Эт вернячОк• 1 час назад
Уся стрічка у новині
що у Охматдиті підліток став посмертно донором. Хто зрозумів, він хворів і його не змогли вилікувати? Чи він постраждав від шахеда?
Клевотница• 1 час назад
Хлопчик 13 років, впав в басейні і вдарився головою. Не можна нічого зробити, мозок загинув (. Батьки погодились на донорство, він врятує 4-5 дітей.
Эт вернячОк
• 1 час назад
Ответ дляКлевотница
Дуже шкода.
Робот Вертер• 1 час назад
Ответ дляКлевотница
Боже, яке горе батькам і які вони мудрі.
Не заздріть тьоті• 1 час назад
Яка страшна і водночас благородна місія на землі була в цього хлопчика, царство небесне, сил батькам.