Дона Ко Ко• Изменено вчера в 17:09

Вы хозяйка квартиры, кому вы бы сдали ее в аренду? Из предложенных кандидатов..

- Одному человеку (парень или девушка), но с большой собакой
- Молодой паре. Парень и девушка, но им лет 20—25 от силы
- Двум парням, который практически дома не бывают, а там только ночуют, но при этом они из средней Азии
- Семье с трекмя детьми несовершеннолетними детьми
— Никому
Аргументируйте ваш вариант
Пугачиха• вчера в 17:26
Ответ дляПоросенка
Ох ты ж блин, жестко... Это они белок на корм коту разводят?
Скорее всего самку взяли к самцам и те начали размножаться.
Клин_Кляйн• вчера в 17:26
Ответ дляПацаааааааан
П*янки , гулянки будуть 100%. В мене по сусідству живе така пара, поліція через день .
Не факт. Сестра 21 год с парнем живет, никаких гулянок
Живут спокойно
Майор Медуза• вчера в 17:28
Парню и девушке, с животными однозначно нет.
Мрію про космос• вчера в 17:30
Ответ дляMs. Любмая жена
Одній людині з великою собакою. Такі собаки зазвичай розумні і виховані. Збільшена оплата вирішить всі страхи. Про молоду пару можу навести приклад своєї доньки: зняли квартиру з хлопцем удвох, через три місяці завели 2 дегу. Ще через пів року взяли кошеня з притулку. Поки воно виросло - купу шкоди зробило. Зараз кіт і 7 дегу І це ще дитини поки нема...
А якщо собака хаска чи маламут?
Мастер Пис• вчера в 17:30
Ответ дляMs. Любмая жена
А власники в курсі цього зоопарку?
Ms. Любмая жена• вчера в 17:30
Ответ дляПугачиха
Ну дегу не пахнут и живут в вольере. А вот кошка то уже лишнее
Дегу дуже смітять, пищать, трощать все дерев´яне і пластик, а якщо не встерегли і вискочило з клітки - миттю щось перекусять в кімнаті. Клітка у білок 5 поверхів від підлоги майже до потолка. Благо молодьож айтішники і все одразу ремонтують самі за власний рахунок. Власника влаштовує, платять вони немало і в валюті.
мегамоСГ• вчера в 17:30
Напевно нікому. З особистого досвіду - молоді пари, хоч навіть 2 хлопці, можуть бути доволі шумними і це проблема. В нас на 16 поверсі жили 2 хлопця, айтішники. Знаю їх особисто, один тихий, а другий любить погуляти, періодично гульки були такі, що сусіди блювотину з кондиціонеру змивали. Потім на 14 поверсі жили компанія молодих хлопців та дівчат, переселенці з ЗП, офісники. Гроші легкі, дурні. Гуляли декілька разів так, що увесь будинок чув. Пару разів схоже що одна дівчинка напивалась до білки, викидала речі з вікна, добре що там великий палісадник і нікому в голову це не прилетіло. Кожен вечір в них грала музика, дуже гучно, сусіди в чаті ОСББ жалілися, але що поробиш, якщо тільки 9 вечора.
Стосовно великого собаки - ну таке, може і нічого, а може і зіпсує меблі, шпалери
Семенівни сусідка• вчера в 17:31
Автор, двум парням с Азии. Равшану и Джумшуту, они хоть с вами шпили-вили-нама сделают. Сиське-жопэ им покажите, и ночь обеспечена.
Мрію про космос• вчера в 17:32
Ответ дляКовбой Хагис
Не розумію тих людей, які не мають свого житла , але тварин розводять. Ще й винних роблять орендодавців, що ті не хотять здавати їм житло
А якщо коли заводили тварину було власне житло? Війна в країні п´ятий рік.
Кружите меня,кружите• вчера в 17:32
Конечно, парню с собакой
Смешнюча• вчера в 17:33
Сдавала и молодой паре и одинокому в командировках часто. И с ребенком и паре с ребенком которого родили так сказать в процессе. Сейчас другая пара но со взрослым ребенком живет. И паре с собакой. Все нормальные адекватные люди. Сами при съезде нанимали клининг. Нормальные работающие и ничем после никого не было запаха. Один парень жил еще и немного ремонта сделал. И одинокие девочки снимали одна была молоденькая а вторая лет 30. Но и квартиры не бабушатник были. Тут такое дело, если человек засранец, то он засранец. Самое интересное, невозможно же при встрече это определить.
Пугачиха• вчера в 17:39
Ответ дляMs. Любмая жена
Да, вольер должен быть большим. Грызут дерево они у себя там же. Убирать раз в сутки возле клетки это просто подмести. В комнате прям чтоб все перегрызли нет такого. Ну если их специально не выпускают на много часов. То что пищат, ну то такое, они поют как птички, очень приятно слушать)... У самой 3 дегу, идеальные домашние животные. Намного меньше проблем содержания чем любое другое. По сути раз в сутки насыпал корм, сменил воду, почесал пузико пару минут и живут своей жизнью. И самое главное нет запаха!
Ms. Любмая жена• вчера в 17:36
Ответ дляПоросенка
Ні, від любові до процесу, кіт з´явився значно пізніше))) Моїй доні дуже хотілся побавити малих білченят, мама ж нічого не розуміє, коли відмовляла, пояснювала... От їм білки і зарядили щотри місяці по виводку. Роздавали як могли на олхсі. Нарешті білкуна кастрували (то окрема історія), роздадуть останній виводок і можна видохнути, двоє після постійних 7-8 то ні о чом. Кота теж вже кастрували.
Chaterbox• вчера в 17:39
В мене є зять, дуже акуратний, чистоплотний і педант. Ідеальний квартирант. Зараз він військовий і підібрав собаку дворнягу з вулиці. Вона згризла в його відсутність лінолєум на кухні в орендованій квартирі. Коли він здавав квартиру, то лінолєум замінив на новий. Але не всі такі, тут не вгадаєш. Є тварина-треба розуміти що будуть збитки, тому треба брати більшу заставу.
2. У родичів знімали дві квартири і в кожній молода пара. Перші повністю уграли квартиру. Розбили скло на балконній рамі, шпалери подерли, повиривали дверцята з кухонних шафок, не було жодної вцілілої ручки, ванну подерли так, що її просто винесли на мусор. Вони прожили в ній 4 роки і заїзжали в цю квартиру після ремонту, перша здача була. Після них робили знов ремонт. Друга пара ідеальні були, залишили квартиру в першозданному виді, цілу і чисту.
3. Акуратність і порядність це ж не від національності залежить, а від конкретної людини/людей.
4. Теж саме і про родину з дітьми. Але багато дітей це фактор підвищенної застави. Взагалі, чим більше людей проживають, тим більше може виникнути проблем. В свекрухи зараз живе сім´я з 5 дітьми і це реальний клопіт. Сусіди дзвонять, жалуються на них постійно. Крики, ругань, мати постійно. Розвели плісняву, до них її не було. Ну зрозуміло що постійно прання, купання і готовка на таку велмку родину. Були інциденти, поліція до них приходила. Тепер вони під постійним наглядом служб. Ну і ніколи своєчасно не розрахувалися. Кожний місяць в них якісь проблеми.
Ms. Любмая жена• вчера в 17:40
Ответ дляМастер Пис
А власники в курсі цього зоопарку?
Так, в курсі, господар щомісяця приходить за грошима. Ще коли нікого не було, то питали чи не проти котика, на що той відповів, що він в цій квартирі жив з вівчаркою 10 років, то заведіть краще собаку, ніж кота... Квартира без супер ремонту, але і не убита, доглянута. Центр Львова.
Сирожено_пирожено• вчера в 17:45
В мене подруга здала квартиру молодій парі, їм по 20 років було(вже 22, бо живуть 2 роки). Такі молодці, все платять вчасно, зробили ремонт в кухні і кімнаті за рахунок оренди, але з мінімальними вкладеннями власними силами. Ніби молоді, але квартиранти чудові. І ми здавали квартиру молодій парі, то вони діти-дітьми - навіть лампочку поміняти не могли або коліно під умивальником почистити
СамавиховуюКота• вчера в 17:46
Молодій парі. Здати іншим варіантам - чекати квартиру в хлам.
СамавиховуюКота• вчера в 17:48
Ответ дляКружите меня,кружите
Конечно, парню с собакой
Які гарантії що цей хлопець взагалі буде прибирати квартиру?
Ms. Любмая жена• вчера в 17:55
Ответ дляПугачиха
Тоді ви точно оціните ці апартаменти) Клітка зроблена своїми руками і постійно щось додатково тюнінгується... Прибирання займає години дві-три. Нижній поверх зроблений з акваріуму, сміття летить тільки з верхніх.
Пугачиха• вчера в 17:57
Ответ дляMs. Любмая жена
У меня шкаф переделанный на три больших этажа)... А почему так долго убирают? Редко что ли? Боковые стенки надо закрыть
Тушьмушьнюшь• вчера в 18:00
Азиатам, и с детьми - никогда бы не сдала.
Ms. Любмая жена• вчера в 18:01
Ответ дляПугачиха
Миють все керхером) Плюс попрати гнізда-кубла (зроблені зі старих шапок), підкрутити-замінити пошкоджене... Генеральне прибирання клітки кожні вихідні. Навколо клітки щодня просто акумуляторний пилосос купили прибирати.
Пургену мне• вчера в 18:03
Арабам
Пугачиха• вчера в 18:07
Ответ дляMs. Любмая жена
Прям керхером это жёстко))... Я первый раз водичкой с моющим прохожу по полкам. Потом водичка и насухо вытираю. Постоянно им веточки и сено даю, потому редко меняю что-то в клетке. Круг деревянный для бега года полтора выдерживает. Возле клетки раз в сутки подметаю, только вперёд может что-то упасть, типа травинок, накакать и раскидывать много до уборки не успевают) но у меня шкаф закрытый с трёх сторон и трое их. Тоже имеет значение. Сейчас поищу фото в телефоне их апартаментов)
Пугачиха• вчера в 18:12
Ответ дляMs. Любмая жена
Вот)... Шапки сверху для домиков готовые лежат ждут очереди. Не стираю, меняю, на секонде беру охапками, хорошо выстирываю от запаха и им отлично. Тем более они эти домики грызут. Там стирать нечего. Бортики надо обязательно. Вот на фото видно, мусора минимум. До этого убиралось у клетки накануне
Пугачиха• вчера в 18:12
Ответ дляMs. Любмая жена
Ms. Любмая жена• вчера в 18:21
Ответ дляПугачиха
фото
О, у вас солідно, надійно зроблено. Покажу своїм, може, візьмуть ідею на озброєння.
Пугачиха• вчера в 18:27
Ответ дляMs. Любмая жена
Пусть забьют боковые и задние стенки. Хотя бы фанерками. Это быстро. И белкам уютнее, теплее зимой будет. И мусор не будет лететь куда попало. Проверено Сами делали этот домик. Все продумывали . Есть ещё и колесики на вольере, чтобы можно было передвигать в случае чего
Потребую апгрейду• вчера в 18:28
Ответ дляДона Ко Ко
Почему?
Сдаю уже третий раз паре, никаких проблем, аккуратные люди, целый день на работе
ОхиИВздохи• вчера в 18:38
Я бы собаке.)