ША! я прийшла!• 1 час назад
Чи отримаю
я на цьому тижні позитивну відповідь?
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Якби ж...
Ну раз Вы не в принятии, то на нет и суда нет 🤷♀️
ША! я прийшла!
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Від мене це не залежить, на жаль
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Від мене це не залежить, на жаль
От Вас не зависит Ваше состояние? А от кого зависит в принятии Вы или нет?
ША! я прийшла!
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Від мого стану відповідь як раз не залежить.
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляША! я прийшла!
Я бы могла поспорить, но не буду. Мой опыт Вам все равно не пример.
Ну так если от Вашего состояния не зависит ответ, зачем быть не в принятии? Это же не логично 🫤
ПростоБелка• 1 час назад
Швидше за все, позитивної відповіді в тому вигляді, як Ви чекаєте, не буде, може бути відмова, затягування або не зараз або відповідь буде, але вона емоційно не задовольнить
Але, що важливо, за спиною ще стоять повні кубки, тобто шанс не зникає, ситуація може перегратися пізніше