Комиссия50%• сегодня в 10:14

Приснився секс з Порошенком. Було навіть нормально,не бридко

Він типу старався,але подробиць на пам´ятаю...казав,що презерватив не потрібно,бо він вже старий і сперма неякісна і вагітності не буде. В кінці сказав,шо дуже сподобалося і подарував акції рошена. Маячня страшна.
Дівчатка,з ким вам снився секс з відомих осіб,напишіть.
Там-тарарам• сегодня в 10:15
А у Ющенко встав член?
автор Комиссия50% • сегодня в 10:15
Ответ дляТам-тарарам
А у Ющенко встав член?
Розкажіть,це вам снилося чи маєте таку фантазію дивну?
Там-тарарам• сегодня в 10:16
Ответ дляКомиссия50%
3 зїзд КПРС та Кравчук без трусів
Чумачечая_• сегодня в 10:16
Ну хоч не з потужним
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:21
Нізким. Ніколи😂 і не хотіла.
А ви знаєте що є така порча на то що людині оргії сняться, з неї енергію витягують, це дуже небезпечно, бо людина може померти. Це дуже сильна викачка енергії, звичайно якщо один раз, то може порох з вас і не витяг, але якщо системно, то це ви будете весь час квола як курча ходити і вічна ломота в тілі.
автор Комиссия50% • сегодня в 10:17
Ответ дляТам-тарарам
3 зїзд КПРС та Кравчук без трусів
Так Кравчук же помер вроді ....
Там-тарарам• сегодня в 10:17
Ответ дляКомиссия50%
Так Кравчук же помер вроді ....
А дело его живет
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:17
Ответ дляТам-тарарам
3 зїзд КПРС та Кравчук без трусів
ви берете оптом. Правильно, хай працюють. Відпрацьовують що не доробили, підтягують хвости!!!)))
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:18
Ответ дляТам-тарарам
А дело его живет
Трохи злякана• сегодня в 10:18
це вже почалась передвиборча кампанія?))
Там-тарарам• сегодня в 10:18
Ответ дляТрохи злякана
членів КПРС та ВКПб
Млинець Мій• сегодня в 10:19
Ну все, сейчас негодующая Манька пробежит.
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:19
Ответ дляТрохи злякана
автор Комиссия50% • сегодня в 10:19
Ответ дляТрохи злякана
Пішло залучення електорату через сексуальні нічні сновидіння.
Трохи злякана• сегодня в 10:19
Ответ дляТам-тарарам
членів КПРС та ВКПб
а Литвин з висунутими членами теж буде?)))
Парасюха• сегодня в 10:19
то ви ромашки багато з*їли
Там-тарарам• сегодня в 10:20
Ответ дляТрохи злякана
І Лазаренко всі будуть
автор Комиссия50% • сегодня в 10:21
Ответ дляПарасюха
то ви ромашки багато з*їли
Знаєте,до речі і люблю саме ромашку і ключик. Давно не їла
Папобус• сегодня в 10:21
Конфеты Рошен не идут вам на пользу
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:21
Ответ дляКомиссия50%
Я теж люблю ромашку. Дуже) вона смачна.
автор Комиссия50% • сегодня в 10:22
Ответ дляТам-тарарам
І Лазаренко всі будуть
Давайте все таки живих згадувати,нащо нам ті мерці
Парасюха• сегодня в 10:22
Ответ дляКомиссия50%
ооооо.....так треба з*їсти,ваш організм аж кричить уже
автор Комиссия50% • сегодня в 10:23
Ответ дляПапобус
Конфеты Рошен не идут вам на пользу
Чого не йдуть? Секс був нормальний відносно,сивочолий старався,проявив себе щедрим.
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:27
Доречі, автор, у мене один знайомий, з жінкою познайомився, він для інтиму зустрічався, вона там, чи він їй, чи вона йому щось таке робила, що він такі оргії відчував, що його прям в нірвану вводило, реально, але вона магічила. Він на ній і женився тому, що вона там його приводила в якусь таку ейфорію, але коли пройшов час, дуууууже маленький, то він її навіть не хотів. І вона його. Але коли щось там їм наробили, то його прям від землі відривало, це як сукуб і інкуб, така порча. Це дуже погана порча, бо з людини вибирають енергію життя, тривалості життя. І людина сексом займається не з живою особою, а з якоюсь істотою над, і уявіть таку дитинку родити, яка вона буде, НАД усіма, вище неба, вище сонця)
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:26
Ответ дляКомиссия50%
А він що помер? Я і не читала такого в новинах. Укрнет не писав)))
Там-тарарам• сегодня в 10:27
Ответ дляКомиссия50%
Лазаренко Павло Іванович жив здоров живет в США
КокошинЭль• сегодня в 10:27
Ответ дляТам-тарарам
А у Ющенко встав член?
Зря вы так. Ющ до отравления был очень видным мужчиной. В детстве он очень нравился.
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 10:27
Ну,я тут про оргії серйозні речі розказую, а вони ржуть як коні!)
Тріль!• сегодня в 10:28
Маня, так ось які у тебе справжні фантазії, а буряти були, так, відволікаючим маневром?
Трохи злякана• сегодня в 10:28
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Кравчук помер ще в травні 2022