Наивная Хо• 1 час назад

Якщо ось так вивалюється живіт вперед? Не переїдала Допоможіть

Привіт! Підкажіть, будь ласка, якщо у мене живіт якби “вивалюється” вперед, навіть коли я не переїла — з чим це може бути пов’язано? Це більше про слабкі м’язи преса, поставу чи щось інше?

Можливо, порадите, на що звернути увагу в тренуваннях і які вправи додати, щоб це скоригувати? Хочу зрозуміти, як правильно працювати з цим, без шкоди для здоров’я
Не люблю натовп• 1 час назад
Диастаз, лордоз, неправильная осанка
Творог для розжига• 1 час назад
Так а в стоячем положении нет живота ?
автор Наивная Хо • 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
Так а в стоячем положении нет живота ?
Коли стою живіт також випирає і боки
ротцвеники• 1 час назад
Треба дивитися в положенні стоячи
Украиночка• 1 час назад
Это жир🤭
Шкварочка• 1 час назад
слабкі мязи. Для початку постійно втягувати живіт, щоб тримати корсет.
Втягувати на скільки це реально, щоб нормально дихати.
Змінити харчування
Неваляшкина• 1 час назад
Сбросить вес, явно же видно, что там большая прослойка жира
Творог для розжига• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Коли стою живіт також випирає і боки
Ну так тоді це зайва вага
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
Так а в стоячем положении нет живота ?
Что за булинг?
Творог для розжига• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Что за булинг?
Тобто?
Знаю бакси• 1 час назад
Ответ дляТворог для розжига
Тобто?
Намеки у вас какие-то гнусные.
Автор же четко пишет - не переедала
Протру пилюку• 1 час назад
диастаз скорее всего, вы рожали?
Стрибну в гречку• 1 час назад
ну Вы не худышка, тут нужно и сбросить пару кг, и спортом заняться
Гл. Амурная• 1 час назад
Вы давно рожали?
Вумна вутка• 1 час назад
Что ж Ти такая жирная
Катастрофа• 1 час назад
Ответ дляШкварочка
Змінити харчування
Куди жир пропонуєте втягувати і як це допоможе? М´язи зміцнються при фізичному навантаженні, але м´язи жир не заміщають жир знаходиться на м´язах, втягувати не втягувати бока без дефіциту калорій будуть висіти
Царевна в уггах• 1 час назад
А если втянете живот, он куда-то исчезнет? Нет. Значит это просто жир. Вам действительно надо похудеть, если хотите от живота избавиться. Но у меня для вас плохая новость- живот может уйти последним 😂 Но упражнения для осанки и тазового дня не помешают, они вообще никому не помешают.
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Коли стою живіт також випирає і боки
Це жир висить, треба схуднути і прес качати
Катастрофа• 1 час назад
Автор, без коригування харчування ніяких вправи не допоможуть, масажи, крема і чарівні пігулки, якщо це не проносне, також, навіть не переїдаю не допоможе, зменшила вуглеводи, додала білка і силові вправи так
Зоряний Шлях• 1 час назад
Может надуло?
Рожки-да-ножки• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Коли стою живіт також випирає і боки
Ну то ви просто жирненька. В мене так само, тому що маю зайві 10 кг. Точно знаю, що допомогти вам (як і мені) може лише правильне харчування та хоч трішечки спорту
автор Наивная Хо • 1 час назад
Ответ дляПротру пилюку
диастаз скорее всего, вы рожали?
Рожала трьох
Закуйовджена життям• 1 час назад
Ответ дляЗнаю бакси
Намеки у вас какие-то гнусные.
Автор же четко пишет - не переедала
Не переїдала. Сьогодні вранці. Автор просто забула уточнити.
автор Наивная Хо • 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Вы давно рожали?
5 років тому
Рожки-да-ножки• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
Это жир🤭
💯 могла б в якості доказу своє точно таке фото прикріпити, але люди навкруги не зрозуміють моєї спонтанної фотосессіі
Протру пилюку• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Рожала трьох
если диастаз,то его только хирургически ушивать, тут ни диета ни спорт не решат вопрос кардинально
Рожки-да-ножки• 1 час назад
Ответ дляСтрибну в гречку
Не пару, ой не пару. І навіть не 3-5
Метровий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляНаивная Хо
Рожала трьох
Какой у Вас вес и рост?
автор Наивная Хо • 1 час назад
Ответ дляЦаревна в уггах
Ось я втягнула живіт стою
Сметчица• 1 час назад
Худеть, лишний вес, жир