
Ответ дляЭ-велин@
А Иисус хиба алаху поклонялся? Или будде? Или иконам? Или говорил - не ходите в церковь больше?
Він не казав не ходити. Але і ходити - теж не казав
А ще. От якщо чорним по білому сказано не поклонятися зображенням. То звідкіля взагалі в кожному християнському храмі - ікони; в християнстких сім‘ях - ікони висять. Покуття. Навіщо і хто так сказав робити ?
Ответ дляTeonaa
Ложь
Иисус сам постоянно ходил в церковь.
Там еще черным по белому сказано не блуди, ты становишься одной плотью с блудником. И все болезни и бесы, если они есть, переходят из одного тела в другое. Потому что двое становятся одной плотью.
Зачем люди спят друг с другом в не брака?
Еще написано - не убей. Зачем война? Аборты зачем? Сначала блудят, потом избавляются от детей.
Написано - не воруй.
А Иуда, которому были даны все духовные дары, как и другим ученикам, он так же воскрешал мертвых, сам изгонял бесов, и при этом воровал. И вошел в него сатана. И он предал Иисуса.
Зачем? Зачем люди вообще грешат?
Иисус сам постоянно ходил в церковь.
Написано - не воруй.
Зачем? Зачем люди вообще грешат?
Ответ дляЭ-велин@
Я християнка яка пішла з релігійного рабства напряму до Бога, бо християнство пролило багато крові,воно не від Бога як і всі інші релігії.На відмінну від вас я не маю права ’грішити’ бо розумію і приймаю причинно наслідковий зв´язок.Християни можуть грішити і каятись до безкінечності і вірять що вони попадуть в царство Боже так як їм священник простив всі гріхи.Але це працює не так.І ще одне,я нікому не служу бо я дитя Боже, наш Бог не потребує рабів на відмінну від релігійних егрегорів.
Ответ дляlliina
Вы рассуждаете, как ведьма обыкновенная. И очень смешно, если думаете, что я не узнала вас с самого начала.
Все эти сказки про эгрегор - сатанинские. Ведьмы все очень болеют всю жизнь и умирают в тяжких муках. Вам не страшно идти за дьяволом?
Ответ дляЭ-велин@
У вас всі ті хто напряму з Богом,хто має Бога в серці, хто живе за законами всесвіту- відьми?) Опишіть хто така відьма для початку, бо я думаю ви більше підходите під це поняття.
Ответ дляlliina
А аборигени теж з дияволом? Просто дайте чітку відповідь так або ні на питання:’Всі хто не християнин з дияволом’?
Да. Очень четкий ответ - да, с дьяволом. Беснуются, бесы их мучают всю жизнь, то шрамами себя покрывают, то живут в хибарах из навоза. И татуировки придуманы такими же бесноватыми, они входят в транс и бесы им открывают тайны, как на себе поставить клеймо.
Народы майя туда же, и индусы. Грязь, мусорка и погибель.
Или думали, вас бесы приведут в роскошь?
Мне в тик токе часто ведьмы попадаются, они всегда знают ритуал на боХатство. Сами живут в говне, если не в сарае, то на свалке. Но у каждой был момент в жизни, когда неожиданно разбогатела. Не надолго.
А потом бац и сгорело все. Дьявол дает на 5 мин для привлечения, для соблазна другим, но тут же и отнимет. Все пойдет прахом.
Это вам не Авраам или Иов, или Давид, самые богатые на свое время.
Ответ дляЭ-велин@
Значить ви з дияволом тому що ви ніколи не були з Богом) як думаєте ваше християнство яке прийшло зокрема в Україну з вогнем і мечем та вбило тисячі іновірців від Бога?) Якщо так то питання,якому Богу-вбивці ви преклоняєтесь?) Бо істинний Бог,творець всього, не бажає щоб вбивали його дітей через якісь релігійні переконання.
А суть в тому що Бог дозволяє нам,людям,жити власним життям, дозволяє падати і підніматись, дозволяє помилятись як і ми дозволяємо це все своїм дітям.Тому заспокойтесь ми всі попадем в царство Господнє, тобто ’додому’ де панує мир і абсолютна гармонія.Але далі наш шлях на Землю в своє ’пекло’ відпрацьовувати гріхи.
Вам порада, перестаньте тризвонити про диявола, перестаньте лякати людей.Творець не хоче щоб ви несли хибні домисли до людей.Просто живіть щасливо максимально екологічним методом, нікому не шкодьте і піклуйтесь про природу.Бажаю вам і всім хто прочитає моє повідомлення абсолютної гармонії
і миру.
Ответ дляЭ-велин@
І ще одне) Чому ваш Бог свідомо створив такі умови що аборигени живуть в лісі і ніколи не чули навіть про Біблію та християнство, а значить вони не могли приєднатись до вашої віри і ’служити’?) Чому ваш Бог свідомо таке зробив прирікаючи аборигенів на вічне пекло?) Чому ваш Бог такий жорстокий? Просто подумайте, відкиньте всі свої переконання, забудьте на хвилинку про Біблію і подумайте) Подумайте ще про те що б ви співали якби народились в мусульманській сім´ї) Мили б ноги чоловікам замотана в хустці і читали б Коран і точно так само казали що ті хто не мусульманин значить з дияволом) Ви можете мені не відповідати але зробіть милість своїй душі і Богу та задумайтесь.
Ответ дляlliina
Бог создал всех людей одинаково. Это люди сами сделали выбор поклонятся бесам. Так же, как и вы. Вы несете бесконечную ложь и ересь, говорите о своем боге, только имени не называете. Имя его сатана, так и говорите, чего же вы бога своего не славите? дьявол бог лжи.
Это лично ваш выбор
Ответ дляЭ-велин@
Это лично ваш выбор
Диявол це ангел!!! В першу чергу. Причому господній
Ответ дляЭ-велин@
Это лично ваш выбор
Мені шкода але ви мабуть або відповіли не мені або не читали моїх повідомлень.Я вам пишу конкретні речі а ви те саме,те саме і знов те саме говорите при чому ваше ’те саме’ не стосується нашого діалогу, це швидше ваш монолог.
Ответ дляlliina
А ви щось про егрегор писали?
Мені сто раз пояснювали що це; гугл читала.
Але не доходить
Ответ дляlliina
Вы все время лжете, я прекрасно видела все ваши лживые ответы, не переживайте
Якщо не можете зрозуміти,в книзі ’трансерфінг реальності’ є розділ Маяк чи Маяки, це один з перших розділів,послухайте аудіо чи почитайте.Коротко це певна енергія яку формує група людей чи торгова марка чи якісь переконання, рух і т.д.Ви замічали що в різних компаніях можете поводити себе по різному якщо ні то можливо в одній компанії завжди якісь пригоди.У всього є свій егрегор.Наприклад ви йдете і тут вам прям хочеться Мартіні, ви відчуваєте смак або вам різко запахло Мартіні і ви його захотіли.Це егрегор вас кличе, йому потрібна енергія.
Релігійні егрегори самі потужні і жорстокі, з релігійного егрегора вийти практично не можливо, має пройти не один рік. Якщо людина захоче вийти з нього,в неї почнуться грандіозні проблеми щоб та людина вернулась в храм, попросила і егрегор типу зробить чудо,витягне людину з тих проблем. Релігійний егрегор створює дива щоб по більше людей приєдналось.Плата висока- ваша енергія.
Ось подивіться на діалог мій і Евеліни.Я їй одне а вона щось ліве пише яке не відноситься до суті обговорення.В неї затьмарений розум, вона не може думати на тему релігії адекватно,вона не може робити самостійні висновки. Такі релігійні люди які занурились всім своїм єством релігію дуже небезпечні. Чому хрестять дітей з малечку? Бо це магічний обряд який перерізає дитині зв´язок з Богом і родом відрізанням волосячка, запечатує третє око коли мажуть лоб( людина вже бачить світ тільки через призму релігії) і т.д.
Ответ дляЭ-велин@
Ви не мислите адекватно, ви не відповідаєте по суті, значить дайте відповідь на моє прохання подумати про аборигенів.Там чіткі питання на які ви відповідаєте ’Диявол, скрізь диявол,всі з дияволом’ Ви взагалі помішані на ньому.
Ответ дляlliina
А вы думали, ваша бредовая ложь прокатит? Такое можно только неграмотным накидывать, к сожалению, таким же как и вы(
Дьявол очень пользуется вами. Но вы сами это позволяете. Оставьте своих бесноватых аборигенов себе
Ответ дляTeonaa
Я ж не з поклоначів)
Ну, вон вам лина очень доходчиво объясняла. Все имеет свой дух, и люди паруются только одного духа. Алкоголики к алкоголикам, наркоманы к наркоманам, путлер вон подлерживает всех своих маньяков, кадырки, хамасы, талибан. А сатанисты к сатанистам.
Если это вы не строчите с разных аккаунтов, то вы нашли друг друга, вместе с аборигенами будете
Ответ дляЭ-велин@
Не сходиться все рівно. Велика істота чи об‘єкт що створив все і вся - потребує поклонів.
Ответ дляTeonaa
Бог - создатель всего мира, всего живого, вселенной, плант, нас, достойный славы и поклонения.
Ваш дьявол позавидовал его славе и захотел, чтобы поклонялись ему. Но дьявол ничего не создал, кроме мучений, насилия, зловония и боли. Но кто кому поклоняется, к тому и придет