Ширли-Мырли• 30 марта в 00:01

Чи є тут жінки які працюють в таксі

Підкажіть які плюси і мінуси роботи
Та не реву я• 30 марта в 00:05
Подивіться інсту Ярослави Кравченко. Вона в уклон

75В• 30 марта в 00:10
Це прікол, я зайшла на форум як раз щоб створити таку саму тему. Теж зараз в пошуках роботи і подумую про таксі
автор Ширли-Мырли • 30 марта в 00:13
Ответ для75В
Я вже зареєструвалася в них в додатку, тільки ще не наважилася почати працювати, цікаво за 4 години роботи в день на свому дизельному авто можна вийти в плюс
Love_Love_Love_• 30 марта в 00:16
Ответ дляШирли-Мырли
Для того щоб вам давали нормальні замовлення вам потрібен рейтинг, на 4 годинах в день ви його не заробите
75В• 30 марта в 00:16
Ответ дляШирли-Мырли
Я не хочу на своєму авто, мені його шкода, хочу на авто компанії. Але у вашому випадку можна пробувати та робити висновки. Думаю головне потурбуватися про безпеку, налаштувати тривожну кнопку на телефоні, мати в салоні якісь предмети для самозахисту, можливо дублювати номера клієнтів комусь близькому.
А вийти на заробіток точно можна, інакше таксі б вимерло як таке. Ну, і якщо не рахувати амортизацію автомобіля.
автор Ширли-Мырли • 30 марта в 00:20
Ответ для75В
Дивилася авто компанії сплачується десь 7000грн в тиждень, з таким графіком думаю що точно не окупиться
Вредняжка• 30 марта в 00:30
Ответ дляШирли-Мырли
Звісно, ні. На авто компанії то треба майже цілодобово вкалувати, щоб вийти в нормальний плюс.
Та і взагалі, якщо б там прям хороші прибутки були, то всі б там катали.

Ромашкинная• 30 марта в 02:15
Если 6 литров, то можно. Если 15, то нет
ТАЗератти• 30 марта в 07:56
Ответ для75В
Так оно и сдохло, особенно уклон
Крем для арбуза• 30 марта в 12:49
Ответ дляРомашкинная
При нынешних ценах на топливо и комиссии в 25% с дохода уклону абсолютно не выгодно. Разве что если едешь к себе на работу/с работы и по дороге берешь заказы в саоем направлении, как делает мой муж. Без этого на данный момент это работа себе в убыток на своем авто