Сама вумна тутички• 26 марта в 13:19

Как можно жить без моряяяяя?

Всё,я уже сегодня смоталась на море,пока ждём реального.
И день прожит не зря.
ЧукИГеки• 26 марта в 13:56
Бгг, не розумію романтизацію моря. Якщо хочеться споглядати воду, то навіть річка неподалік дому цілком підходить, у певному ракурсі й освітленні взагалі чудово виглядає. Купатися — так не все море і не завжди тепле. Пісок обпікає, навколо люди їдять/волають/розкидують той самий пісок. Насолодитися тишею більше вірогідності у власному навіть надувному басейні на дачі десь. Це типу культ просто заради культу, щоб відчувати себе частиною натопву, котрий оргазмує від великої кількості водички в 1 місці? 🤔

В курсі діла• 26 марта в 13:58
Ответ длязаварний look
Да красота!!! А как с работой и жильё насколько доступное?
Я не знаю) я не работаю. Жилье наверное есть на любой кошелек, мы очень дорого платим за аренду(
ЧукИГеки• 26 марта в 14:00
Знайшла декілька минулорічних фото набережної Дніпра в різних локаціях. Я щиро не розумію: чим це глобально гірше за море? У наявності: велика кількість води, пляж, пісок, подекуди кіоски з їжею, відпочиваючі. Для купання безліч місць, навіть якщо хочеться усамітнення, цілком можливо знайти куточок. У чому принципова різниця? Чому всі так обожнюють те море? 😅
P. S. Треба було зробити гру-вгадайку, де річка, а де море. Щось мені здається, більшість би не помітило кардинальної різниці 🙃
ДеньгиНеСдаю• 26 марта в 14:02
Ответ дляНоу коммент
А я скучаю иногда, жила в Одессе. Уже почти 3 года не живу, и порой не хватает. Раньше при плохом настроении брала кофе и шла гулять к морю. Возвращалась оттуда совсем в другом настроении
Каждому свое. Тоже жила в Одессе, приезжаю теперь каждый год. Ни разу на пляж не ходила) Никак не влияло и не влияет на настроение, а муж-одессит вообще последние 5 лет перед войной не купался в одесском заливе. Летали в Испанию, Италию и Турцию.
заварний look• 26 марта в 14:11
Ответ дляВ курсі діла
Да смотрю курортный город, жилье дорогое....
Ванна Тазиковна• 26 марта в 14:43
Я его не видала и не увижу
наКоблучках• 26 марта в 16:12
Ответ дляЧукИГеки
Я в Днепр купаться в жизни не полезу... Ну по крайней мере у себя в городе
После 18• 26 марта в 16:48
Ответ дляБілка в колесі
Как то равнодушна стала к морю. В прошлом году в Таиланде и Вьетнаме даже не доехали до моря, путешествовали по национальным паркам и интересным городам. Месяц назад была на Карибах. Да, купались, но прям восторга не было
Однако
После 18• 26 марта в 16:50
Ответ дляЧукИГеки
Сравнили вы однако

неДоЖиру• 26 марта в 16:59
Ответ длянаКоблучках
И правильно сделаете
ЧукИГеки• 26 марта в 17:14
Ответ длянаКоблучках
Вода місцями не дуже чиста, тому так, треба обирати точки. Але знову ж таки у відкритій воді моря/океану теж не всюди санітарно. Скільки фотографій з пляжів найвідоміших курортів по типу о. Балі
ЧукИГеки• 26 марта в 17:15
Ответ дляПосле 18
Сравнили вы однако
А в чому різниця? От прямо щоб принципова.
После 18• 26 марта в 17:22
Ответ дляЧукИГеки
Такие элементарные вещи объяснять не хочется
После 18• 26 марта в 17:24
Ответ дляЧукИГеки
Фото Гидропарка это мощно конечно
автор Сама вумна тутички • 26 марта в 17:36
Ответ дляЧукИГеки
Ну вам и в болоте норм