Где тут 0?• вчера в 11:26

У кого был отказ от крещения?

Священник отказал родителям хрестить их ребенка. Как я поняла, от того, что посчитал в беседе, что они не верующие, в храм не ходят, невенчанные и венчаться не хотят, только расписаны в РАЦС.
Кто-то с таким сталкивался?
Крестят только детей верующих родителей, которые ходят в храм и соблюдают все его обряды?
Церковь католическая. Родители крещены.
автор Где тут 0? • вчера в 19:00
Ответ дляПП-шница
Але чогось хрестити і вінчатись йдуть у церкву.
нет, только хреститься. И почему чогось?
Родители крещенные, от того и ребенка хотели крестить.
автор Где тут 0? • вчера в 19:03
Ответ дляПП-шница
Так хрещення це і є стати християнином, тобто членом церкви Христової.
получается что не важно в какой христианской церкви? можно вообще в любую обратиться, любого патриархата?
Так если в одной церкви родителям отказали, то они пойдут в другую церковь, где им дадут добро. Разница будет только в патриархате, к примеру.
ЯсноВидящая• вчера в 19:21
Ответ дляКапитошечка
В Украине крещение ребенка превратилось в формальность.
Неверующие люди крестят ребенка, потому что ’всі так роблять’. Плюс еще можно позвать в крестньіе знакомьіх, а потом ждать от них подарков.
В більшості випадків саме так
ЯсноВидящая• вчера в 19:24
Ответ дляТак точно!
Ну то забудьте про цей факт, наче й не було. Що за тривожність на рівному місці?
Ви коли підписуєте з кимось договір потім теж вважаєте що якщо Ви забули, то і договору не існує? ХЕ може і забити на неактивну учасниця, а може і витребувати згідно договору
ПП-шница• вчера в 19:25
Ответ дляГде тут 0?
Бо дитина ще мала, і відповідальність за неї у вихованні у вірі беруть хрещені батьки або священник. Якщо загроза життю, хрестити може будь-який християнин, і саме по вірі цього християнина у Бога дитина буде охрещеною.
ЯсноВидящая• вчера в 19:30
Ответ дляГде тут 0?
Ну для меня да, как и для этих родителей.
Зная, что меня крестили, что я носила когда-то крестик, мне ближе именно христианство. Не было б крещения, у меня б и связи с христианством не было б. Я б тогда вообще не заходила ни в какие храмы, либо заходила, либо заходила б вообще в любые, независимо от их принадлежности к религии.
А так я четко выделяю для себя только христианские храмы. Именно по эту религию знаю больше всего. Про остальные религии ничего не знаю особо.
Ви не дали відповідь. Що Вам дає приналежність саме до релігії? Привід відсвяткувати якісь християнські свята? Зайти на Пасху посвятити кілечко ковбаси із яйцями та паскою? Бо якби для Вас важливіше був зв´язок із Богом то релігія тут ні до чого. Абсолют один, а люба релігія це просто посередник.
Пасхальний тролік• вчера в 19:45
Ответ дляГде тут 0?
Ну как это невозможно, если я уже привела свой пример.
Я не исповедую религии, но именно в христианские храмы могу зайти и именно ее праздники праздную. Я ж не праздную праздники других религий? Не хожу в мечети.
Если б меня не крестили, то мне б было одинаково, что зайти в мечеть, что в храм, что Пасха, что Ханука...
Ну так з таким самим успіхом могли б і зайти і святкувати, це нічого б не змінило.
Пасхальний тролік• вчера в 19:46
Ответ дляПП-шница
При чому в ту церкву, яка на їхню ж думку не розбирається, що таке хрещення
Пасхальний тролік• вчера в 19:49
Ответ дляЯсноВидящая
Релігія це зовнішні атрибути віри, а віра це система уявлень про Бога. Бог один, але люди мають про Нього різне уявлення. Але ж не можуть бути всі уявлення про Бога правильними, якщо всі вони різні. Щось ближче до істини , щось далі. Кожен сам вирішує, що йому прийняти. А не батьки і не релігійні ритуали.
Пасхальний тролік• вчера в 19:54
Ответ дляГде тут 0?
У вас і так не має ніякого зв´язку з християнсьвом, якщо ви його не сповідуєте.

У вас є лише зовнішні атрибути, але на суть це не впливає.
ЯсноВидящая• вчера в 20:09
Ответ дляПасхальний тролік
Ніхто не має повного уявлення про Нього. Геть інші рівні. Душам,, які обмежені фізичною оболочкою складно навіть зрозуміти хто вони є, уявити що вони і є частиною Творця

Стосовно уявлень, гарне порівняння зараз прийшло в голову. Бог, Абсолют, Всевишній і безліч інших імен - він різноманітний, є одночасно всім і всюди. Порівняємо його з інтернетом. А Душа дискетка 1.44 (хто ще пам´ятає такі?). Якщо дуже сильно розвинена, то можливо навіть флешка. Чи можна скачати весь інтернет на них? Звичайно ні. Поміститься лише крапелинка інформації.
Релігія це вже великий зовнішній жорсткий диск, чи нехай навіть сервер. Туди набагато більше можна скачати інформації і побачити що інтернет більш різноманітний. Та яким би об´ємом не була релігія вона всеодно неосягне практично неосяжне. І якщо взаємодіяти лише з релігією (жорстким диском), то уявлення про глобальну мережу буде лише в рамках тієї інформації, яку колись хтось скачав на диск з інтернету. Тому і всі диски (релігі) відрізняються і схожі між собою, бо автори були різні. Та жоден не дає вичерпну інформацію. Хоча для більшість людей-дискеток це вже просто фантастика.

Підходимо до Вашого судження, що деякі релігії мають правильніше чи ні уявлення. Вони всі мають правильне уявлення. Але лише про якісь конкретні грані. А ті Душі, які більше розуміння мають про Творця, їм вже не цікаво гратися на Землі пасочками
З таким успіхом можна спробувати скачати весь інтернет на дискетку (пам´ятаєте про такі,?). Причому чим менше розвинута душа, тим менше вона
Пасхальний тролік• вчера в 20:11
Ответ дляЯсноВидящая

Я в вашу маячню не вірю. Але переконувати вас не маю наміру. Я християнка.
ЯсноВидящая• вчера в 20:16
Ответ дляПасхальний тролік
Ваше право і Ваш вибір. Можете вважати що ваша релігія єдиноправильна
ЯблокоРаздора• вчера в 20:40
Ответ дляГде тут 0?
смысл в том, что иметь принадлежность к какой-то религии. Это как зачаток. Если потом ребенку понадобится религия, то первый храм в который он обратиться будет то - где он крещен.
Зачем это надо в неверующей семье? Это так глупо звучит
Гл. Амурная• вчера в 20:52
Ответ дляГде тут 0?
Я очень сомневаюсь что такое возможно. Очень многие украинцы заграницей живут на соц выплатах. У них физически нет возможности даже 100 евро в год платить на церковь, не говоря уже о 600 евро.
Если б такую расценку установили, то в их церковь вообще б никто не ходил.
Ходить и платить разные вещи, как ходить и крестить, как ходить и венчаться. Налог на церковь платят верующие, которые зарегистрированы в церкви как прихожане. Налог с зарплаты в 4000-4500 брутто,- около 600 евро в год. Это не про соцвыплаты, не знаю как в других странах, а в Германии больше половины трудоспособных украинских беженцев работают и платят налоги. Католики, прихожане местных церквей платят этот налог и евангелисты, про другие конфессии не знаю.
Svitlo_• вчера в 21:10
Ответ дляГде тут 0?
Так яке відношення мають наші переселенці до католицьких чи лютеранських храмів Європи, щоб платити податки?
Svitlo_• вчера в 21:11
Ответ дляГде тут 0?
Так ви ж не знаєте в якій церкві вас особисто хрестили. Куди ви підете?
Svitlo_• вчера в 21:13
Ответ дляГде тут 0?
Батьки хрещенні в католицькій церкві?
Svitlo_• вчера в 21:14
Ответ дляГде тут 0?
Не в патріархаті, а в деномінації. І кожна має свої віровчення.
автор Где тут 0? • вчера в 21:19
Ответ дляГл. Амурная
Ну Германия - то особая страна. Там и за собак платят налог.
автор Где тут 0? • вчера в 21:19
Ответ дляSvitlo_
Прямое. В ЕС полно наших церквей, в том числе и католических. В Украине тоже есть католики.
автор Где тут 0? • вчера в 21:20
Ответ дляSvitlo_
ну я ж знаю, что христианкой. У меня есть крестик, явно ж не в мечети крестили меня.
автор Где тут 0? • вчера в 21:21
Ответ дляSvitlo_
Батьки хрещенні в католицькій церкві?
Они не знают в какой церкви их крестили. Это было еще при СРСР.
Svitlo_• вчера в 21:21
Ответ дляГде тут 0?
Так є різниця в католицькому храмі чи православному.
Svitlo_• вчера в 21:22
Ответ дляГде тут 0?
Скільки їм років, що вони не знають?
автор Где тут 0? • вчера в 21:22
Ответ дляSvitlo_
для меня разницы нет. Что католики, что православные - христиане.
автор Где тут 0? • вчера в 21:23
Ответ дляSvitlo_
Скільки їм років, що вони не знають?
слушайте, ну как они могут знать, если их крестили в детстве и не их родители даже.
Svitlo_• вчера в 21:23
Ответ дляГде тут 0?
І що? Люди можуть жити в Німеччині, але лишатись членами в українській церкві.
автор Где тут 0? • вчера в 21:24
Всем спасибо за ответы. Тему закрываю, тк уже не могу отвечать.
Svitlo_• вчера в 21:24
Ответ дляГде тут 0?
А священнику є. Ви маєте визнавати їхнє віровчення.