Замороженная селедка• сегодня в 11:19

Сусідка попросила мою доньку посидіти з її дитиною на канікулах

Моїй донці 15, у сусідів дитина приблизно 1-2 клас, живемо в одному під´їзді, ніколи не спілкувалися, тільки вітаємося. Підійшла вчора сусідка і запитала, чи не зможе моя донька на наступному тижні приходити до них додому і сидіти з її сином з 9 до 17. Нікуди не виходити, не гуляти, просто сидіти у них вдома, давати дитині їжу, спілкуватися з ним, може гратися. Їм немає з ким лишати дитину на канікулах. Сказала, що "віддячить". Моя донька ніби не проти, вона собі вже там намалювала космічні заробітки, хоча чітко ніхто нічого не казав про оплату, просто "я віддячу". Мене якось трошки бентежить ця затія. Відпускати? Про що варто потурбуватися?
Зробіть вибір:
вже голосів: 333
Відпускати
Відмовлятися
Інше
Конотопська відьма• сегодня в 11:21
Ваша дочка ещё сама ребёнок!
Научительница• сегодня в 11:21
А ваш ребёнок, не ребёнок? Погулять на каникулах не хочет. Я уже молчу, что родители должны обеспечивать, чтоб ребёнок не работал
Все буде Україна• сегодня в 11:21
а донька що каже?
якщо б від 500грн/день, то я б дозволила
Айболитная• сегодня в 11:21
это у вашего ребенка все каникулы насмарку, ей предлагают конкретную работу с большой ответственностью - потому я бы четко спросила о размере ’благодарности’ и дочка бы уже решала. Может ей шоколадку подарят под видом благодарности.
Гербарія сушу• сегодня в 11:21
сусідка повинна була через Вас питати і у Вас питати згоди, а не у дитини
автор Замороженная селедка • сегодня в 11:22
Ответ дляГербарія сушу
Вона у мене запитала, я сказала що поговорю з донькою, ось сьогодні треба щось відповісти
Научительница• сегодня в 11:22
Ответ дляАйболитная
Так и будет, отсидит неделю в квартире со спертым воздухом. И получит сладость в благодарность
Тишком нишком• сегодня в 11:26
Надо четкость понимания віддяки. Я в 16 летнем возрасте помогала с английским языком соседке младшей и черте сколько времени угробили не это, а віддяка за две недели подготовки к экзамену оказалась шоколадкой. Мне было настолько обидно, просто жесть. Зато научилась говорить нет на всю жизнь.

Она точно хочет на халяву, потому что куча дневных лагерей везде где тысяч за 4000-5000 организуют младшеклассников на неделю.
Гербарія сушу• сегодня в 11:22
Ответ дляВсе буде Україна
а донька що каже?
сусідка хитрозроблена. явно мова не про 500 грн, вона хоче за дешево
Некомильфо• сегодня в 11:23
Отказала бы, так как обычно это отблагодарю - фигня, а ребенок угробит все каникулы. Нормальные люди сразу озвучивают сумму и оплачивают каждый день.
Налитое яблочко• сегодня в 11:25
скільки ваша донька хотіла б коштів за цей підробіток за тиждень? вважаю потрібно озвучити суму сусідці, якщо ок, то 50% наперед и гарний донці підробіток буде..
Все буде Україна• сегодня в 11:25
Ответ дляЗамороженная селедка
спитайте прямо, скільки вона готова заплатити
Моя улюблена страшко• сегодня в 11:25
Якщо щось трапиться, то будете відповідати ВИ. за обох!
Бо тут тільки ви повнолітня
Файна_зупка• сегодня в 11:26
Ответ дляНаучительница
І за дитинство і вузівську юність.
А мене тут хейтять ті, чиї діти мусять працювати з 14
Пузата Хата• сегодня в 11:26
Ответ дляЗамороженная селедка
питайте прямо за оплату, але у вас є потреба в тих грошах? дитина також має канікули.
Таракашечка• сегодня в 11:26
Спросите детальнее про оплату
Ms. Откровенность• сегодня в 11:26
Запитайте, яка точно сума. Мене в цій ситуації напрягає, що невідомий кінцевий розмір винагороди (може, вона реально 500 грн за повноцінний робочий тиждень планує заплатити) і 8 годинний робочий день. Дітям в такому віці дозволено 4 години працювати.
Гербарія сушу• сегодня в 11:28
Ответ дляЗамороженная селедка
автор зараз діти різні бувають, невиховані, істеричні, з поведінковими відхиленнями. навіщо Вашій дитині не дай Бог стрес чи чого ще гірше.
це точно не заробіток. сусідка хоче зекономити, а ваша донька заробити(це дуже правильне бажання). їм обом не по дорозі.
Конотопська відьма• сегодня в 11:28
Ответ дляЗамороженная селедка
Независиио от суммы благодарности, зачем Вы хотите взвалить на свою дочь такую ответственность?
Безсовісна кума• сегодня в 11:27
я бы уточнила размер зп
Таракашечка• сегодня в 11:28
За такое норм грн 700 в день не меньше
Научительница• сегодня в 11:28
Ответ дляФайна_зупка
І за дитинство і вузівську юність.
Я считаю пока учатся, надо помогать
Байрактарна• сегодня в 11:28
Я бы спросила сколько будет платить обязательно. Если дочка хочет подработать, для неё это важно.
Не пириживай• сегодня в 11:29
Обов´язково обговорити оплату до початку.
Оплата має бути щоденною.
Я платила 15-річній знайомій дівчинці за те, що вона 4 години побуде з моїми дітьми (тоді їм було 5 і 8 років) 250 грн. Але це було 7 років тому, без обстрілів, і ціни були інші тоді.
Діти були знайомі з цією дівчиною, і дівчина мала досвід (працювала тренером з карате).
Научительница• сегодня в 11:29
Автор, у вас муж есть?
Что детский заработок, вам не лишний
Глубоководная селедка• сегодня в 11:29
Я б не дозволила своїй дитині йти сидіти з дитиною сусідки на канікулах.
І так втомлюється під час занять у школі, велике навантаження, д/з робить до ночі. Цей тиждень канікул потрібен, щоб трохи відпочити і відновитись, а не сидіти в квартирі з чужою дитиною, це не варто ніяких грошей.
Файна_зупка• сегодня в 11:29
Ответ дляЗамороженная селедка
Є купа нюансів такого сидіння з іншими дітьми.
Тобто ваша ж дитина не зможе вийти з чужої квартири?
А ви впевнені в таких умовах, що поки ваша дитина не вийде з чужої квартири, то в цю квартиру ніхто не зайде чужий до підлітка?
Нах такі розклади?
Женщина_в_лосинах• сегодня в 11:29
Ответ дляВсе буде Україна
спросить обязательно. нужна прямая договоренность! отблагодарить она и шоколадкой может)
Шкварочка• сегодня в 11:30
Ответ дляЗамороженная селедка
Нет. Нет и всё. А ’я віддячу’, это, зачастую, не полноценная оплата труда, а какая-то жлобская шоколадка.
Десь так, але...• сегодня в 11:31
Так и сказать за 500-700 грн дочь согласна нет то это проблемы соседей, няня ей будет дороже и то при условии если ваша дочь сама хочет подработать , может купить что-то хочет