Алгонавт• 29 марта в 15:11

Порадьте книгу, яку читали запоєм

Подобаються різні жанри. З останнього Гувер: Спогади про нього (ридала як крокодил). Веріті, непогано.
Гійом Мюссо Квартира в Парижі
Джоан Харіс 5 четвертинок апельсина
Тетяна де росне Ключ Сари ( важка книга, але зачепив початок і довелось читати)
Відьмак Сапковського
В курсі діла• 29 марта в 15:15
Уроки хімії
Соловей
Не будь КакСвета• 29 марта в 15:15
Ханья Янагихара Маленькая жизнь
Абрахам Вергезе Рассечение Стоуна
ОбережнаЯ• 29 марта в 15:19
Я так детективы читаю, запоем, если это хорошие детективы.
ротцвеники• 29 марта в 15:19
Я в бібліотеці взяла Івана Нечуй-Левицького, повість Бурлачка мене так затягнула, що не могла відірватись і ще кілька днів була під враженням.
hrystia• 29 марта в 15:21
«Розсічення Стоуна»
« Ловець повітряних зміїв» і всі книги цього автора
« Тринадцята казка»
Це те що згадала
автор Алгонавт • 29 марта в 15:21
Ответ дляОбережнаЯ
Я теж люблю. Що порадите? Я от ледь Каштанового чоловічка осилила, бурна в мене уява😂 веріті теж порнодетектив😂
Балаболка• 29 марта в 15:22
мені сподобалось, але я катутаку тематику люблю:
Бузкові дівчата
Поміж сірих сутінків
Хлопчик в смугастій піжамі
Троща (Шкляр)
Чорний ворон (Шкляр)
Ну і детективи, то я читаю постійно і запоєм )
автор Алгонавт • 29 марта в 15:23
Ответ дляБалаболка
Бузкові дівчата
Поміж сірих сутінків
Хлопчик в смугастій піжамі
Троща (Шкляр)
Чорний ворон (Шкляр)
Хлопчика в смугастій піжамі не зможу читати. Це як Ключ сари, який мене так затягнув, але залишив шрам на серці
Усміхайлик• 29 марта в 15:24
«Маленькая жизнь» Ханья Янагихара -вывела меня из состояния «нечитаки»
До войны читала запоями , со стрессом перестала
Балаболка• 29 марта в 15:26
зі старих книжок ’Вулиця Райських дів’, містами жесть, але я читала її років 25-ть тому, і помню сюжет і свої відчуття і враження
AnnaOst• 29 марта в 15:28
Автор, а який це жанр, те що вас зачепило? Бо я нічого з цього не те що не читала, навіть не чула
У мене з ’зачепившого’ ’Колонія’ Кіндрука (раджу, якщо любите фантастику) і історичні детективи Марека Краєвського (але то дуже специфічні детективи, тому радити не беруся)
ОбережнаЯ• 29 марта в 15:27
Ответ дляАлгонавт
Не знаю, чи Ви вже читали таке, моє за останні роки - це серія про Корморана Страйка, далі Саймон Бекетт, Тес Герітсен , далі стара серія про детектива Лінлі, а також про Холе Харрі від Ю Несбьо, а ще свіжий фентезі-детектив Затруєна чаша.
автор Алгонавт • 29 марта в 15:31
Ответ дляAnnaOst
Там що попало, роман, сучасний триллер. Колонію хочу почати читати,там друга частина вийшла
люблю_тортики• 29 марта в 15:41
Старий добрий Загребельний, Роксолана. Перечитувала 2 р і плакала
Марія Матіос, Сололка даруся. Трагічна і сильна
hrystia• 29 марта в 15:43
Ответ дляУсміхайлик
Не знаєте чи є в електронному варіанті? Шукала, не знайшла.
Балаболка• 29 марта в 15:48
плюсуюсь за Кідрука. Я починала з Зазирни у мої сни, потім Не озирайся і мовчи - в результаті пів-року піднімалась сходами до батьків на 6-й поверх ) Там де немає Бога - ємоції через край, якщо хочете щось цікаве, місцями смішне від нього - то почитайте книги з серії Травелогія (здається вірно написала, де він описує свої мандрівки до різних країн).
автор Алгонавт • 29 марта в 16:18
Ответ дляhrystia
Я на флібусті скачала
hrystia• 29 марта в 16:23
Ответ дляАлгонавт
Я на флібусті скачала
Дякую. В українському перекладі?
Додекаэдр• 29 марта в 16:24
Цитадель Кронина
Сиренькая• 29 марта в 16:43
Плюсую Маленькую жизнь, читала утром до работы, в обеденный перерыв, даже в дороге, хотя меня укачивает, просто не могла оторваться
автор Алгонавт • 29 марта в 18:29
Ответ дляСиренькая
Зкачала
hrystia• 29 марта в 18:34
Ответ дляАлгонавт
Зкачала
На якому ресурсі? Українською?
автор Алгонавт • 29 марта в 20:04
Ответ дляhrystia
На якому ресурсі? Українською?
Ні((