Зоркая Зорро• сегодня в 10:33
А чи може бути у хлопчика 6 років справжня
Клінічна депрессія?
Дівчина Гілмор• сегодня в 10:34
Цікаво, а як вона в нього проявляється? Здайте аналіз крові, може дефіцит вітамінів, а не депресія
Зоркая Зорро
• сегодня в 10:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Дитина часто плаче і каже, що не хоче гратися і вчитися, бо ’в голові туман’
Дівчина Гілмор• сегодня в 10:38
Ответ дляЗоркая Зорро
То то не депресія, то треба йти обстежити дитину. ’Туман’ поняття широке. Невролог, офтальмолог, зак і т.д.
Зоркая Зорро
• сегодня в 10:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Просто у мене рекурентний депресивний розлад, багато років на Пароксетині.
Тому і думаю про спадковість
Котики-муркотики• сегодня в 10:40
може бути, якщо це генетичне або багато стресів (конфлікти батьків, в садочку...). Може сканує емоції когось з батьків.
В дітей ще не сформована психіка, часто вони сприймають світ через емоції батьків.
Плаксивість, зміни в поведінці (нічого не хочу і не буду), не хоче гратись, каже ’я поганий, мене ніхто не любить, чи не дружить зі мною’.
Це треба йти до дитячого психіатра.
Котики-муркотики• сегодня в 10:41
Ответ дляЗоркая Зорро
Тому і думаю про спадковість
так, це може бути спадкове через порушення роботи нейромедіаторів.
АД були до вагітності чи після?
Зоркая Зорро
• сегодня в 10:42
Ответ дляКотики-муркотики
АД були до вагітності чи після?
Після.
Дівчина Гілмор• сегодня в 10:43
Ответ дляЗоркая Зорро
Тому і думаю про спадковість
Тоді, так, може бути і спадкове. Але так рано, автор, треба тоді ще й до психіатра вам обом. Він переймає багато ваш настрій. Не даремно кажуть спокійна мама - спокійна дитина
Борщичок• сегодня в 10:45
Ответ дляЗоркая Зорро
Тому і думаю про спадковість
Частоту таких родителей такие же дети, и это не наследственность, это среда и атмосфера в которой ребёнок растёт.Дети зеркалят состояние и поведение родителей
Котики-муркотики• сегодня в 10:47
Ответ дляЗоркая Зорро
Після.
1 Базовий чек-ап. Вітаміни, ЗАК, щоб виключити соматичні фактори.
2 Дитячий психіатр.
3 Психотерапевт для обох!!! для корекції поведінки обох. Часто дитина дзеркалить поведінку матері.
2 Дитячий психіатр.
Зоркая Зорро
• сегодня в 10:47
Просто не знаю, чи ставлять взагалі в 6 років такий діагноз.
Котики-муркотики• сегодня в 10:53
Ответ дляЗоркая Зорро
ставлять
Котики-муркотики• сегодня в 10:54
Ответ дляЗоркая Зорро
Тому і думаю про спадковість
А ви працюєте з фахівцем? розбираєтесь з причинами депресії?
в сім*ї спокійна обстановка?
Зоркая Зорро
• сегодня в 10:54
Ответ дляКотики-муркотики
в сім*ї спокійна обстановка?
Чоловік ще в 2023 без вісти зник
Котики-муркотики• сегодня в 10:58
Ответ дляЗоркая Зорро
Чоловік ще в 2023 без вісти зник
мені дуже дуже шкода
Ви тривалий час перебуваєте в стресі і невизначеності(( пробували звертатись в групи підтримки дружин, чиї чоловіки зникли ???
Групова підтримка допомагає, дає опору та віру
Зоркая Зорро
• сегодня в 11:48
Ответ дляКотики-муркотики
мені дуже дуже шкода
Дякую за пораду, ще не зверталася
Зоркая Зорро
• сегодня в 11:50
Ответ дляНебоброїдка
Хлопчик багато сидить у гаджетах?
Не багато, намагаємось контролювати
КартаБезКомиссий• сегодня в 13:38
Ответ дляЗоркая Зорро
А вам важно чтобы поставили диагноз или разобраться в биохимии нейромедиаторов?