Коплю на груди• вчера в 22:05
Оплатила бронь за відпочинок в Болгарію. Читаю, а перевізника всі сварять і що
Якось не думала про це. З дитиною не їздила так далеко. А тут прочитала відгуки, а всі пишуть, що найгірший перевізник. І що робити? Змінити вже не можна?
Турагенція Tourdream• вчера в 22:49
Ответ дляКоплю на груди
Вже пізно, я оплатила 50% вартості туру.
Ого, щось багато. Зазвичай по раньому бронювання сумма передплати меньша. Та й умови скасування туру лояльні, якщо до початку відпочинку більше місяця.
А у Вас і оператор по туру теж Елайн? Чи тільки проїзд їх автобусом?
Коплю на груди
• вчера в 22:51
Ответ дляТурагенція Tourdream
Тільки проїзд. Я платила копійки в листопаді, а це просто внесла ще 25%. Решту за скільки там днів до туру, вже забула, 14 здається
Аноним_1858• вчера в 22:54
Ответ дляКоплю на груди
Просто пишут, что водители хамы, туалеты закрыты и оч маленькое расстояние между сиденьями. Почему не предупредили туроператоров, предложили б другого перевозчика. А я наивная и не перепроверила
Это практически везде так
Турагенція Tourdream• вчера в 22:58
Ответ дляКоплю на груди
Так а який туроператор по Вашому туру?
Коплю на груди
• вчера в 22:59
Ответ дляТурагенція Tourdream
Так а який туроператор по Вашому туру?
Я не пам´ятаю, треба шукати. У знайомої купувала. Поганий перевізник?
Пластилин_Колец• вчера в 23:03
Я їздила з Елайн в Болгарію в 2024. Брала не у них, а на БлаБла так було дешевше. Начиталася відгуків і теж хвилювалася. Правда виїзд перенесли на пізніше, із-за є-черга на кордоні. Але все було нормально. Автобус хороший, водії привітні, дівчина гід ввічлива,ставали на зупинках в туалет.
Турагенція Tourdream• вчера в 23:03
Ответ дляКоплю на груди
Та не дуже поганий. Ще залежить від того, коли у Вас тур. Бо з досвіду останніх років, на початку сезону, як правило все гаразд. А ось пізніше вже трапляються періодично трабли з автобусами.
Коплю на груди
• вчера в 23:04
Ответ дляТурагенція Tourdream
З 27 червня. А готель Актінія, щось можете сказати?
Коплю на груди
• вчера в 23:05
Ответ дляПластилин_Колец
Дякую! А в самому автобусі туалет був закритий?
Оце так цабе• вчера в 23:07
Ответ дляКоплю на груди
Єлайн тур
Їздили у 2024 році з цим перевізником у Болгарію. Водії були дійсно хами) Молоді хлопці, але такі нарвані. Назад поверталися з іншими - значно приємнішими.Автобус був туди зручний, а назад не дуже, туалет не відкривали. Може у вас буде по-іншому
Коплю на груди
• вчера в 23:10
Ответ дляОце так цабе
Дякую!
Турагенція Tourdream• вчера в 23:14
Ответ дляКоплю на груди
Та це ще майже початок сезону, має бути все гаразд з автобусом.
Готель нормальний середнячок, оновлений, не далеко від пляжу. Якщо взяли за гарну ціну, то має бути добре.
Коплю на груди
• вчера в 23:14
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую вам! 48 за 2+1, на 8+2
ПампушОК• вчера в 23:17
Я ездила как-то типа ’вип автобусом’,по моему, Альянс туроператор. Сказка: расстояния между сидениями,сами сидения удобные,туалет работал.
Турагенція Tourdream• вчера в 23:22
Ответ дляКоплю на груди
Дякую вам! 48 за 2+1, на 8+2
Гарна ціна, зараз вже набагато дорожче.
Коплю на груди
• вчера в 23:23
Ответ дляТурагенція Tourdream
Гарна ціна, зараз вже набагато дорожче.
Так. Дякую, що розповіли.
Турагенція Tourdream• вчера в 23:24
Ответ дляКоплю на груди
Так. Дякую, що розповіли.
Налаштовуйтесь на позитив та гарного відпочинку))
ПампушОК• вчера в 23:27
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А так ехала в Турцию через Кишинев, туда попались хамы) но я с ними включила режим в их стиле и отвоевала свои права , попустились) обратно совсем другие были и все идеально)
А какие именно вы отвоевали права?
Коплю на груди
• вчера в 23:28
Ответ дляТурагенція Tourdream
Щиро дякую!
ПампушОК• вчера в 23:31
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ми їздимо з ними до Туреччини, в Болгарії висаджували пасажирів. Ніяких ЧП не траплялось, скільки дитині?
Какая разница, сколько ребенку. Вы не слышали о диарее путешественника,о таких болезнях,как синдром раздраженного кишечника,болезнь Крона? Не обязательно есть гадость в дорогу бывает, в животе ’крутит’ и все.
Туалет должен быть открыт, это не означает,что все будут бегать каждые пять минут. А для непредвиденных ситуаций. С моей подругой в автобусе ехала пожилая женщина и она укакалась,это был ужас
ПампушОК• вчера в 23:33
Ответ дляКоплю на груди
А почему вы купили проезд отдельно, а тур отдельно?
Коплю на груди
• вчера в 23:34
Ответ дляПампушОК
Все разом. Не окремо
Стопясят раз обсуждала• вчера в 23:35
Ответ дляПампушОК
А какие именно вы отвоевали права?
Все время хотели рассадить меня с ребенком , так как мы купили места рядом с водителем справа, там сидения откидываются , и второй водитель хотел сидеть там. Продали эти места чтобы больше людей влезло. Причем это было в форме: слышь, а ну как ты сюда, пацан туда в конец автобуса ) ага щас . Водители молдаване были.
ПампушОК• вчера в 23:35
Ответ дляКоплю на груди
Все разом. Не окремо
Все будет хорошо, до Болгарии ехать это пыль. Я ездила в Черногорию,ото долго + часть серпантины: не много,но мне было страшновато)))) а подруга ездила с Элайн в Турцию, тоже не быстро,но все хорошо и у вас все сложится
Коплю на груди
• вчера в 23:35
Ответ дляПампушОК
Просила водія зупинити і він відмовив?
ПампушОК• вчера в 23:36
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Они почти всегда наглые)))
ПампушОК• вчера в 23:36
Ответ дляКоплю на груди
Просила водія зупинити і він відмовив?
Она не просила вообще (((
Коплю на груди
• вчера в 23:36
Ответ дляПампушОК
Дякую вам! Засмутило, що у них завжди туалеті закриті. Але що вже буде
Коплю на груди
• вчера в 23:37
Ответ дляПампушОК
Она не просила вообще (((
І що далі було? Водії хоч зробили зупинку?
Стопясят раз обсуждала• вчера в 23:39
Ответ дляПампушОК
Они почти всегда наглые)))
Та да) знаю я их, знакомые оттуда, но я спокойно отвечала нет, я буду сидеть тут. Мы едим вместе, они такие: есть нельзя в автобусе) я говорю воду будем пить вместе , они такие: ну пей . Потом еще трижды говорили пересядь, мешаете выходить. Я говорю нет, не хочу. Они ну ок) и так всю дорогу