люблю_тортики• Изменено 29 марта в 15:00

хто там любить зʼїсти зайве чи просто вічно худне?

Пройдіть, будь ласка, опитування про харчову поведінку, сприйняття себе і задоволеність життям.
https://forms.gle/1vCv63cHggUKfrA37
Анонімне.
Знайома проводить дослідження наукове, потрібно якомога більше людей: і жінок, і чоловіків.
Дякуємо.
Білий Лосик• 29 марта в 15:06
Кто там такой хитрожопый, что хочет на халяву, идите в сад.

Трохи злякана• 29 марта в 15:09
а я пройшла
12 галюцинаций• 29 марта в 15:45
Я думала, що наукові дослідження не мають бути анонімні. Треба ж підтвердження, що реальні люди брали участь у дослідженні
автор люблю_тортики • 29 марта в 16:32
Ответ для12 галюцинаций
Там є поля зріст, вага, вік, стать тощо - ключові для дослідження.
Анонімність - бо не всі хочуть афішувати своє імʼя і залишали контактні дані.
Саме тому дослідження саме анонімними робляться.
автор люблю_тортики • 29 марта в 16:33
Ответ дляТрохи злякана
а я пройшла