Патика-мотика• 1 час назад
Який фільм можна дивитися мільйон разів і він ніколи не набридне?
Мона_Лиса• 1 час назад
Когда деменция наступит, любой фильм можно смотреть бесконечное кол-во раз, всегда будет интересно.
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляМона_Лиса
Из собственного опыта?
Мона_Лиса• 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Из собственного опыта?
Из опыта окружающих, с которыми каждый день знакомимся заново.
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляМона_Лиса
Вы в доме престарелых работаете , откуда такая информация?
Викачую яйцями• 1 час назад
Я сьогодні вчергове дивилась старий фільм с Сандрою Буллок «Поки ти спав» і зловила себе на думці, що для мене фільми кінця 80-их і до 2000-их це просто скарб. От дивилась цей фільм сотий раз і думала: « ну наче ж жодних спецефектів, а на душі просто таке тепло».
Капитанша• 1 час назад
Складно визначитися.
Коли взимку починаю на новий рік дивитися Гарі Поттера, а потім закінчую останню частину дивитися - хочу почати знову. Але я вперше всі всі частини подивилася на 2022й новий рік, тому напевно це ще не строк)
А так - не знаю, багато чого дивилася по колу
Капитанша• 1 час назад
Ответ дляНаучительница
Для мене це ’Мільйон років до нашої ери’
Тільки вчора дивилася) один з найприкольніших, при тому що французьке не дуже мені заходить. Не рахуючи ще абсурду типу Агент 117
Водійка хімарса• 1 час назад
Красотка, Дневник Бриджит Джонс, 1+1, Дьявол носит прада. Но Красотка на первом месте, когда все надоедает, включаю ее)
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляВодійка хімарса
Мне с Джулией больше нравится «Ноттинг Хилл»
Жерица ночи• 1 час назад
Спагетті-вестерн ’Хороший, поганий, злий’ з іствудом. І з музикою морріконе.
Горня капучіно• 59 минут назад
Таких не бывает. Но дольше всего я когда-то ’втыкала’ в старые советские фильмы, такие как зигзаг удачи, легкая жизнь, вокзал для двоих, служебный роман, гараж, кин-дза-дза... или в фильмы 90-х, например, Облако-рай или Орёл или решка.
Не знаю почему. Эти фильмы смотрела по кругу раз по десять, не меньше.
А я с Рио-де-Житомира!• 53 минуты назад
Я практично ніколи не передивляюся фільми - єдині, які я дивилася двічі, мабуть, були «Поки ти спав»(на Різдво можна і втретє подивитись) і «Амелі».
Фиктивная• 45 минут назад
Ответ дляKROX@
Великий Гетсбі
Форест Гамп
Плюс Зелена миля, Втеча з Шоу-Шенка.
Загалом, фільми з Хенксом якимось дивним чином не набридають)
Люблю його тандем з Мег Райан- Вам лист, Несплячі в Сіетлі.