Злюка-закусюка• вчера в 20:35

на дефіциті калорій, витримую лише сніданок і обід...

Дівчата, доброго вечора.
Я пожалітися, а ще раптом хтось дасть пораду, буду дуже вдячна.
Тиждень на дефіциті калорій, з ваги 92 кг вирахувала собі денний калораж 1500.
вирішила харчуватися 3 прийоми їжі по 500 кал.
Ранок і обід прекрасно все йде, споживаю багато білка, тримаю БЖВ...а ввечері як чорт вселяється і після вечері рука тянеться до булочок, солодощів.
Ну як це побороти?
Для прикладу мій сьогоднішній раціон.
сніданок - лаваш гречаний з фаршем з філе курки ,помідором, твердим сиром, кава американо
обід - стегно курки на пару, булгур, броколі
вечеря - яйця варені, болгарський перець, сирник з ізюмом (без цукру), чай.

ну що я роблю не так?
100pudov• вчера в 20:57
Ответ дляЗлюка-закусюка
це їх вибір.
вони дорослі люди, дітям 18-19 і чоловіку 50.
Выбор может быть только если они понимают на что идут, но это вряд ли, пока жареный петух не клюнет, будут жрать что попало.
Мальчун-задирун• вчера в 20:57
Ответ дляЗлюка-закусюка
а які у Вас десерти?
поділіться будь ласка
У меня барбарисик леденец)) один))
Ластовиння• вчера в 20:58
Ответ дляЧорт і Шо
А что покупали тут на сайте? Посоветуйте пожалуйста, тоже туда схожу
Трудно с этой едой совсем ...
Готовое меню на месяц , 250 грн отдавала. Такое, мне очень удобно, не нужно думать что готовить.
Птица Говоруша• вчера в 21:14
Ответ дляЕдинорог помог
если вы не лежите трупом, то 1500 - это только базовый обмен, вам надо больше.
Нормально. Я только на 1500 и худею, выше бесполезно
Звожу з розуму• вчера в 23:24
Мені мало клітковини в вашому раціоні
100pudov• вчера в 23:27
Ответ дляЕдинорог помог
Ха, автор даже рост не указала, но экспердов набежало
Леннон_Жив!• сегодня в 02:28
Мене спасають овочеві салати з мʼясом,куркою або рибою.
Леннон_Жив!• сегодня в 02:28
Ответ дляЧорт і Шо
Я просто хочу есть в удовольствие, свои любимые продукты, но вес стоит
Ешьте любимые продукты.Смысл мучаться?