Реверанс• 1 час назад

Чи може Іран вдарити по США? | Чому вторгнення стало можливим?

Комбат Купол
Про що відео? 0:00:00
Відповіді на питання: коли мир? 0:00:52
Що потрібно для вдалого наступу? 0:06:33
Де я знаходжусь? 0:10:21
Генерал Муженко: між сказати політичному керівництву «ні» 0:11:48
При Порошенку не було умов для вторгнення 0:15:03
Команда, яка прийшла у 2019 році, створила умови для вторгнення 0:18:40
У 2014-2019 роках виділялися великі кошти на ЗСУ 0:19:18
Ситуація на Близькому Сході 0:22:16
Чи зможе Іран нанести удар по Каліфорнії? 0:24:25
Такого рівня корупції ні при одній владі не було 0:25:46
«Шахеди» придумали не іранці 0:28:47
Поки Зеленський розповідав, що ми «адін народ», ми захищали Донбас 0:31:07

lisulya• 1 час назад
Рашкованам ещё поучиться нужно у США СВОшки создавать. Те, как придурки, сами участвуют, а США кашу заварили и сидят наблюдают как иранцы по другим странам ипашат
автор Реверанс • 1 час назад
Хто такий Купол?
Кіборг який завдяки вмінню прокладати безпечні маршрути у найнебезпечніші місця, транспортування воїнів і доставка їм провізії, води і боєкомплекту навіть через тили противника без людських втрат, самі бійці називали Анатолія ’Богом конвоїв’.
200 виходів - заходів без людських втрат.
ДАП,Бахмут,Соледар.