Княгиня пітьми• 12 марта в 15:25
Пішла в зал
Дуже слабка.
Ваш моя 53 кг, більшість вправ даються дуже важко, після тренування я вичавлений лимон.
Хтось був такий як я?
Не знаю чи щось буде з цього…
Бачу в залі дівчата гарні, а я постійно нию тренеру що важко, не можу 🙈🤣
Хтось був такий як я?
Не знаю чи щось буде з цього…
Княгиня пітьми
• 12 марта в 18:50
Ответ дляБолеИменее
1 пункт. Міняйте тренера. Якщо у вас починається тремор, то це той момент коли ви не тренуєте м´язи, а руйнуєте нервову систему.
2 пункт. Яко ваш тренер вважає що «біль = результат». Він не хоче, чи не вміє працювати з тонкою настройкою організму. Він «ганяє» щоб ви відчули втому, бо в його розумінні «вичавлений лимон = гарне тренування». висновок дивись пункт 1, міняйте тренера.
Я лікуюсь у психіатра.
То з нервовою системою в мене не все добре.
БолеИменее• 12 марта в 19:34
Ответ дляКнягиня пітьми
Я лікуюсь у психіатра.
Неможна перегруз якщо з нервовою не все добре. Це виснажує ще більше. Вам потрібно щось спокійне. Плавання йогу. Може східні танці. Шукайте те від чого вам буде приемно, а не трясти. Життя одне. І це не стан вижатого лимона.
Княгиня пітьми
• 12 марта в 19:43
Ответ дляБолеИменее
Дякую