Аль де Барановна• сегодня в 13:14
Косметичні новинки
Порадьте, що спробувати
карбомаски, якісь патчі чи може ще що цікаве пробували
мені 45 років. шкіра суха. турбують зморшки під очима. є купероз трохи
Сама не знаю• сегодня в 13:18
В мене весь догляд після 45 років звівся до ін,єкцій диспорту раз в 7-8 місяців, ретинолу ввечері та СПФ зранку. Цього абсолютно достатньо
Ще раз на тиждень або ензимне вмивання або пілінг-скатка. Та сироватка з полінуклеотидами.
Всі маски після 45 це ні про що, як на мене.
Карбомаски, пачти це все поверхневе та недієве.
Аль де Барановна
• сегодня в 13:18
Ответ дляШиворот Навыворот
Ипл и полинуклеатиды. Не новинки, зато есть эффект
скажіть, будь-ласка, які бренди використовуєте. особливо для очей може що
Аль де Барановна
• сегодня в 13:19
Ответ дляСама не знаю
я не роблю процедур
а маски це і процедура для релаксу =)
Сонечко• сегодня в 13:20
Ответ дляАль де Барановна
Вам посоветовали ipl лазер от курероза и инъекции. Никакого крема от морщин не существует.
Дама_с_коготками• сегодня в 13:20
Патчи Шисейдо рабочие, они на пол лица, но делать нужно каждый день. Хорошо увлажняют, дают сияние.
Пептиды, ретинол.
Биоревитализация.
Пептиды, ретинол.
Биоревитализация.
Меня много• сегодня в 13:21
Ответ дляДама_с_коготками
Пептиды, ретинол.
Биоревитализация.
Пептиды, ретинол.
Биоревитализация.
Напишите плиз рабочие марки(пептиды ,ретинол)
Шиворот Навыворот• сегодня в 13:21
Ответ дляАль де Барановна
Вокруг глаз мне очень нравится usolab. Уже не раз его повторяла.
Сама не знаю• сегодня в 13:21
Ответ дляАль де Барановна
я не роблю процедур
а маски це і процедура для релаксу =)
Ну так тому і шкіра суха, і зморщки.
Так вам що радити? Який запит? Результат або релакс?
Маски та патчи це викинуті гроші в нашому віці.
Дама_с_коготками• сегодня в 13:23
Ответ дляМеня много
Я люблю Medik 8 ретиналь и их пептидная сыворотка в черной банке, в комплексе, не что-то одно
Гірчинка• сегодня в 13:23
Ответ дляСама не знаю
Ну так тому і шкіра суха, і зморщки.
Инъекции боком не вылезут со временем?
Аль де Барановна
• сегодня в 13:25
Ответ дляГірчинка
Инъекции боком не вылезут со временем?
буде видно років через 10-20
Аль де Барановна
• сегодня в 13:27
Ответ дляСама не знаю
Ну так тому і шкіра суха, і зморщки.
Шкіра суха і зморшки тому що вік такий.
ваші інєкції це ж теж тимчасово
Сама не знаю• сегодня в 13:37
Ответ дляАль де Барановна
Шкіра суха і зморшки тому що вік такий.
ваші інєкції це ж теж тимчасово
Причому тут вік? Вам вже 60-65???
При правильному догляді в 45 років немає зморщок і шкіра не суха. Шкіру потрібно напитувати вологою. Відповідні сироватки, спф правильного складу та ретинол допомагають глибинно зволожувати . Якщо ви переймаєтеся за інєкціі, то скажу вам так. Від філлерів так, можуть бути побічні ефекти колись. А від ботоксу ні, при правильному використанні правильним лікарем ефект полягає лише в тимчасовому блокуванні м´язів
Аль де Барановна
• сегодня в 13:39
Ответ дляСама не знаю
Причому тут вік? Вам вже 60-65???
ну так я й питаю про засоби типу сироватки
а не зразу інєкції, бо все інше не допоможе
Сама не знаю• сегодня в 13:39
Ответ дляГірчинка
Инъекции боком не вылезут со временем?
Розберіться в цьому питанні, якщо вам цікаво. Інформації мопе. Чи дають інєкціі ( і які саме з них ) якісь небажані ефекти.
Гірчинка• сегодня в 13:41
Ответ дляСама не знаю
Спасибо, мне больше не интересно. Видела результаты тех, кто раньше начал.
КошкинДом• сегодня в 13:41
Сон, відпочинок, відсутність стрессу, свіже повітря. Спокій
Як я гарую, як проклята то ніяки уколи не допоможуть
Аль де Барановна
• сегодня в 13:43
Ответ дляКошкинДом
ви праві.
відсутність стресу важко собі організувати. пью якісь чаї заспокійливі проти стресу. в довгосрок, сподіваюсь, дає ефект
Сама не знаю• сегодня в 13:47
Ответ дляАль де Барановна
Блін, Не ображайтеся, але почитайте про базові анти- ейдж процедури для вікової шкіри. Основа це глибоке зволоження та запобігання появи нових зморшок в комплексі. Інєкціі це не коли інше не допоможе, а коли треба запобігти. Бо після вони вже не допоможуть. Розповідати як лікар я вам не можу, занадто довго. Раджу почитати
Аль де Барановна
• сегодня в 14:12
Ответ дляСама не знаю
Я просила поради про якісь цікаві косметичні засоби, що варто спробувати
ніяких інших порад я не просила
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
Шкіра суха і зморшки тому що вік такий.
ваші інєкції це ж теж тимчасово
Мы ровесники. Кожа не сухая и морщины под глазами нет. Ухаживаю за ней всю жизнь.
Аль де Барановна
• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
а як доглядаєте останнім часом?
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
ніяких інших порад я не просила
Третиноин и спф
Амелі на мілені• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
а як доглядаєте останнім часом?
15 лет спф круглый год. Лет 5 витаминиС, кислоты, ретиноиды. Год назад начала колоть ботокс и полинуклеотиды
Аль де Барановна
• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
Третиноин и спф
яка стрьомна інфа попалась
’Третиноин (Trvtinoin) - лекарственное вещество - ретиноид; применяется для лечения угрей. Назначается местно в виде крема, геля или жидкости; возможные побочные эффекты: появление волдырей на коже, изменение ее пигментации, повышение чувствительности к солнечным лучам и нарушение развития плода (в случае применения данного лекарства беременными женщинами). Торговое название: рстин-А (Rctin-A). ’
Анонимус Я• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
яка стрьомна інфа попалась
Ретинол, ретиналь, третиноїн - це група ретиноїдів, просто вони різні за силою дії. Всі види ретиноїдів заборонені при вагітності, а також можуть викликати негативну реакцію при неправильному застосуванні.
Амелі на мілені• 1 час назад
Ответ дляАль де Барановна
яка стрьомна інфа попалась
Вы беременны? Мой сын - нет. Применяет его уже 2 года. Всё отлично. И я уже год. Тут много девочек его используют.