Вся така шо куди там• вчера в 21:41
Який стиль вам більше подобається?
Чи співпадає він з тим, що ви носите? Мені подобається щось більш жіноче, підбори та сукні, але через ритм життя останнім часом ношу більш практичні речі
Зробіть вибір:
вже голосів:
1 спідниці, пальта, підбори
2-3 куртки, спортивні штани
4 джинси та куртки
Інше, напишу в коментах
Вся така шо куди там
• вчера в 23:32
Ответ дляРусланка з гілки
Лав Лав Лав, відкривайтеся, Ви занадто впізнавані. І який Вам стиль? Вам найбільше личить те, що на Вас надіто на Ваших фото, тобто фабричний китай.
Ой, щось мене вдруге з кимось плутають 😂 вчора манькою ні за що ні про що обізвали, а сьогодні лав лав
Вся така шо куди там
• вчера в 23:34
Ответ дляБубль Гум)
Тихая роскошь только.
О, давно не було про це тем
Вся така шо куди там
• вчера в 23:37
Ответ дляЯ натуралка
У меня 7-8см каблук в сапогах, туфли есть мэриджейн на удобном квадратном. Выглядит это намного привлекательнее, и стук каблуков производит впечатление на окружающих безусловно. Но нечасто стоит такого неудобства, для меня лично нет удобного каблука в принципе.
В мене є зручні підбори, звісно не такі високі як в студентські роки, але все ж таки є
Вся така шо куди там
• вчера в 23:40
Ответ дляКидстаффовка
Ці всі «стилі» Ваші можна назвати одним словом - нікакашка:)))))
Це не мої стилі, це репортажна зйомка - реальні українські жінки в реальному часі
Кукарикуууууу• вчера в 23:40
Ответ дляЯ натуралка
А что значит строгое? Жесткие линии, четкая структурная ткань? Или минимум деталей и простой силуэт как у Керолин Биссет-Кэннеди?
Одежда на обеих ваших фото, строгая в моем понимании, правда именно эти модели мне нравятся.
Кидстаффовка• вчера в 23:46
Ответ дляВся така шо куди там
Не знаю. Як на мене - не гарно. Ще нічого те в чорному пуховику. І то-все якесь нежіночне, мішкувате