Форс мажор• Изменено 29 марта в 16:47
Ті, хто в молодості жили з батьками
Яку частину зароблених грошей віддавали в сім´ю?
Я в 90-ті роки студенткою і після закінчення вишу жила з батьками. Підпрацьовувала з 3го курсу і майже всі гроші віддавала. Тоді так бідно жили (((
Триндю-бриндю• 29 марта в 17:48
Ответ дляИщу Аленя
Якщо всі гроші віддавали, то за що вдягалися, взувалися, харчувалися? Чи потім Вам батьки обратно віддавали?
Я отдавала ориентировочную половину за коммуналку и еду,остальное мое
Жили с мамой вдвоем
Форс мажор
• 29 марта в 18:16
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Вы из маргинальной семьи? Я ничего не отдавала родителям, все деньги тратила на себя.
Чому вважаєте, що з маргінальної?
Батько був викладачем у технікумі, тоді дуже сильно затримували зарплатню. Мама не працювала, бо хворіла. Бабуся-пенсіонерка і я. Звичайна сім´я.
миссДавеча• 29 марта в 18:16
Да,я перевелась после 1 курса, работала.Денег не давала,покупала продукты(где-то 25-30% от зарплаты)
Форс мажор
• 29 марта в 18:20
Ответ дляИщу Аленя
Ну так харчувалися разом. Мені багато що шили і в´язали тоді, вдома були тканини і пряжа, ну і купити було їх дешевше, ніж нову річ. Взуття мамине доношувала. Нові речі куплялися рідко.
Я дуже мало, що могла собі дозволити купити.
Я матуся, мені можно• 29 марта в 18:20
Ответ дляФорс мажор
Чому вважаєте, що з маргінальної?
Почему вы об этом сейчас вспомнили? Странно, столько лет прошло, сейчас ещё тяжелее жизнь, а вы в том времени зависли. Подумала, что неблагополучная у вас семья была и детская травма не даёт забыть то время.
Форс мажор
• 29 марта в 18:23
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Тема про ’Коли ви почали відкладати гроші’ на очі попалася ) Ось замислилася )))
Але все ж таки ті часи досі на мене впливають, хоча зараз, на щастя, в мене хороший заробіток.
Я матуся, мені можно• 29 марта в 18:25
Ответ дляФорс мажор
У вас хороший заработок сейчас, но в целом - жизнь стала намного тяжелее.
Форс мажор
• 29 марта в 18:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Звісно, життя під час війни ніяк не можна порівняти з мирними часами.
Але в мене 90-ті роки були набагато тяжчими, ніж зараз.
СережкинаЯ• 29 марта в 18:47
Ответ дляИщу Аленя
А на старість собі достатньо відклали? Чи пенсія буде велика?
Пенсія буде,вже 35 р стажу.Все помаленьку ,дякувати Богу.Пашу і маю.